recenze

Death - Episode 1

Death - Episode 1

Jste smrtka a jako taková máte určitá práva, povinnosti a sílu, které hojně využíváte pro své povolání. Jenže někde se stala chyba a vy jste bez kosy a bez těla… jaké další osudy vás v této adventuře asi potkají? No když mi nesmíme ani naznačovat.
K příběhu jsme schválně poněkud skoupý, neboť po pozvolném začátku se začne konečně něco dít a buďte si jisti, že lokace, které navštívíte, budou originální a vtipné.

Jak již bylo řečeno, ovládáte pana Smrtku. Pominu-li jeho bizarní dobrodružství, kterého jste hlavní součástí, vyvstává i tak velmi atraktivní adventura. Budete procházet rozmanité lokace, sbírat v nich předměty a následně je kombinovat mezi sebou, či používat na předměty jiné. Takto v podstatě vyřešíte drtivou většinu hádanek a puzzlů (ne-li všechny).
Nedílnou součástí tohoto žánru jsou početné dialogy. V tomto případě jsou alespoň vtipné, když už ne vždycky přínosné. Samozřejmě získáváte informace co a od koho byste měli „vyprosit“, ale současně se i usmějete některým fórkům.

Co určitě vyniká nad jinými adventurami volně ke stažení, je grafika. Pěkná, kreslená a rovněž vtipná. Tuto hru nelze jinak než vřele doporučit.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 4 =


galerie

Death - Episode 1 Death - Episode 1 Death - Episode 1 Death - Episode 1 Death - Episode 1

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce