recenze

Top Secret Finders

Top Secret Finders

Jste členy speciální vládní organizace, která vyšetřuje dávno zapomenuté případy. Hned první záležitost vás nečekaně posune do minulosti, ale to je jenom začátek.
Hidden Object hry si potupně dobývají své místo ve světě a některé z nich opravdu zaslouženě. Top Secret Finders patří mezi ty velmi dobré nejenom díky zajímavému tématu, ale také perfektní propracovanosti. Jak už jsem naznačil výše, pracujete jako detektiv na objasnění starých případů, ale hned na začátku dojde k malé sci-fi vsuvce a vy postupně narážíte na dění a akce lidí, které se už staly.

Nebudete ale jenom hledat potřebné předměty, které se ale občas ukrývají na nečekaných místech (třeba slámka uvnitř čajové konvice), ale musíte řešit i nejen logický oříšek ve stylu adventur. Pro začínající hráče je možný výběru jednoduché hratelnosti, kdy vám hra často sama napoví. Ti zkušenější určitě sáhnou po náročnější variantě a užijí si atmosféru na plné obrátky. Dalším menším plusem je možnost zdokonalit se v Angličtině, právě hledáním předmětů, i jí osobně si u těchto her trošku rozšířím obzory.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 05.08.16 v 20:11

jdu do toho

tomdoubice@seznam.cz | 03.06.12 v 19:47

nelze se přihlásit


galerie

Top Secret Finders Top Secret Finders Top Secret Finders Top Secret Finders Top Secret Finders Top Secret Finders

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce