recenze

Lone Case 2: Scars

Lone Case 2: Scars

Na Zemi to teď za moc nestojí. Krajina je naprosto zdevastovaná, není zde, až na jednoho chameleona, žádná fauna ani flóra. Přesto zde žijí lidé. Lidé, jež doufají v lepší zítřky a vymanění se z vlivu zla. Jejich vůdcem a živitelem naděje je Dave Dell – vy.
Jablkem sváru je voda, kterážto je nezbytná pro jakýkoli život. Van McCoy, muž v černém, který vás o ni chce připravit se rozhodně neřadí mezi kladné hrdiny. Naštěstí je již plán na ochranu zásob vody připraven…

Tedy skoro. Inženýr vás informuje, že je třeba sehnat ještě pár věcí. Ty jsou ukryty někde v táboře. Získat se dají jedině souborem mnoha akcí, u nichž je nutné vytěsnit vakuum z hlavy a použít mozek. Hádanky nejsou nikterak složité, přesto není vyloučeno, že se zapotíte třeba u zkumavek při výrobě chemické látky. Kromě obligátního mluvení s dalšími (podivnými) členy společnosti budete také střílet a do akce se dostane i váš přítel schopný měnit barvy. Předmětů a jiných objektů tady není příliš, ale jejich nalezení může být znesnadněno poněkud tmavým prostředím. Naštěstí každou věc doplňuje popisek, takže než si zkazíte oči, hru s úspěchem dokončíte.

Tento titul není jen chození s plnými kapsami harampádí a nedůležitých rozhovorů (i když ani to nechybí), ale doplňují ho i zajímavé hádanky a průběh hry.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 13.07.16 v 15:16

no nevím až zahraju budu vědět

Mngwa | 22.03.08 v 18:46

Pardon moje chyba
uz to mam

Mngwa | 22.03.08 v 18:43

Jeste by to chtelo funkcni odkaz


galerie

Lone Case 2: Scars Lone Case 2: Scars Lone Case 2: Scars