recenze

Process

Process

Co se stane, když jste uvězněni ve vagónu a řítíte se neovladatelně vpřed? No můžete počkat a zjistit to, ale lepší bude nějak vyřešit situaci, dostat se pryč a zachránit si život. 3D adventura, ve které máte volnost otáčení pohledu.
Že by ve hře figurovaly prostory pražského metra? Alespoň si můžete sednout. Dobře, konec legrace. V této adventuře budete lapeni v pohyblivých prostorách, které za několik minut čeká náraz. A tak to chce pečlivě prohledat každou lokaci, najít pár předmětů, vyřešit hádanky a vypadnout odtud dřív, než bude pozdě.
Hra vyniká především grafikou. Tísnivá atmosféra neovladatelného vlaku je super. Navíc se kolem sebe můžete zcela otáčet kolem a koukat nahoru a dolů, čímž hledáte potřebné předměty. Lehkou nevýhodou je temnota prostředí, takže se objekty špatně nacházejí.
Vše je viděno z pohledu první osoby a pohyb je takový ten „skokový“. Přesto je to poměrně působivá záležitost, ve které se snažíte řešit dílčí klasické puzzle (otevřít dveře, skříňku, získat přístup do systému a zastavit) bez brutálního množství předmětů a aktivních míst. To přidává na hratelnosti. Jenom ta tma kolem… A poznámka na závěr – inventář se vyvolává klávesou „I“. Pěknou zábavu.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Jahnsin | 24.08.23 v 16:35

Zde je dobrá nabídka pro každého, kdo potřebuje peníze. můžete získat peníze až do milionu korun (1 000 000 kc) s vhodnými podmínkami, které vám umožní pohodlný návrat. přihlásit se na níže uvedený e-mail: ihjan51@gmail.com procento úvěru je 3 % doba trvání je až 30 let půjčka je žadatelům doručena do 24 hodin od podání žádosti.

melanie | 21.12.11 v 21:41

jaj dobráá hra na ní není :pp


galerie

Process Process

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce