recenze

Heroes Of Kung Fu

Heroes Of Kung Fu

Staňte se hrdým bojovníkem kung fu, jež má vždy po ruce své dva naostřené meče, které neváhá použít. Navíc mistrovsky ovládá starodávné bojové umění, jež se dědí již po generace. Pohlédněte osudu do očí a vydejte se na strastiplnou cestu, na jejímž konci možná čeká slibná odměna. V Heroes of Kung fu se navíc setkáte se zcela novým pojetím MMORPG, které se začalo rozvíjet teprve nedávno. Její jedinečnost tkví ve statistickém pojetí, kdy sice neuvidíme pohyb naší jedinečné postavičky, ale zase nám poskytne větší prostor pro fantazii.


Jakmile vstoupíme do tajemného světa bojových umění, jistě budeme okouzleni nádhernou krajinou ukrytou uprostřed hlubokého lesa.Obrovská výhoda spočívá také ve snadné dostupnosti a hlavně instalaci, kdy jednoduše navštívíme webové stránky na adrese:http://hokf4.webmmo.com/, kde si založíme náš vlastní účet. Jediné, co budeme potřebovat, je přihlašovací jméno, heslo a emailovou adresu pro ověření správnosti sdělených údajů.Po úspěšném vytvoření účtu si zvolíme server, k němuž si přejeme připojit. Dále již jen zbývá vybrat mužský nebo ženský charakter. Bohužek se zde nenabízí přílišný prostor pro vlastní představivost, jelikož jsou veškeré proporce našich postaviček již předem dány. Alespoň si vlastní charakter pojmenujeme.Nyní se smíme konečně pustit do plnění našeho prvního úkolu, jež se zobrazuje v ikonkách umístěných pod obrázkem naší sličné postavičky. Jeho splnění nevyžaduje nijaké zvláštní soustředění, protože se teprve učíme hru ovládat a zorientovat se v novém prostředí.

Jakmile klikneme na propriety našeho charakteru, zobrazí se nám široká škála vymožeností zbraněmi počínaje, účinnou zbrojí konče.Dále musíme sledovat důležité ukazatele, jako jsou naše zdraví, množství many a aktuální výšku levelu.Nemusíme se vůbec obávat, že si snad s novými úkoly nebudeme umět poradit. Zpočátku nás totiž provází chytrá nápověda v podobě blikajíjích ikonek, které nás samy navedou na požadovanou činnost.Ani boj nepředstavuje velký oříšek. Jednoduše se vydáme do oblasti, kde nalezneme nepřítele kterého se pokusíme skolit. Jestli nám nebude levelově příliš vzdálený, jistě bitvu hravě zvládneme. V průběhu zápolení smíme sledovat úbytek naší i sokovy čáry života, která se sice zobrazuje pouze ve formě textu a obrázků ve statické formě, avšak si smíme sami dotvořit průběh celého souboje na život a na smrt.

V případě, že utžíme nějaké větší nebo menší zranění, doplníme si zdraví, jež je k dispozici v kouzelných lahvičkách, které nalezneme u specializovaných vendorů v každém větším městě.V průběhu plnění nejrůznějších misí získáváme nejen peníze, ale i velmi cenné a silné zbraně a brnění.Hratelnost Heroes of Kung Fu je velmi dobrá, celkové rozložení jednotlivých ikonek a přemitování naší postavičky po různých oblastech krajiny, je velmi přehledné a intuitivní.Graficky si hra nezadá ani s takovým formátem jako je třeba Battle Knight, kdy je koncipována na stejném principu.

Jak již bylo předesláno, nepotkáme se zde sice s pohybem, avšak právě tento styl zpracování působí neokázalým a svěžím dojmem, jelikož již mnoho MMORPG jede tak říkajíc podle starého dynamického zaběhaného postupu.Co jediné se zde dá vytknout je naprostá absence hudby nebo doprovodných zvuků přírodních jevů či bitevní vřavy.Avšak možná by pak hra působila poměrně necelistvým dojmem, a tak je tento nedostatek velmi diskutabilní.
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 3 =

Patrik-Muller

Patrik-Muller | 31.05.14 v 23:04

Hra bez pohybu je velice zvláštní , ale určitě zajimavá :3 :)


galerie

Heroes Of Kung Fu Heroes Of Kung Fu Heroes Of Kung Fu Heroes Of Kung Fu Heroes Of Kung Fu

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce