recenze

Escape Sequence

Escape Sequence

A safra, tak tohle je docela problém. Laboratoř se chystá explodovat a vy jste v ní zůstali. Tak rychle nohy na ramena a zdrhat.
Jestli chcete přežít, musíte se dostat k východu v každém podlaží. Jenže je tu jeden malý bezvýznamný háček. Projektant celého komplexu musel být notorik nebo měl rád houbičky. Jak si jinak člověk vysvětlí, že většina pater má více dveří a chodeb než Karlštejn? Nejlepší na celé věci je ten fakt, že mnohé jsou slepé nebo vás vrátí na bod, kde jste už byli. Cestu ven vám pomůže najít mapka, před kterou se vždy na začátku úrovně objevíte, ale to je vám celkem prd platné, pokud si cestu opravdu dobře nezapamatujete. A je tu časový limit, přirozeně před explozí je nervy uklidňující odpočet a vy si můžete dovolit maximálně jednu chybu, pak už to prostě nestihnete. Jako bonus zde máte možnost navštívit komunikační panel, kde se můžete dozvědět něco více o celé situaci nebo kdo za to může. Hodně zdaru.


stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

frodopipin

frodopipin | 16.02.16 v 17:02

super hra


galerie

Escape Sequence Escape Sequence Escape Sequence Escape Sequence
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

Gratuluji všem výhercům
Dnes! v 19:07

Díky Apofisi
Dnes! v 18:04

díky už jde:)
Dnes! v 15:47

díky už jde:)
Dnes! v 15:42

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Sponzoři ligy

inzerce