recenze

Death Wore Endless Feathers (disk 1)

Death Wore Endless Feathers (disk 1)

V tomto malém panoptiku o třech členech se především hrají gamesky, hackují systémy, prohlížejí internetové on-line hry a hlavně jí. A kdopak bude vyslán pro něco k snědku do podivného světa virtuální reality a zapeklitých hádanek? Vy přece. Podobně to chodí i v tom našem panoptiku…tedy redakci.
Máme tu další kreslenou adventuru a všichni fandové zas mohou zapojit své mozkové závity.

Sehnat potravu je teď váš hlavní problém, i když by to mělo být spíše vaše oblečení. Lov zbraní se nekoná, a tak budete muset řešit sérii puzzlů, které vyžadují ten správný předmět, určitou informaci a pečlivé prozkoumání okolí. To není nic zvláštního v porovnání s ostatními adventurami. Je to takový ten základ, který nikdy nechybí. Stejně tak nepřijdete ani o „zákysová“ místečka, ale to už sem zkrátka patří. Co mě mile překvapilo, byl kurzor myši. Ten se automaticky změní na akci,která je s daným objektem možná. Pravou packou lze všechno bez rozdílu zkoumat. Sympatická je rovněž situace, kdy se v rámci hry skutečně můžete připojit do on-line hry s vaším hrdinou. Tamní obrazy jsou místy i vtipné.

Grafika je pěkná, kreslená, přesto jednoduššího rázu. Kdo má ale adventury rád, nemá nač čekat.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 10.02.17 v 15:55

tak že bych to zkusila


galerie

Death Wore Endless Feathers (disk 1) Death Wore Endless Feathers (disk 1) Death Wore Endless Feathers (disk 1) Death Wore Endless Feathers (disk 1)

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce