recenze

Island Tribe 3

Island Tribe 3

A máme tu další výbornou casual hru, která nám padla do oka. Vaše vesnice se musí stěhovat kvůli vulkánu, a tak starosti o zásoby, vesničany a nebezpečí na novém ostrově opět začínají.
Už třetí díl vás staví do čela vesnice, kde se hlavně namaká jeden chlápek a jedna žena. Oni hlavně budou pobíhat po mapách, sbírat takové věci jako dřevo, kameny, jídlo, diamanty, králíky a desítky dalších věcí. Hlavně suroviny budou vaše starost, protože úkoly jsou hlavně o postavení několik základních a speciálních budov, opravení soch a občas i zažití nějakého toho dobrodružství. Strategie je hlavně o plánování a budování struktur, které produkují různé suroviny. Pak je tu Time management část, kdy se snažíte vše splnit během nějakého časového limitu a plánujete úkoly pro vaše svěřence. Krom velmi příjemné grafiky je asi největší přednost Island Tribe 3 v zábavě pro každou věkovou skupinu. Od dětí až po důchodce, každý si hru nejen může zahrát a hlavně se u ní bavit. Sice nic pro absolutní hardcore hráče a stereotyp se také občas ukáže, hlavně když už pátý level v řadě budujete vše od začátku, ale jinak pouze doporučuji.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

jrhfrijfhrdre | 17.02.12 v 19:43

nerbfejwfnear


galerie

Island Tribe 3 Island Tribe 3 Island Tribe 3 Island Tribe 3 Island Tribe 3
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 741 her

nejnovější komentáře

Díky Apofisi
Dnes! v 18:04

díky už jde:)
Dnes! v 15:47

díky už jde:)
Dnes! v 15:42

Pěkná hra
Dnes! v 07:13

No jo Bafuso,když ona je z východu :D
26.05.2016 v 20:25:46

Hra mi nejde spustit
26.05.2016 v 17:20:35

Sponzoři ligy

inzerce