recenze

Automation

Automation

Být vědcem může být velice stresující povolání. Zvláště, když hrozí, že několikaletý výzkum může přijít vniveč kvůli banální příhodě. Co čert nechtěl, banální příhoda se stala, a to právě Vám! Její následky jsou pro vaše hloubavé ego zdrcující, nicméně stále ještě hoří plamínek naděje, že se podaří zvrátit již téměř ztracené. Podaří se vám tento plamínek proměnit v oheň úspěchu, nebo jej zadusíte a hodíte za hlavu 11 let svého života?
Příběh začíná kdesi v utajené podzemní laboratoři. Jako člen expertního týmu v oblasti robotizace a miniaturizace máte za úkol předvést svůj dlouholetý výzkum na důležitém mezinárodním symposiu. Během "transportu" robotické entity však dojde (jak jinak) ke kolizi a vaše pečlivá práce končí v tmavém otvoru podlahy.

Když odezní první šok a vědomí se začne pomalu sbírat k mentální aktivitě, přepadne vás úzkostný pocit zachránit své dílo za každou cenu. K dispozici vám bude několik předmětů, které správnou kombinací (ve stylu klasických 2D adventur) otevřou pomyslná dvířka k dalším možnostem.

Příjemně retro zpracovaná hra Automation přináší na obrazovku výbornou atmosféru, notnou porci odreagování a dostatek podnětů pro vaši šedou kůru mozkovou. Grafika je příjemně ponurá, doprovodný track je velmi nevtíravý a dobře podporuje ten správný intelektuální pocit. Díky možnostem, které tento kousek nabízí, je možno hratelnost považovat za velice dobrou. Zejména konec mě docela dostal :-).

Automation je dobrou volbou pro všechny, kteří mají rádi adventury klasického zlatého období, trápí je nedostatek času a mají chuť si zapřemýšlet. "Automation ti zvedne náladu!".

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

Automation Automation Automation

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce