recenze

Cayanne Pepper

Cayanne Pepper

Máte rádi žánr adventur? Hry založené na pečlivém průzkumu, vtipných dialozích a humoru vůbec a neustálém tahání většího počtu (mnohdy zbytečných) předmětů, s nimiž můžete dělat co chcete, ale jen jedna možnost je ta správná, mají i dnes své kouzlo. A mít pevné nervy taky někdy neuškodí.
Tentokrát na vás čeká případ křivě obviněného člověka, který je stíhán za vraždu své přítelkyně. Jeho alibi jsou lehká děva a řidič limuzíny. Pokud je dokážete najít, máte částečně vyhráno. Jak už to tak ve světě, ke vládne korupce, peníze a moc, vše se znenadání komplikuje…

Ovládáte dívku lepých tvarů, která se díky své proříznuté puse dostane na lecjaká místa a získá mnoho důležitých informací. Je tedy jasné, že velkou úlohu při vašem pátrání sehrají rozhovory s ostatními postavami. Někteří vaši známí jsou k dispozici neustále a spoustu dalších svědků při návštěvě nových lokací zase potkáte. Vše je přehledně zobrazeno mimo hlavní hrací plochu a o novém místě nebo předmětu v inventáři jste upozorněni blikáním příslušného políčka. Taktéž předměty, které naleznete různě pohozené, vás posunou ve vašem vyšetřování dále, ale budete muset použít něco málo rozumu a bezpodmínečně i trpělivosti při zkoušení jednotlivých variant, neboť ne všechno je na první pohled zřejmé.

Teď již není nač čekat. Pěkná grafika a kvalitní příběh jen podtrhují fakt, abyste si tuto adventuru stáhli.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =


galerie

Cayanne Pepper Cayanne Pepper Cayanne Pepper Cayanne Pepper
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

Pěkná hra
Dnes! v 07:54

Dobrá hra
Dnes! v 07:51

Nelíbí
Dnes! v 07:49

Dobrá skákačka
Dnes! v 07:48

Uznávam ty co maji přes 100.... respekt !!
27.05.2016 v 21:47:08

Gratuluji všem výhercům
27.05.2016 v 19:07:18

Sponzoři ligy

inzerce