recenze

CAESARY – dějiny starověku ožívají!

CAESARY – dějiny starověku ožívají!

Vybudujte si své město rozkládající se v malebném okolí Řecka. Přetvořte holou pustinu v úrodné sýpky a honosná města, jež se stanou centrem veškerého dění. Postavte kasárny a trénujte pozemní vojsko, které vám zajistí další cenná území spolu s nerostnými zdroji a bohatou válečnou kořistí.


Dejme se do díla a začněme pozvolna budovat základní stavby, jež zahrnují kamenné doly, pole s obilím, sýpky na uskladnění plodin a další důležité konstrukce.Nemusíme se nijak obávat nedostatkem stavebního materiálu, jelikož co by začátečníci, dostaneme jistý příděl základních surovin, jež nám na nějaký čas vystačí.

Ovšem neměli bychom se nechat ukolébat a ihned začít s výstavbou vlastních zdrojů, které postupně převezmou poptávku. Také nesmíme zapomínat na omezený počet dělníků, již nepřetržitě pracují na zvelebování nového města.Pakliže si přejeme zmodernizovat více budov najednou, měli bychom počítat, že se na některé z nich nedostane okamžitě, jelikož neoplýváme nijak velkým množstvím pracovníků.V průběhu zušlechťování města dostáváme zajímavé úkoly, které nám poskytnou nejen dostatek potřebných financí, ale hlavně cenných zkušeností nutných pro postup k vyššímu statusu.

Ve spodní části obrazovky získáváme detailní informace nejen o své prestiži, lize či cti, ale též o svém statusu, k němuž se váže vlastnictví počtu měst. Na počátku se smíme pochlubit tak akorát příliš nelichotivým označením Cizinec, jehož pole působnosti je z větší části omezené. A proto bychom měli co nejdříve pozvednout úroveň svého města.Dále nesmíme opomenout stav svých pozemních jednotek, jež skýtá na 270 Hastatusů, bojovníků s meči a štíty. Co nevidět si jistě najmeme i Equitesy-pány koní a Sagittariuse- slavné lučištníky.V levém horním rohu jsou detailně zobrazeny veškeré probíhající mise, a tak máme dokonalý přehled o tom, za jak dlouho budou zkonstruovány či o počtu pracujících dělníků.Kousek dál napravo pravidelně sledujeme dostupné mise. V žádném případě se nemusíme držet pořadí a často zjistíme, že jsme již některé úkoly předešli a sebereme si akorát nabídnuté suroviny, což je opravdu velmi sympatické.

Pokud v nás dřímá uchvatitelský duch, jistě se pokusíme co nejdříve ovládnout některou z blízkých vesnic. Natěšeni stiskneme tlačítko útoku a netrpělivě očekáváme odezvu. Ta však nepřichází. Ptáme se, jak je to možné. Odpověď je velmi prostá, naprostí nováčci musí překlenout jistou dobu hájení, a tak je nikdo nemůže napadnout.Musíme si tedy nějaký čas počkat a mezitím se pokusíme upgradovat všechny důležité stavby, včetně městského opevnění.Avšak nemusíme udržovat jen samé nesváry. Klidně se přidejme k některému ze stávajících hráčů a staňme se jeho věrným spojencem, jež nám pak ve chvílích nejtěžších přispěchá na pomoc.

Hratelnost je fantastická, jak z pohledu výborného ovládání, tak naprosté přehlednosti ve starověkém prostředí. Prvními krůčky nás provede tutorial, jenž nám vysvětlí základní prvky hry, abychom se zde rychle zorientovali.Přihlasme se na http://caesary-server3.lekool.com/ a zažijme úžasné dobrodružství z dávných dob starověkého Řecka a Říma!
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 1 =


galerie

CAESARY – dějiny starověku ožívají! CAESARY – dějiny starověku ožívají! CAESARY – dějiny starověku ožívají! CAESARY – dějiny starověku ožívají! CAESARY – dějiny starověku ožívají! CAESARY – dějiny starověku ožívají! CAESARY – dějiny starověku ožívají!

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

už mi to jde
02.04.2020 v 13:11:12

tak už je rok nový a taky víc času na hraní
02.04.2020 v 12:53:01

bitva už nikdy nebude?
02.04.2020 v 12:51:54

čtu, čteme
02.04.2020 v 12:50:20

kdo si hraje nezlobí
02.04.2020 v 11:44:32

bublinky to je moje
02.04.2020 v 11:24:22

Sponzoři ligy

inzerce