recenze

GUN WEST - divoký západ, jaký neznáte!

GUN WEST - divoký západ, jaký neznáte!

Staňte se neohroženým kovbojem s kolty proklatě nízko, lstivým indiánem, jenž vykopal válečnou sekeru nebo divokým Mexičanem, jenž nade vše miluje chilli. Postavte si svou osadu a vyrážejte za poklady na nepřátelská území, kde vás jistě čeká mnoho bláznivých dobrodružství. Získejte si respekt šerifa a vesničanů, kteří s vámi podniknou nebezpečné výpravy za tučnou kořistí.


Při vstupu na svou malou osadu se vám nenaskytne právě veselý pohled. Pole jsou pustá a příliš mrňavá, natož aby uživila celou vesnici. Uprostřed jakéhosi náměstíčka se tyčí poněkud schátralý kostel, který volá po rekonstrukci. Doly na těžbu drahých kovů a důležitých surovin jsou prozatím příliš mělké a o příbytcích pro osadníky raději ani nemluvme.Osada doslova křičí po celkové přestavbě, aby odolala náporům indiánů a zlotřilých Mexičanů. Proto se ihned dejme do díla. Začneme u polí, která nutně potřebují rozšířit. Odstraňme plevel, kypřeme hlínu a sázejme nové obilniny. Zkrátka zvyšme jeho úroveň, abychom se konečně hnuli z místa. Každý stupeň vyžaduje určitý čas, jelikož rostlinky potřebují dostatek sluníčka, hnojiva a vláhy, aby vyrostla do požadované úrovně.

Musíme nashromáždit dostatečnou zásobu potravin, které by zajistily stravu početným skupinkám dělníků, jež pracují ve dne v noci na náročné stavbě a zvelebování osady. K polím s obilím neoddělitelně patří bytelná sýpka. Proto si jednu ihned zbudujeme, abychom měli kam uskladnit sklizeň. Netrpělivě čekáme, až se úroveň všech polí zvýší, protože jinak nemůžeme nic podnikat v jiné části městečka. Pakliže nechceme plýtvat časem a čekat, až se budovy postaví, můžeme výstavbu dokončit ihned. Stačí oželet tři nugety, kterých nemáme ovšem nazbyt.Zatímco se všude pracuje, náš pohled se přesune na mapu světa, kde si smíme prohlédnout osady našich spojenců, ale i indiánů, banditů a Mexičanů.V prvopočátku platí ochrana nováčků, což znamená, že na nás nesmí zaútočit banda hrdlořezů nebo skalpů chtivých indiánů.Opět se vrátíme do své osady, kde si smíme prohlédnout zbrusu nové sýpky a pole. Nyní se dáme do budování dolů na hlínu a na železo. Tyto suroviny pro nás mají momentálně hodnotu zlata, jelikož z drahých kovů si domy nepostavíme. Proto je rychle přetvoříme, jak jinak, na vyšší úroveň.Abychom mohli přepadnout bandity a jinou verbež, potřebujeme naverbovat co nejvíce vojáků a zajistit jim stravu a ubytování. Spokojený žoldák znamená polovinu úspěchu, proto si je musíme náležitě hýčkat.

Na opravu kostela a ostatních domů použijeme dřevo. Kdepak jej ovšem vezmeme? No přeci v nedalekém lese, kde je statných stromů habaděj. Pošleme tam tedy silné dřevorubce, kteří košaté listnáče pokácejí. Jenže nic není zadarmo, proto potřebujeme vybudovat pořádné dílny, kde by mohli dřevorubci dále dřevo zpracovávat.Naši snahu o zvelebování své osady nám nemůže překazit dokonce ani velký manitou, který bdí nad našimi hlavami. Jenže výstavba se přeci jenom snadno zhroutí kvůli nedostatku základních surovin. Není co dodat, stále jsme jen budovali a neohlíželi se na stavební materiál. Nyní musíme čekat, až naši těžaři opět získají dostatek surovin, abychom mohli zase pokračovat.

Gun West se smí pochlubit skvělým designem, který se neustále vylepšuje. Také se skvěle pobavíme nejen u budování osady, ale hlavně u obsazování těch nepřátelských. Připojte se k odvážným dobrodruhům a prožijte napínavé chvíle na http://s4.gunwest.cz/.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 3 =

timothy kober | 06.05.19 v 12:02

Potřebuješ půjčku? Zde je příležitost pro ty, kteří mají finanční problémy a ti, kteří chtějí ve svém životě finanční vzestup, vydáváme půjčku za velmi rozumnou úrokovou sazbu, rozdáváme všechny druhy úvěrů úvěru na úvěry, podnikatelský úvěr, lékařský úvěr, úvěr na bydlení, student úvěr atd., aby pomohl národu od finančního stresu. Název společnosti: PLUTO CREDIT FINANCE HOME. Kontaktujte nás ještě dnes E-mail pro finanční pomoc: plutocreditfinancier@gmail.com Whatsapp: +18474539904


galerie

GUN WEST - divoký západ, jaký neznáte! GUN WEST - divoký západ, jaký neznáte! GUN WEST - divoký západ, jaký neznáte! GUN WEST - divoký západ, jaký neznáte! GUN WEST - divoký západ, jaký neznáte!

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

už mi to jde
02.04.2020 v 13:11:12

tak už je rok nový a taky víc času na hraní
02.04.2020 v 12:53:01

bitva už nikdy nebude?
02.04.2020 v 12:51:54

čtu, čteme
02.04.2020 v 12:50:20

kdo si hraje nezlobí
02.04.2020 v 11:44:32

bublinky to je moje
02.04.2020 v 11:24:22

Sponzoři ligy

inzerce