recenze

Imperion- objevujte nové galaxie

Imperion- objevujte nové galaxie

Staňte se proslulým válečníkem, před kterým se dají všechny jednotky na ústup. Prožijte úžasné dobrodružství a poznejte všechny vesmírné galaxie. Dobyjte nová území a vyžeňte své protivníky z obsazené planety. Budujte pozemní i hvězdné jednotky, které vám zajistí vítězství. Rozšiřujte své pole působnosti na okolních planetách. Spřádejte plány na ovládnutí cizích planet a pátrejte po aliančních spojencích.


Na počátku vás čeká jedno z nejdůležitějších rozhodnutí - potřebujete si vybrat jednu ze tí ras. Komu se již znelíbila lidská podoba, asi se nepřikloní k Terranům, kteří se nám až příliš podobají. Jak by ne, když jsou přímými potomky pozemšťanů, kteří se naučili ovládat nové technologie a spoutat nesmírnou energii ve svůj prospěch.

Titani se nesmírně podobají mimozemšťanům pro své dlouhé krky a protáhlé obličeje s velkýma očima. Ti vynikají velkou moudrostí a uvážlivostí, se kterou jednají v každé situaci. Naprostým opakem jsou brutální Xenové, kteří by jen ustavičně válčili nebo drancovali jiné planety a galaxie.Na počátku vlastníme jedinou planetu, kde začneme budovat své základny a těžební věže. Patříme-li k Terranům, obýváme samozřejmě planetu Zemi, Xenové nemohou kolonizovat zmrzlý a velmi studený povrch tělesa, kde každodenně naměřená teplota padá až k -30 °C . Ti osidlují teplé planety, které oplývají buď pouštěmi s četnými písečnými bouřemi, nebo rudý terén s vulkanickou činností.Nic naplat, pokud si přejeme přetvořit travnatý, písčitý, zmrzlý či sopečný povrch na úrodné pláně, lomy na těžbu vzácných kamenů a dolů, potřebujeme se dát rychle do práce. Začneme s výstavbou, jakmile zbudujeme důl nebo těžařskou věž, snažíme se ihned pozvednout její úroveň. Čím vyššího statusu dosáhne, tím většího materiálu vytěžíme. Avšak nesmíme zapomínat na omezené množství materiálu. Pokud začneme pociťovat jeho nedostatek, musíme se dát do plnění úkolů.

V nabídce si vyhledáme práci, která je nám dostupná, a pak již neleňme a možná získáme velmi cenné suroviny.Nyní už máme postaveno několik základních jednotek. Ovšem nezáleží na počtu budov, nýbrž na jejich levelu. Pokud se vyhoupne na vyšší level, začne nám pěkně sypat vzácné suroviny. Jenže právě materiál nás zpočátku velmi omezuje. Nezbývá nám tedy nic jiného, než čekat, až vytěžíme dostatek zlatého kovu a zelených krystalů. Z modrého deuteria následně vyrobíme vodu, kterou potřebují jak naše stroje na ochlazování, tak především pracovití dělníci a budoucí vojenské jednotky.Jakmile vybudujeme dostatek kasáren a vesmírných plavidel, můžeme se vydat osídlit další planety anebo přepadnout ty nepřátelské. Záleží zejména na počtu našich jednotek, aby se vyrovnaly většímu množství domobrany. Jakmile zvítězíme, začne i zde stavět doly s krystaly a drahými kovy.

Proč bychom měli neustále válčit? Prozkoumejme celou galaxii a pátrejme po věrných spojencích, kteří nám pomohou proti společnému nepříteli. Také se smíme sdružovat do skupin či raidů a znásobit tak svou sílu.Hratelnost je poměrně dobrá, poté, co se v prostředí trochu zorientujeme Imperion nás doslova pohltí svým fascinujícím prostředím a napínavou atmosférou. Pokud bychom si přeci jen nevěděli s něčím rady, můžeme se obrátit na nápovědu, kde je vše detailně vysvětleno. Připojte se na http://u1.imperion.org a zažijte neuvěřitelné situace.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 5 =


galerie

Imperion- objevujte nové galaxie Imperion- objevujte nové galaxie Imperion- objevujte nové galaxie Imperion- objevujte nové galaxie Imperion- objevujte nové galaxie