recenze

Alone, Under Strange Night

Alone, Under Strange Night

Zjevení neznámé ženy uprostřed silnice během jízdy není právě běžná dopravní situace. Ze zdemolovaného auta vyváznete bez zranění, ale s podivnými myšlenkami v hlavě, co to vše mělo znamenat, a s nepřijemným tušením o vaší dceři, která byla z auta nejspíš unesena. Kým, proč a kam se dozvíte v průběhu hraní.
Už nejde jen o to najít dcerku. Pološílená sekta má své plány a pokud jim zkřížíte cestu, o čemž netřeba pochybovat, bude vás stíhat jeden problém za druhým. Dobrá zápletka pro dobrou adventuru, což?

Náš hrdina na nic nečeká a hned začne hledat všelijaká vodítka a stopy, které mu pomohou směřovat jeho další kroky. Bude k tomu potřebovat plné kapsy nejrůznějších předmětů a mozkové závity vyhnané na maximum. Aktivní objekty můžete buď sebrat, nebo prozkoumat. Možnost vám hned nabídne kurzor a pak už stačí jen kliknout. Některé informace vás mohou lehce navést k řešení hádanek, ale zpravidla vám jen bude sděleno, že Alex momentálně nechápe, k čemu to či ono slouží. Ač se jedná o adventuru, hra má solidní spád, jelikož podstatu řešených rébusů odhalíte rychle a správnou kombinaci o chvíli později. To vás jistě posílí do dalšího dění, kdy budete třeba bezcílně bloudit a uchýlíte se k jedné z nejneoblíbenějších herních variant „zkoušet všechno na všechno“.

Příběh se odehrává skrz filmové sekvence, které dávají hře punc něčeho lepšího a sympaticky doplňují ponuré prostředí táhnoucí se celým titulem. Ani 3D grafika nevypadá úplně nejhůř, a tak si tento kousek vaši pozornost a větší místo na disku jistě zaslouží.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

kiki | 24.11.08 v 11:05

jde vám to někomu?


galerie

Alone, Under Strange Night Alone, Under Strange Night Alone, Under Strange Night Alone, Under Strange Night Alone, Under Strange Night
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

díky už jde:)
Dnes! v 15:47

díky už jde:)
Dnes! v 15:42

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Hra mi nejde spustit
26.05.2016 v 17:20:35

Klasika
26.05.2016 v 17:17:15

Sponzoři ligy

inzerce