recenze

Harmonický svět Littlest Pet Shop Online

Harmonický svět Littlest Pet Shop Online

Idealistický svět jako stvořený pro ty nejmenší hráče. Pojďte a zavítejte do země, kam strach, starost, násilí ani nebezpečí nesmí. Místo toho budete zavaleni barvami, neobvyklými stvořeními a spoustou her. Naučte se je všechny a získejte ty nejhezčí mazlíčky!
Jak už z názvu jistě tušíte, půjde o domácí mazlíčky. Nejčastěji o psy a kočky. Vytvořte si vlastního avatara. Vyberte si, zda má jít o mužské či ženské pohlaví a vybarvěte je těmi barvami, které vám osobně připadají nejlepší a nejlépe se tak budou hodit k vašemu prvnímu virtuálnímu mazlíčkovi. Nezapomeňte na jméno. Vhodné je v tomto případě kombinovat s číslicemi, protože ve hře je již většina obvyklých jmen obsazena.

Jakmile je avatar na světě, rozhlédněte se po kouzelném světě, který před vašimi zraky vyrostl jako mávnutím kouzelného proutku. Abyste však nebyli dezorientovaní, objeví se vedle vás Felina. Tahle roztomilá kočička vám bude o světě povídat a přitom i ukáže, kde co naleznete. Především vás zavede do obchodu, kde si můžete kupovat věci na svého avatara. Najdete tady prakticky všechno od oděvu, přes obojky až po jídlo. Pozor! Peníze se zde musejí vydělávat, takže važte, zač utratíte. Do začátku dostanete pouze dvě stě zlatých.

A jak se tady vydělávají peníze? Kéž by se daly takhle vydělat i v reálném světě. Hříčka vás totiž bude neustále zásobovat hrami nejrůznějšího druhu. Pokud chcete hrát, je zapotřebí někde v ulicích najít opice. Opice jsou nositelkami veškeré zábavy. Kdybyste však přece jenom bloudili, klikněte na mapu v dolní části obrazovky. Zde se vám zobrazí všechna strategická místa. Autoři došli až tak daleko, že jakmile kliknete na některou pozici na mapě, můžete tam být automaticky teleportováni, ačkoliv jste tam nikdy předtím nebyli. Tahle funkce velmi zjednodušuje samotné zkoumání světa jako takového. Za objevení nového kousku země, získáváte zkušenosti.

Minihry, na nichž celé vaše dobrodružství v podstatě stojí, jsou nesmírně jednoduché. Nenajdete tady žádnou velkou akci, zapomeňte na střílení a už vůbec tu neobjevíte násilí. Autoři udrželi atmosféru úsměvů, klidu a pohody i v těch nejmenších detailech. A tak si zahrajete například jak daleko umíte dohodit míčem, budete fotit z rozjetého auta, přitom se nesmí stát, že by byla fotka rozmazaná. Nebo si zasoutěžíte, kolik květů na vodní hladině potopíte. Podle toho, jak daleko se ve hře dostanete a kolik bonusů při tom pochytáte, jsou vám rozděleny peníze.

Samozřejmá je zde komunikace s ostatními hráči. Chatovat můžete rovnou za běhu. Tedy i ve chvíli, kdy váš avatar například stojí na ulici nebo se nachází v obchodě. Většinou si i konverzace udržuje přátelského ducha. A je vedena v angličtině.

Ve hře je možno získat více mazlíčků, především těch, které nelze vytvořit jako avatara hned zpočátku. Abyste toho však dosáhli, je zapotřebí plnit úkoly, které dostanete. Většinou se týkají právě již zmíněných miniher. Takže pokud se zamilujete do nějakého zvířátka a chtěli byste ho mít, pak pozorně čtěte, co pro to musíte udělat. Nepůjde jen o jediný úkol, těch může být celá řada.

Na rozdíl od mnoha jiných her tohoto typu je Littlest Pet Shop Online nesmírně přehledná. Ku pomoci vám budou jednoduché ikony, jejichž množství není zase takové, abyste se v nich ztratili.

Podle mého názoru nadchne tahle webovka především mladší hráče nebo hráče, kteří mají dost brutality a akce a chtějí si na chvíli oddechnout ve snovém světě, kde život plyne pomalým, ničím nerušeným tempem. Zavítejte do něj i vy. Kdo ví, třeba se tu na chvíli zdržíte.


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

adela | 16.03.14 v 17:05

vážně už ji zrušili??? pls odepiste

Gabra | 16.12.13 v 20:16

Kde můžu najít tu hru ? Proím poraďte mi

Mikky | 04.11.13 v 15:24

Mio já vím oni tu hru zrušily já jsem ji hrála :(

Mia | 02.06.13 v 11:00

kliknu na externí odkaz a nic je tam hasbro a hry ale ne tady tahle hra ne :(

Mia | 02.06.13 v 10:57

prosím poradte kde tu hru muzu najít pls pls pls poradte hrala jsem ji ale ted ji nemuzu najít

nikolka | 05.01.13 v 13:47

jak se ta hra pouští nám to nejde

Apofis

Apofis | 18.10.12 v 16:30

Klik na externí odkaz nahoře

hana | 18.10.12 v 10:52

jak se ta hra pouští řekněte pls

veriii02 | 24.08.12 v 13:52

je to nádherná hra opravdu moc hezká.

barča | 11.07.12 v 12:23

mnooo je to suprova hraaa rada bych ji zase hrala ale nemuzu ji nikde najiit :( poradte prosim napiste mi odkaz :) moc prosim


galerie

Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online Harmonický svět Littlest Pet Shop Online

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce