recenze

Barn Runner 1: The Armageddon Eclair

Barn Runner 1: The Armageddon Eclair

Lidstvo si s nemalou pomocí robotů žije docela dobře. Nikoho by nenapadlo, že tyto stroje nemusí mít své plechové svědomí úplně čisté. Jak to s nimi je doopravdy a co mají za plány se pokusí zjistit detektiv ve zmačkaném baloňáku.
Zapomeňte na detektiva Columba. Prick Peckard sice nepatří mezi nejvzornější policisty, přesto mu byl případ zmizelého robota svěřen. A ještě něco. Nic není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Ke správné adventuře patří v první řadě nějaká ta zápletka, k jejímuž rozuzlení vede cesta přes spoustu dílčích hádanek. K jejich řešení jsou mnohdy potřeba různé předměty nalezené, „vypůjčené“, nebo nově vytvořené kombinací ve stylu pana McGyvera. Jakýkoli další postup se neobejde bez konverzace s kýmkoli, kdo je k tomu ochotný. Pak se můžete dočkat někdy poněkud delší výměny informací. K nepropadnutí depresi z toho, že nevíte, co teď udělat se dvěma párátky, slouží i humor. Je zde spousta různých vtípků a parodií na nejrůznější věci. Poklidné zkoumání a sbírání všeho možného střídají i situace, v nichž se bude vyžadovat rychlá akce. Proto je dobré si hru ukládat a předejít tak vlně odklikávání frází a akcí učiněných před smrtí.

Hra je to povedená a žánr adventur je tímto kouskem jistě obohacen. Další dobrou zprávou je fakt, že tento případ není poslední.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =


galerie

Barn Runner 1: The Armageddon Eclair Barn Runner 1: The Armageddon Eclair Barn Runner 1: The Armageddon Eclair

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce