recenze

I Was a Vegas Showgirl

I Was a Vegas Showgirl

Na začátku této adventury zemřete. Nicméně indiánský náčelník „Sedící kachna“ vám dá ještě druhou šanci. Ocitáte se několik hodin před okamžikem vaší smrti a máte druhou šanci sled událostí stočit jinam, tedy tak, abyste zůstali naživu.
Slušná grafika, několik možností, jak se může příběh v závěru vyvinout. Ovšem drtivá většina z nich končí oním nehezkým koncem. Dokážete vy najít ten správný?

Ocitáte se na temné ulici před vstupem do kasina. Dostat se dovnitř, šlohnout klobouk a rychle pryč. Tak nějak zní základní plán. Realita bude ale úplně jiná a za chvíli nepůjde o klobouk, nýbrž o život.
V hezky vymodelované a graficky ztvárněné hře budete muset nalézt pár předmětů a použít je, především ovšem budete investigativně hovořit s ostatními postavami. Určitě je v tomto těžiště hry, jelikož v inventáři toho s sebou moc nepotáhnete. Tak doporučuji číst pečlivě a zkoumat nové otázky.

Hra to není dlouhá, ale atmosféra a grafika vás na jistou dobu vtáhne. Nevím, co je to za bug, ale když dáte u hry load, objevíte se hned v místnosti s hlavním padouchem, kterého musíte nějak slovně a logicky pomocí objektů v místnosti přechytračit. Kdo si chce užít celou hru, nechť dá „New game“.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =


galerie

I Was a Vegas Showgirl I Was a Vegas Showgirl I Was a Vegas Showgirl I Was a Vegas Showgirl I Was a Vegas Showgirl
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 746 her

nejnovější komentáře

Moc mi to nejde
Dnes! v 09:13

Moc jsem toho nenahrál
Dnes! v 09:11

Dobrá klasika
Dnes! v 09:09

Dobrá hra
Dnes! v 09:08

Klasika
Dnes! v 09:06

Hezká hra
Dnes! v 09:06

Sponzoři ligy

inzerce