recenze

Jewel Quest Mysteries: The Oracle of Ur

Jewel Quest Mysteries: The Oracle of Ur

Po vzoru Indiana Jonese se vydáváte na výpravu, tentokrát je vaším cílem poslední svého druhu Oracle of Ur. Tajemství, záhady a hora dobrodružství, kde budete hledat, luštit a spojovat.
Hledat onen artefakt vám pomohou tři hlavní hrdinové, za které postupně budete hrát. Příběh se posouvá velmi lineárně, pokaždé když zvládnete určitý úkol, ale nabízí celkově hloubku a slušnou atmosféru. Celá činnost je rozdělena na moderní adventuru, tedy stojíte v místnosti, nebo zóně a snažíte se dostat dál. Hidden Object část vás hodí na místo, kde jsou desítky různých věcí a krámů a podle seznamu v nich musíte najít určité věci. V poslední řadě to je i Match-3 gamesa. Tam nečekejte žádný zázrak, klasika s hledáním stejných drahých kamenů a tím vyčištění pole od destiček. Dohromady jde tedy o slušnou porci zábavy, ale u Hidden object části si kvůli nevýrazným barvám grafiky oči ukroutíte, ale nebudete prostě schopni jednu nebo dvě věci najít.
Celkově hra působí jako pokus, který má své chyby. Hudbu by měl někdo kompletně předělat, zrovna casual hry na této části hodně stojí a někdo tento fakt přehlédl. Pár chyb se tedy najde, ale další díl celé Jewel Quest Mysteries série stojí za pozornost.

stáhnout hru

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =

Drticka

Drticka | 31.05.19 v 22:43

super

Petulinda

Petulinda | 14.11.17 v 23:34

text příspěvku

Iveta111

Iveta111 | 14.08.16 v 00:16

Pěkná hra.

Jana-Šibravová

Jana-Šibravová | 04.08.16 v 12:57

jo jo od špidly by to mohlo být

MistrDan

MistrDan | 09.11.14 v 15:22

Z popisku a fotek mi to připomíná hry od Špidly (myslím, že se to tak píše).

DoDoTom68

DoDoTom68 | 01.06.14 v 20:31

moderná adventúra ale ťažká orientácia v drahokamoch©


galerie

Jewel Quest Mysteries: The Oracle of Ur Jewel Quest Mysteries: The Oracle of Ur Jewel Quest Mysteries: The Oracle of Ur Jewel Quest Mysteries: The Oracle of Ur Jewel Quest Mysteries: The Oracle of Ur

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce