recenze

HEROES OF THREE KINGDOMS

HEROES OF THREE KINGDOMS

Milovníci MMORPG her zasazených do klasického asijského prostředí si zde jistě přijdou na své. Nejen, že zde trénujete vlastní postavičku, ale smíte jejím prostřednictvím navázat nové kontakty a nalézt spoustu nových přátel, jež s vámi budou sdílet potěšení z dobře vykonané práce a spolu s vámi získají mnoho zajímavých a cenných předmětů.


Pokud překonáme prvotní nesváry s instalací a stažením hry na náš harddisk, máme pak již před sebou jen nekončící a fascinující svět plný starodávné mytologie, jež k sobě poutá tři království.S výběrem svého avatara se taktéž příliš nepotrápíme, jelikož oproti Perfect Worldu jsou zde některé vlastnosti značně zúženy.

Kupříkladu kromě klasických asijských účesů, včetně černé barvy vlasů si nelze vybrat žádnou jinou variantu. Avšak na druhou stranu se můžeme lépe nechat vtáhnout do napínavého příběhu, do něhož snáze zapadneme s tradičnějším vzezřením.Kromě vzhledu si též volíme místo původu, od kterého se odvíjí rozložení jednotlivých úkolů. Pokud bychom snad nabyli dojmu, že s určitým místem ztrácíme možnost získat lepší odměnu, jsme na omylu. Jednotlivé mise se totiž navzájem kopírují.Nakonec si prohlédneme jednotlivé zbraně a sáhneme po té nejúčinnější. V tomto ohledu se názory různí a záleží spíš na vlastním umu než na síle dané zbraně. Jednomu hrdinovi stačí jednoručný meč, jinému dvojsečná sekera či důmyslný vějíř nebo kopí.

V podmanivém prostředí se jistě velmi rychle zorientujeme a vydáme se na cestu za dobrodružstvím, kde si snad získáme uznání všech tří králů.Ovládání je zcela intuitivní, kdy základní pohyby provádíme směrovými šipkami či mezerníkem. Úplným nováčkům jistě přijde vhod tutorial, jenž jim vysvětlí základní prvky hry.Nejvíce ze všeho nás zajímá spodní část obrazovky, kde spatříme nejen naši podobiznu, ale zejména stav našeho zdraví, many, výšku levelu a stav zkušeností, jenž rozhoduje o postupu do vyšší úrovně.Pakliže se ihned pustíme do plnění náročných misí, brzy se dočkáme fialového pruhu táhnoucího se zleva doprava, což značí pouhý krůček k vyššímu levelu.Taktéž zde získáme přehled o svém inventáři, kde shromažďujeme nasbírané či darované předměty. Nesporná výhoda spočívá v automatickém otevírání batůžku spolu s převlékárnou našeho avatara, a tak nemusíme dlouze překlikávat mezi několika objekty.Boj nevyžaduje nějaké předešlé zkušenosti. Útok navodíme zcela automaticky stisknutím pravého tlačítka, což platí i v případě vetší vzdálenosti cíle.

Téměř panenská příroda je vskutku pastva pro oči, avšak celkový svět působí dosti chaoticky a nepřehledně. Naštěstí smíme využít systém automatického navádění, který nás dovede na místo určení bez zbytečného bloudění.Po chvíli provádění zajímavých úkolů přijdeme na ojedinělý úkaz – za splněné mise sice dostáváme lepší oblečení, avšak to je zde navíc rozděleno podle mužského a ženského pohlaví. Proto bychom se měli mít na pozoru před bezděčným odklikáním dokončeného úkolu.Heroes of Three Kingdoms si jistě oblíbíme pro svou poměrně propracovanou grafiku, snadné ovládání a líbeznou melodii, jež nás doprovází celým příběhem. Taktéž se smíme těšit z možnosti poznat nové hráče, kterých se v exotickém světě vyskytuje opravdu velký počet.Přihlasme se na http://hotk.perfectworld.com/ a zažijme napínavé dobrodružství!


diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 3 =


galerie

HEROES OF THREE KINGDOMS HEROES OF THREE KINGDOMS HEROES OF THREE KINGDOMS HEROES OF THREE KINGDOMS HEROES OF THREE KINGDOMS HEROES OF THREE KINGDOMS HEROES OF THREE KINGDOMS

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

Zdravím, můžete mi prosím poradit? Hraji už nějakou dobu Candy Crush Sodu přes Facebook. Před několika dny se mi stalo, že se mi hra normáln...
18.09.2019 v 20:27:24

ahoj
15.09.2019 v 06:21:52

Gratulace (-:
09.09.2019 v 13:18:42

Gratuluji (-:
09.09.2019 v 13:17:48

Gratulka (-:
09.09.2019 v 13:16:59

Gratulace vítězům (-:
09.09.2019 v 13:16:31

Sponzoři ligy

inzerce