recenze

Quiero Morir (I want to die)

Quiero Morir (I want to die)

Robot s lidskou duší? V takovém případě se někde musela stát chyba. Jako výhodu to však Max-V2000 nechápe a vydává se najít svého stvořitele na podivnou planetu, aby ho zbavil jeho výjimečnosti. Nic ale nejde podle plánů, a tak nedobrovolně přistanete v hornaté oblasti bez funkční mapy.
A jak už to tak u adventur bývá, jeden problém střídá druhý a kromě hlubokých myšlenkových pochodů se budete muset také soustředit na lehce přehlédnutelné titěrné objekty.

Nedá se svítit. Se všemi svými potížemi i vnitřní rozpolceností, ze které vede východisko pouze skrze smrt, se musíte vypořádat sami. Je nutné okolí bedlivě prozkoumat, sesbírat všechny možné předměty i přes protesty právoplatných vlastníků a tělem i duší se zúčastnit mnoha rozhovorů s lehce podivnými obludkami, které obývají toto různorodé prostředí. Všechny potřebné indicie již byly odhaleny a vám nyní nezbývá nic jiného, než za pomoci svého rozumu vypátrat vašeho stvořitele. Jestliže nemáte trpělivost a nesnášíte takzvané zákysy, hra vám k srdci nejspíše nepřiroste. Na druhou stranu je pocit z vyřešené hádanky k nezaplacení.

V žánru adventur lze jen stěží vymyslet něco nového a neotřelého. Naštěstí i dnes existuje mnoho kvalitních titulů pro všechny příznivce těchto klasických her.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =

shimbo | 13.03.08 v 07:40

ako mam dat ingrediencie dohromady, s tym zelenym som sa rozpraval, no posledna otazka je nezodpovedana, musim ocistit kus toho disku s nejakym textom, ako dalej?


galerie

Quiero Morir (I want to die) Quiero Morir (I want to die) Quiero Morir (I want to die) Quiero Morir (I want to die)