recenze

Ski Jump Mania

Ski Jump Mania

Staňte se profesionálním skokanem na lyžích a vyhopsejte si výhry proti ostatním uživatelům, v žebříčku nebo v lize. Příležitostí na vylepšování vašich vlastností a porovnávání s ostatními hráči je v této on-line webovce opravdu dost.
Povedená sportovní hra, kterou rozběhnete ve vašem prohlížeči. Stačí se jen registrovat pomocí e-mailu a hesla, nebo skrze Facebook účet.

Ve hře se stanete závodníkem v letech na lyžích, což s sebou nese tvrdou dřinu tréninku (rozumějte klikání na dané položky za spotřebovávání energie) a závodní skoky ve snaze porazit ostatní protivníky. Vzniká tak jakýsi mix sportovní hry s prvky RPG a nutno říct, že to celkem dobře funguje.

Úvodní stránka je přehledná a nabízí 6 základních položek, které prezentují všechny možnosti. Dominantou jsou zejména úkoly, které opakovaným klikáním plníte. Za to získáváte peníze a zkušenostní body, které vám odemykají nový level a tím i nové mise a v podstatě další funkce, jako jsou skoky na můstku, žebříčky, novou výbavu apod.
Za získané peníze nakupujete dostupnou výbavu a především vylepšujete atributy vašeho skokana ve třech kategoriích – odraz, let, dopad – a k dispozici máte další vychytávky jak zlepšit vlastnosti, například pomocí lepšího zázemí a již zmíněné výbavy. Tok peněz získáváte rovněž ze sponzorů a z četných bitev s ostatními hráči přímo na skokánku.

Kromě jakéhos takéhos klikacího manažera hra obsahuje i malou flashovou hru. Samotné skoky na lyžích můžete buď simulovat, nebo si je skočit kompletně sami. To je samozřejmě výhodnější, protože můžete porazit i silnější soupeře, na druhou stranu je tu i vyšší riziko chyby. Při skoku je důležitá síla větru a v intervalu 10 vteřin je třeba odhadnout co nejvyšší kladné číslo. Pak už je to hra o postřehu. Musíte se trefit co nejlépe jak do ukazatele odrazu, tak dopadu a navíc korigovat let. Jednoduchá minihra, ale celý titul velmi výrazně osvěží a přidá adrenalin.
Soutěžit totiž můžete v denní lize, o peníze, nebo o pozici v žebříčku. Navíc díky denním questům můžete vylepšovat konkrétní můstky a dostat další výhodu.
Jako „brzda“ tu působí doplňující se energie. Ta vás samozřejmě zastaví při plnění úkolů a počet skoků je také omezen vlastní energií, respektive sebevědomím. Hra má ovšem velmi svižný začátek, díky kterému se do Ski Jump Mania velmi rychle dostanete a budete chyceni lety na lyžích.

Hra se ve své podstatě neliší od jiných zástupců studia PowerPlay Manager, ale tentokrát přidali i něco navíc a zábavnost notně stoupla.


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

Laugher

Laugher | 31.07.15 v 02:36

Sportovní hra


galerie

Ski Jump Mania Ski Jump Mania Ski Jump Mania Ski Jump Mania Ski Jump Mania Ski Jump Mania Ski Jump Mania
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 739 her

nejnovější komentáře

Hra mi nejde spustit
Dnes! v 17:20

Klasika
Dnes! v 17:17

můžete mi poradit jak mám vytvořit ve hře Bubbles IQ City Team?
Dnes! v 16:29

Nelíbí
Dnes! v 15:51

Pěkná hra
Dnes! v 15:50

Líbí se mi
Dnes! v 15:48

Sponzoři ligy

inzerce