recenze

Staň se Pánem hradu v nové české strategii

Staň se Pánem hradu v nové české strategii

Příznivci webových online strategií se mohou zaradovat, počínaje dnešním dnem se mohou začít registrovat do ostré verze hry Pán Hradu. Po třech měsících zkušebního provozu byl spuštěn Server 1 a registrace právě začínají... všichni hráči stojí na startovní čáře, ideální čas si hru zkusit. Přidáš se i ty?


Pár slov o vzniku hryČeští vývojáři vedení Zdeňkem Pletkou (provozuje už webovku DarkElf.cz) po dvou letech vývoje vypustili bezplatnou webovou strategii Pán hradu. Vkládají do ní velké naděje. „Hra se opravdu povedla a věříme, že je lepší než ty na Facebooku. Dokonalá grafika, profesionální ozvučení, český dabing rytířů, trpaslíků i skřetů,“ upřesnil hlavní přednosti svého dítka Zdeněk Pletka. Jde o nenáročnou budovatelskou strategii, kde si hráč trénuje bandu vojáků v čele s hrdinou, staví hrad a bojuje se skřety. Ovládání je jednoduché, hráč pohybuje jednotkami přímo na herní mapě.

Princip hryHerní princip není složitý, každou minutu dostává hráč od systému suroviny a peníze. Za ty si kupuje stavby, domy, opevňuje hrad a najímá vojáky. Čím více má hrad obyvatel a staveb, tím větší má příjmy zlata a surovin, a tím více si může dovolit utrácet. Cílem celého snažení je postavit poslední level hradu - Zlatý hrad. „Pán Hradu by neměl svým zaměřením konkurovat Dark Elfovi, který je položen spíše taktickým směrem (á la šachy)," uvedl Zdeněk Pletka.

A jaký je příběh?Po smrti otce se hráč ujímá rozpadlého hradu v maličkém království. Ten je často napadán houfy skřetů žijících v horách na východě. Cestou na hrad je ale družina přepadena a hráčova věrného zbrojnoše zajmou skřeti. Naštěstí je zde hrdina, který se vydá zbrojnoše zachránit. Další nesnáze na sebe nenechají dlouho čekat. Pokladnice je prázdná, poddaní jsou hladoví a nemají kde bydlet. Hráč musí postavit domy, pole a kasárny. Poté začne pravý boj, hráč začne verbovat vojáky a vrhne se do boje se skřety. Časem přijde ještě další herní element, hráč se totiž může vydat s hrdinou do dálek za dobrodružstvím, kde se s ostatními hráči utká o poklady a mocné artefakty.Bezplatná registrace je na webových stránkách http://www.panhradu.cz a nezapomeňte si pustit zvuk!
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

Dost dobrá hra. Doporučuji! | 16.02.14 v 11:13

Zkuste to!


galerie

Staň se Pánem hradu v nové české strategii Staň se Pánem hradu v nové české strategii Staň se Pánem hradu v nové české strategii Staň se Pánem hradu v nové české strategii