recenze

SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů?

SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů?

Staňte se hrdinou na své vlastní lodi a bojujte proti pirátům a mořským příšerám v reálném čase. V každém z vašich nepřátel se totiž skrývá jeden ze skutečných hráčů, jež musíte šikovně přelstít. Sbírejte poklady a objevujte nová území na zapomenutých ostrovech, ke kterým vede tajná mapa nevyčíslitelné hodnoty.


Dobuďte rozsáhlá území a objevte nezměrná bohatství pod vlajkou cti a spravedlnosti. Nebo se staňte obávaným pirátem, před kterým každý vezme do zaječích?Nejprve se seznámíme se svou lodí, abychom si udělali dokonalý obrázek o jejích přednostech a nedostatcích. Naskytne se nám detailní pohled na stav našich děl, obsazenost posádky, na úložný prostor a též na maximální rychlost, kterou můžeme plout. Také nesmíme opomenout klíčové body života, jelikož v boji se nám vyplatí jejich maximum.

Co se týče posádky, nejprve oplývá jediným pirátem. Potřebujeme sehnat kapitána, lodníka, lékaře a další pomocné pracovníky.V loděnici nakoupíme chybějící materiál, který zahrnuje plachty, nové paluby i dokonce něco extra. Ve zbraních si zase opatříme dělové koule. Pokud se snad domníváme, že zde nakoupíme jen obyčejné koule a půjdeme zase o dům dál, velice se mýlíme. V tomto chytrém krámku si smíme stávající koule zušlechtit příměsí drahého kovu, jenž si sami vybereme. Dále je můžeme přeměnit na velmi brutální šrapnelové koule, před kterými si nebude žádná vodní příšera ani pirátská loď jistá.Pokud sháníme práci, měli bychom zavítat do známé hospůdky, kde se mezi štamgasty z přístavu nějaký úkol jistě najde.Z nabídky misí si vybereme jednu, který nám připadá dostatečně zajímavá. Většina prací nám slibuje jak cenné zkušenosti, tak tučnou kořist. Avšak nesmíme opomenout jednu důležitou maličkost, ke každé misi potřebujeme oplývat jistými předpoklady nutnými pro splnění úkolu. Pakliže případné propriety nevlastníme, musíme si zaběhnout k obchodníkovi. S nakoupenými proprietami nás již nic nezastaví a směle se smíme pustit do práce.

Každá mise trvá rozdílnou dobu, avšak její plnění nám nikterak nebrání, abychom si vyjeli na moře a věnovali se stíhání vodních potvor. Na širém oceánu nejsme tak úplně bezbranní, jelikož oplýváme statusem začátečníka, z čehož vyplývá, že na nás nemohou zaútočit jiní hráči. Nejprve se sžijeme s novým prostředím, naučíme se správně zacházet s lodí a bojovat s nepřítelem. Podle souřadnic umístěných v horní části okénka si vyhledáme cíl aktuální mise. Jakmile dorazíme na místo, objeví se nám další vodítko. Většinou se jedná o vypátrání pokladu či útok na nepřítele ukrytého v hlubinách moře. Jakmile získáme kořist, vrátíme se do přístavu, kde nás již čeká slibná odměna.V lítých bojích často utrpí naše posádka poranění. O některé členy bohužel přijdeme, a tak se na jisté činnosti síly oslabeného personálu stačit nebudou. Proto vyrazíme do úkrytu, kde se shromažďují nekalé živly prchající před spravedlností. Vybereme si buď jednotlivce, nebo celou skupinku a přislíbíme jim pořádnou odměnu, když nám na čas pomohou. Jistě, každý má svou cenu, a proto se nechají zaměstnat jen na krátký časový úsek.

Pokud nás již nudí stávající pohled na svou loď, můžeme její vzhled změnit pouhým kliknutím. Nabude tak vzezření velkého bílého žraloka či bílé velryby Moby Dicka. Jenže nic není zadarmo, a proto si začátečníci musí nějaký čas počkat, dokud nashromáždí dostatečný počet zlaťáků a vzácných krystalů.V sekci talentů můžeme upgradovat své schopnosti, avšak předtím musíme navýšit svůj level nebo obětovat pár desítek krystalů.Hratelnost je naprosto famózní, hráč nemá prakticky šanci něco přehlédnout nebo nenalézt. Na počátku funguje dost podrobný tutorial, který nás pak možná i obtěžuje, jelikož vše objevíme sami.

Grafice se nedá vůbec nic upřít. Pohled na bitevní pole se nám naskytne z ptačí perspektivy, což je naprosto dokonalé. Přihlaste se na www.seafight.cz a prožijte úžasné dobrodružství.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů? SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů? SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů? SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů? SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů? SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů? SeaFIGHT- pirát nebo lovec pirátů?

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

taky nebudu zkoušet
04.04.2020 v 21:37:32

chci být první
04.04.2020 v 21:08:11

dobrá hra
04.04.2020 v 20:20:04

dobrá hra
04.04.2020 v 20:17:19

tak asi ne
04.04.2020 v 20:16:30

nic pro mě
04.04.2020 v 20:14:38

Sponzoři ligy

inzerce