recenze

Moshi Monsters

Moshi Monsters

Moshi Monsters vás dokáž potěšit už jenom proto, že jsou neobvyklí, zajímaví a roztomilí. Ať jste velcí nebo malí, zavítejte do tohoto pohádkového světa, kde se to hemží strašidly a potvůrkami. Vyberte si svou vlastní a starejte se o ni, jak nejlépe dovedete. Bude vám vděčná.


K tomu, abyste mohli takové strašidlo mít, je nutné se zaregistrovat. Registrace probíhá trochu jinak, než jak jsme byli zvyklí. Nejdříve si uživatel zvolí příšerku, vybere jí barvu a teprve potom se zaregistruje prostřednictvím jednoduchého formuláře. Do hry můžete vstoupit až ve chvíli, kdy se podíváte na svůj email a kliknete na kontrolní link. Přihlaste se a můžete začít hrát.

Vaše stvoření, které jste si přivedli, po vás bude chtít vědět, odkud jste, datum narození a to nejdůležitější – jaké mu dáváte jméno. Vybrat si můžete jakékoliv. Ale jakmile ho jednou pojmenujete, už svou volbu nemůžete vzít zpátky, hra se vás zeptá, zda to skutečně myslíte vážně. Pak je váš tvoreček postaven do svého nového domova. Ten se vám může zdát zpočátku strohý, ale nebojte se. Určitě si jej přetvoříte k obrazu svému.

V domě najdete odkaz na hry označený slovíčkem Puzzle. Jsou to hry klíčové, pomocí nichž budete získávat drahokamy. V Moshi Monsters neplatíme obyčejnými penězi, ale průhlednými či namodralými krystaly. Ty získáte pomocí jednoduchých minihříček. Třeba podotknout, že hry jsou spíše cílené pro mladší věkovou skupinu a řadě dospělých budou připadat nudná, ba až stupidní. Odpovídáte na jednoduché otázky a musíte jich stihnout co nejvíce v jednom časovém intervalu. Jakmile hra skončí, můžete pokračovat jinou anebo úplně odejít. Čím více budete hrát, tím více drahokamů získáte.

Skvělou zábavou je procházení po městečku. Pamatujte, že některé zóny jsou pouze pro VIP uživatele, kteří si pravděpodobně připlatili skutečnými penězi. Tam je těm „běžným“ hráčům vstup zapovězen. Ale neželte toho. Důležité lokace jsou přístupné. Tak například si rozhodně nenechte ujít zábavní centrum. Najdete tam tolik flashovek, že nebudete vědět, kterou si vybrat. A mnohdy jde o velmi dobré arkády.

Když vás hraní unaví a rozhodnete se, že z nabytých diamantů chcete něco mít, projděte se po hlavní ulici, kde najdete obchody se vším možným. Můžete si koupit tapety, nová okna, dekorace, ale také něco dobrého na zub anebo semínka. Ta jsou výhodná proto, abyste je zasadili na svou vlastní zahradu. Nejsou drahá, zato je však nutno počítat s dobou, která je nutná k tomu, aby ze semínek vyrostly rostlinky. Samozřejmě nepůjde o mrkev nebo celer. Plody budou stejně podivné jako všichni obyvatelé Moshi Monsters.

Máte přátele, jež by si také rádi zahráli? Pozvěte je do hry. Autoři vám budou nesmírně vděční a kromě toho to obohatí i život vaší příšerky. Můžete totiž přátele navštěvovat a porozhlédnout se, co mají nového. Načerpáte tak inspiraci ke zkrášlení svého příbytku.

Jak už jsem zmínila na začátku, jde o hru spíše pro děti než pro dospělé. Levely se zvyšují jen velmi postupně. Samozřejmě, pokud nakupujete a hodně hrajete, půjdou rychleji, ale i tak to vyžaduje běh na dlouhou trať. Svou příšerku vychováváte. Jde o péči pro každý den, dalo by se říci, že autoři vsadili na city, a tak jen málokdo by nechal své strašidýlko smutné a nešťastné několik dní. Míru štěstí a zdraví vyjadřují ikony umístěné v levé části obrazovky. Budete mít o nich neustále přehled.

Zajímavostí je, že flashovky v zábavním parku pocházejí od různých výrobců. Převážně tady najdete puzzle tématiku, hru s balónky atd.V oficiální puzzle rubrice to pak budou jednoduché otázky ze zeměpisu, například hlavní město Itálie, pobavíte se nad barvami nejrůznějších dílků puzzle, ale budete muset rovněž přemýšlet například nad tím, jaké písmeno se hodí do křížovky. Možností zde je opravdu hodně. Navíc se vám bude líbit krásná grafika, vše je stylově vykresleno do detailů. Každá příšerka má svůj hlas, promlouvá k vám pomocí bublin, umí se radovat nebo smutnit, podle toho, co se zrovna daří nebo nedaří.Ještě odkaz na závěr, hrajte zde.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

Yoshi | 13.05.13 v 15:09

Víš jak to je samý příšerky

Alik44 | 18.04.12 v 17:04

Tato hra je Mega super! Doporucujem sa registrovat!


galerie

Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters Moshi Monsters

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

skvělá hra
03.04.2020 v 17:20:40

toto hraju ráda, no moc mi to nejde))))
03.04.2020 v 17:17:59

to je těžký nedostanu se ani metr dál
03.04.2020 v 16:24:27

tak bohatí chceme být všichni ale do hrobu si penize nevemem
03.04.2020 v 16:22:16

hezká hra
03.04.2020 v 16:19:41

hned bych na ten ostrov jela
03.04.2020 v 16:18:49

Sponzoři ligy

inzerce