recenze

WARPFIRE – vesmírná bitva začíná!

WARPFIRE – vesmírná bitva začíná!

Objevte každičký kout nekonečného vesmíru. Vyražte na průzkum se svou bitevní lodí a rozprášte všechny své nepřátele, kteří se vám postaví na odpor. Připojte se ke spřátelené frakci a společně navraťte svobodu všem zotročeným galaxiím. Vydejte se na hvězdnou cestu za dobrodružstvím a vybudujte si mocné impérium, jež ovládne celý vesmír. Zdokonalujte si své vesmírné plavidlo a zničte každého odpůrce!


Zvolte si svou frakci a navždy zpečeťte svůj osud. Pakliže milujete svobodu a rovnoprávnost, jistě se přidáte k United star corp, jež hlásá naprostou volnost názoru, obchodu, cestování a nenávidí násilí.Pokud byste raději ovládli vesmírný trh, připojíte se k Free galactic federation, kde se podnikání staví nade vše. Vašemu managerskému duchu tak bude učiněno za dost.Outer world se od dvou předešlých skupin diametrálně odlišuje. Jedná se totiž o rozsáhlou korporaci pirátů a hrdlořezů, kteří drancují vesmír a podporují naprosté bezvládí.Ať již zvolíte jakoukoli skupinu, nejprve potřebujete dosáhnout patřičné úrovně, zajistit si zbraně a další vybavení, které by vás ve vesmírných bitvách alespoň trochu chránilo před zraněním.

Svou úroveň zvyšujete plněním nejrůznějších misí, kde získáváte cenné suroviny a nebo drtíte svého nepřítele. Abyste se nedostali do probůémů, musíte si během boje hlídat svou čáru života, popřípadě necháte vesmírnou loď opravit v hangáru. Pokud totiž utrpíte poškození většího rázu a nedostanete se včas do bezpečí, nepřátelské lodě letící v těsné blízkosti toho okamžitě využijí a vaši loď smetou z oblohy jednou provždy.V hangáru dostanete celkový přehled o svém plavidle, jeho munici, raketách, laserech a speciálním vybavení, které si jistě později zajistíte u obchodníka. Pakliže nejste příliš spokojeni s dosavadní lodí, smíte si zakoupit mnohem výkonější kus. Omezeni jste pouze výškou svého levelu a také financemi, kterými zpočátku příliš neoplýváte.U ochodníka prodáváte vše, co momentálně nepotřebujete. Avšak, abyste tak mohli učinit, potřebujete se dostat do blízkosti své vesmírné stanice, jelikož žádný obchodník nesídlí ve vzduchoprázdnu a navíc s nepřáteli v zádech.V průběhu napínavých misí posbíráte mnoho rud, jako je železo, měď a další materiál, který se dá dobře zpeněžit.Nikdo by přeci nečekal, že se ve vesmíru platí klasickými penězi. Hlavní měnou, která je uznávaná mezi všemi frakcemi je velmi cenné thorium, jež první levely nevlastní. Proto se musí co nejrychleji vrhnout do plnění úkolů, které jim drahou měnu zajistí.Klikneme na úkol, jež se nám nejvíce zamlouváme a vyplujeme na hvězdnou oblohu, kde na nás již netrpělivě čeká mnoho nepřátelských objektů.

V průběhu líté birvy pálíme rakety, seč nám síly stačí. Ovšem musíme pamatovat na jednu základní věc- nesmí naá dojít munic. Pakliže se tak stane, i když má soupeř na kahánku, čeká nás s největší pravděpodobností zánik. Jestliže se skutečně staneme obětí některého z našich soků, automaticky se přesuneme do vesmírné stanice, kde si necháme zničenou loď opravit. V průběhu čerpání nových sil se nemusíme obávat žádného dalšího útoku, jelikož se nacházíme v demilitarizované zóně.Pakliže se necítíte v širém vesmíru příliš bezpečně, založte si svůj klan a přizvěte si své spoluhráče, kteří v boji rádi přiloží ruku k dílu. Stačí jen klan pojmenovat a rozeslat pozvánky. Brzy se můžete těšit na odezvu.

Hratelnost je naprosto dokonalá, ve vesmírném prostředí se okamžitě zorientujeme bez jakéhokoli tutorialu. Napínavou atmosféru fascinujícího vesmíru dotváří podmanivá melodie, která nás okamžitě vtáhne do děje. Připojte se na http://www.warpfire.cz a zažijte neskutečné dobrodružství.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =

potwurka | 02.02.14 v 00:36

Ach jo, jsem si chtěla zahrát po hodně dlouhé době a není co :(

Ondra | 26.10.13 v 00:41

Škoda je, že to ukončili, to pravda, taky bych zahrál. Ale je pravda, že když jsem to hrál prvně, dostal jsem ban za to, že to začal hrát i brácha ve vedlejším pokoji a jakejkoliv další účet byl během 24 hodin opět zabanován. Nedivím se tedy, že tam moc lidí nebylo :D

RA-BALL | 27.05.13 v 23:33

škoda zrovna sem na ni doistal chut

Apofis | 22.05.12 v 09:26

Dekujeme za informaci, promyslime.

Powerack | 22.05.12 v 09:20

To samé se týká i www.warpfire.cz, kda podpora hru ukončila už minulý rok.

Powerack | 22.05.12 v 09:18

Zdravíčko, tuhle hru už bych z archívu stáhnul. Někdy v březnu společnost GameForge ukončila její provoz a stránky www.warpfire.com vas přesunou na portál gameforge. Bylo to kvůli minimu aktivních hráčů. I když hra byla super...


galerie

WARPFIRE – vesmírná bitva začíná! WARPFIRE – vesmírná bitva začíná! WARPFIRE – vesmírná bitva začíná! WARPFIRE – vesmírná bitva začíná! WARPFIRE – vesmírná bitva začíná!