recenze

Jewel Legends: Tree of Life

Jewel Legends: Tree of Life

Váš strom potřebuje víc než jenom oprášit. Kompletní rekonstrukce dává možnost vyniknout vaším sběratelských schopnostem a hraní match-3 her. Dokážete projít všemi levely?
Ano, ano, Jewel Legends: Tree of Life je nefalšovaná logická hra, kde ve většině levelů spojujete stejné předměty a sbíráte materiál. Ten je potřeba pro vybudování vaší malé civilizace. Hraje se nejenom na body a nutnost odebrat z hracího pole všechny označené čtverce, ale také musíte naplnit měřiče desítek surovin. Další zajímavosti jsou bonusy, ty se nenabíjí, jak to většinou bývá, ale musíte si je koupit během hry za peníze, které se získávají stejně jako suroviny.

I když to zprvu nevypadá, Jewel Legends: Tree of Life vydrží hodiny a hodiny hraní. Už konstrukce jednoho domečku vyžaduje několik kroků a jeden level vám může zabrat i několik desítek minut, pokud vám na to hra dá časový prostor. Můžete si totiž vybrat mezi dvěma módy, jeden je časově omezen a ten druhy „Zen“ dá tolik prostoru, kolik vy budete potřebovat. Skvěle provedená grafika a audio se hodí k oběma módům, takže je už pouze na vás, co máte rádi.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Drticka

Drticka | 22.05.19 v 09:46

hezká je

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 05.08.16 v 20:06

dobrá hra

Jarka2 | 18.06.12 v 14:55

Stepan: již jsem se zaregistrovala, napište mi jakým způsobem mi pošlete tu hru a jak to zaplatím. Jarka

Twister

Twister | 14.06.12 v 21:50

Jarka: Koukám, že u nás nejsi zaregistrovaná, můžeš se registrovat nebo pošli svůj mail na adresu stepan.plachy@freegame.cz a já ti potom napíši.

Twister | 14.06.12 v 14:53

Jarka: Pošleme e-mail s postupem na e-mailovou adresu, pod kterou u nás máte registraci :).

jarka | 13.06.12 v 11:03

cena je slušná, soutěžit nebudu je mi 70let, hra se mi líbí, škoda že není v češtině, napište jak můžu získat plnou verzi (jako špidla?) nemám zájem o žádné reklamy děkuji

Twister

Twister | 11.06.12 v 00:29

Jarka: Plná hra stojí plus mínus 140 Kč, slušná cena za délku. Mimochodem, nyní rozjíždíme soutěž, pokud se ti povede hrát dobře, můžeš tu hru vyhrát. http://www.freegame.cz/magazin/podsekce/soutez/fotbalova-soutez-v-hrach-na-skore/3817

jarka | 10.06.12 v 15:02

hra jewel legens.tree of life by se mi líbila kolik by stála plná verze v korunách můžete prosím odpovědět děkuji


galerie

Jewel Legends: Tree of Life Jewel Legends: Tree of Life Jewel Legends: Tree of Life

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce