recenze

Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou?

Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou?

V Social Star s zahrajete na nový život v kůži člověka, který má velmi atraktivní zaměstnání. Budete pracovat, zařizovat, ale také se krásně oblékat, bavit a dokonce seznamovat. Vyzkošuejte si aplikaci, která je na rozhraní hry a seznamky. Bavte se s lidmi po celém světě.


O jakých profesích bude řeč? Můžete si vybrat hned ze tří – model nebo modelka, filmový režisér nebo režisérka a konečně rocková hvězda. Jakmile máte zvoleno, rozhodněte se, zda váš avatar bude muž či žena a uzpůsobte jeho vlastnosti podle vašich představ. Lze změnit prakticky všechny důležité rysy, jako jsou oči, ústa nebo nos a vlasy.

V závislosti na povolání budete umístěni do salónu nebo studií. Tady budete vydělávat peníze a nutno podotknout, že jich nebude málo a budou přibývat na sociální hru velmi rychle. Pamatujte však, že se zde najde i malý háček. Jako obyčejní lidé, i váš avatar může být unavený a bez energie. Pokud už nemůže dále pokračovat ve své činnosti, např. ve focení, je potřeba jej nechat odpočinout nebo nakrmit. Jídlo je složitější, neboť za něj zaplatíte zlaťáky, jež se špatně shánějí. Odpočinek je cesta schůdnější, jenom si na něj pořádně počkáte. Váš avatar totiž může spát třeba dvě hodiny, ne-li déle. Jakmile vyděláváte peníze, pokračujete v levelech jako na běžícím pásu. Totéž platí u nákupů.

A dostáváme se k další oblíbené činnosti v Social Star. Najdete tady nákupy všeho druhu, od nábytku po oblečení. Jestliže se do hry opravdu vžijete a nakupování zbožňujete, přijdete si zde na své. Z oblečení si můžete vybrat v nepřeberném množství spodního prádla, sukní, kalhot nebo halenek. Navíc je možno všechno zkombinovat, takže získáte tolik outfitů, že za chvíli nebudete vědět, co s nimi máte dělat.

Další kapitolou v nakupování je nábytek. Autoři rozdělili zařízení vašeho bytu do kategorií. Je libo romantický příbytek s krbem nebo prudce moderní design? Nic není problém. Kromě toho v každé kategorii najdete ještě obměny základního sortimentu. Jakmile je nakoupeno, přemístěte svého avatara do bytu a rozestavte nábytek. Ten nemá jenom ozdobný charakter, ale lze ho dokonce i využít, například právě k odpočinku, o němž byla řeč výše. Postel je naprosto nepostradatelná. Jste-li již na vyšším levelu a máte dostatek financí, váš byt může být renovován a můžete si přidat i nové místnosti. Kromě ložnice, jež je v podstatě základ, tak může přibýt například koupelna, zahrádka nebo kuchyně. V obchodě s nábytkem opět najdete nepřeberné množství zařízení, takže není problém vytvořit si zcela originální byt. Výhodou také je, že přestane-li se vám něco líbit, nemusíte to hned ničit. Zkrátka na věc klikněte a nechejte ji v inventáři. Možná se k ní nakonec ještě vrátíte.

A nyní k seznamování a chatování. Přístupný máte chat, jenž je umístěn v pravé části obrazovky. K tomu, abyste se seznámili, popřípadě si našli nové přátelé, jsou nejvhodnější party. Můžete si vytvořit svou vlastní nebo přijít na jinou. Ikona Party je v dolní části obrazovky, a pokud je k dispozici nějaká nová, rozhodně ji uvidíte. V místnosti na party je chat veřejný, takže každý vidí, co si povídáte. A konverzace zde tu bývá docela čilá a živá. Chcete-li s někým mluvit ve větším soukromí, není problém navštívit jej v jeho domě nebo opačně. Mnohem lepší cesta je však přidat si dotyčného do přátel a zahájit chat soukromý. Znechutí-li se vám daná osoba, ze seznamu přátel ji zkrátka vymažete.

Postup ve hře záleží na tom, kolik máte finančních prostředků a do jisté míry na čase. Důležitá je totiž, jak již bylo naznačeno, energie. Pokud ji nemáte, nebrání vám to v žádném případě v návštěvě večírků ani v nákupech, jenom nelze vydělávat. Utrácet však můžete kdykoliv a za cokoliv.

Social Star má svůj vlastní příběh podle toho, jaký jste ochotni akceptovat. Registrace, jakou známe z jiných webovek, není nutná, dostanete se sem díky Facebooku. Totéž platí i o přizvání přátel. Chcete-li si zahrát, stačí přijít na oficiální stránky Social Star, rozhraní vás pak samo navede. Facebookový účet je však nezbytný. Ihned po kliknutí na tlačítko „Play now“, budete přesměrováni a vyzváni k přihlášení na oblíbenou sociální síť. Jste-li přihlášeni, automaticky vstupujete do hry.Jste-li fandové seznámení přes Internet a milujete chat, pak se vám Social Star přímo nabízí k vyzkoušení. Oceníte velmi jednoduché ovládání, spoustu možností a virtuální realitu. Ti, jež však upřednostňují akci a trochu více děje, nejspíše zamíří jinam. Po vyčerpání energie a finančních prostředků vám totiž nic jiného než chat nezbude ;).
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 2 =


galerie

Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou? Social Star - Hvězda mezi hrami nebo seznamkou?

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce