recenze

RAPPELZ: DECH TEMNOTY

RAPPELZ: DECH TEMNOTY

Objevte zcela unikátní svět, jenž zůstal vašemu zraky dlouho skryt. Vydejte se v podobě statečného bojovníka na dobrodružnou výpravu a vaše sláva na sebe nenechá dlouho čekat. Vstupte se svou skupinkou do zapovězených míst a získejte úžasné předměty, které vás v boji ochrání. Pokud mluvíte alespoň trochu německy, vrhněte se na Rappelz!


Ovšem jazyk není v žádném případě překážkou. Stačí jen ovládat pár základních frází a zbytek si hravě domyslíme podle dané situace. Zapřisáhlí patrioti nemusí bědovat, jelikož se jednoduše přihlásí na český server.Po sáhodlouhé instalaci si konečně smíme vytvořit vlastní uživatelský účet a pak nám již nic nebrání, abychom se připojili k jednomu ze stávajících serverů.Na jejich nedostatek si v žádném případě nemůžeme ztěžovat, jelikož se jejich počet neustále navyšuje.Nyní nadchází slavný okamžik stvoření našeho prvního charakteru, jehož budeme doprovázet po celou dobu jeho náročného putování za nejistým osudem.

Jistě ihned zaznamenáme trojici postav tvářících se dosti sveřepě. Kterou z nich zvolíme? Milovníci brutálního způsobu boje, kde se uplatní především hrubá síla, jistě zvolí Asuru. Jejich protipól netvoří nikdo jiný, než Deva, jež sází svou magickou moc, kde poutá jak světlou, tak temnou magii.Gaia zaujímá místo prostředníka, jelikož je dosti všestranná.Pokud bychom snad nabyli dojmu, že se kromě Devy jinde nesetkáme s něžným pohlavím, jsme na omylu. Sice nejsou zobrazeny na hlavním portrétu, avšak posléze si je smíme zvolit.Jakmile postavičce přisoudíme proporce, tvar obličeje, barvu očí a oblečení, konečně můžeme vkročit do neznámé krajiny, jež se stane našim osudem.Nejprve bychom se měli pořádně zorientovat v herním prostředí. Našemu zraku jistě neunikne naše sličná hrdinka či hrdina, ale také se musíme zaměřit na jednotlivé ikonky zobrazující stav našeho charakteru.V levém horním rohu pohlédneme nejen na jméno a level charakteru, ale dozvíme se ze tří barevně rozlišených čar podstatné informace o svém zdraví, maně a počtu dosažených zkušeností.

Jenže k celkové spokojenosti stále postrádáme několik důležitých položek. Kdepak je inventář, character list ba dokonce seznam úkolů?Po kratším či delším pátrání nás praští do oka obrovské červené políčko s nápisem MENU. Zde nalezneme veškeré zbývající ikonky, včetně přeměn do zvířecí podoby a zpět.Avšak na druhou stranu, máme zde široký prostor pro uspořádání nejrůznějších akcí, včetně gild a skupin, s nimiž podnikáme předtím zapovězená dobrodružství.Velmi rychle se s nimi zkontaktujeme díky velmi přehlednému uspořádání všech rozhovorů do jednotlivých etáží, což situaci opravdu usnadňuje.

Co se týče uspořádání světa, ten je poměrně chaotický a navíc nefunguje žádný systém automatického navádění, a tak musíme sami na vlastní pěst bloumat po okolí a shánět jak cíle svých misí, tak místo doručení.Proto bychom měli mít alespoň elementární znalosti němčiny, pakliže si nepřejeme zůstat někde v kopcích ve výši prvního levelu, navždy zapomenuti.Kdo tady mluvil o němčině? Ano, původně jsme opravdu neměli jinou možnost. Naštěstí se Rappelz rozpíná, a tak zarputilým patriotům svitla naděje. Nyní se smí přihlásit na české servery a vychutnat si dobrodružství ve zvukomalebném českém jazyce.V grafickém zpracování se místy objevují rezervy, avšak i s tímto drobným handicapem si hru jistě užijeme. Levelování jde jako po másle a kdoví? Zanedlouho se třeba dopracujeme ke 101. levelu.

Získá si Rappelz právě vaše srdce? Přihlaste se na http://rappelz.gpotato.com/ staňte se skutečným hrdinou!
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =


galerie

RAPPELZ: DECH TEMNOTY RAPPELZ: DECH TEMNOTY RAPPELZ: DECH TEMNOTY RAPPELZ: DECH TEMNOTY RAPPELZ: DECH TEMNOTY RAPPELZ: DECH TEMNOTY RAPPELZ: DECH TEMNOTY

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

Zdravím, můžete mi prosím poradit? Hraji už nějakou dobu Candy Crush Sodu přes Facebook. Před několika dny se mi stalo, že se mi hra normáln...
18.09.2019 v 20:27:24

ahoj
15.09.2019 v 06:21:52

Gratulace (-:
09.09.2019 v 13:18:42

Gratuluji (-:
09.09.2019 v 13:17:48

Gratulka (-:
09.09.2019 v 13:16:59

Gratulace vítězům (-:
09.09.2019 v 13:16:31

Sponzoři ligy

inzerce