recenze

GLADIATUS – gladiátoři ještě nevymřeli!

GLADIATUS – gladiátoři ještě nevymřeli!

Staňte se slavným gladiátorem, před kterým každý soupeř vezme do zaječích. Vstupme do arény a vyzvěme na nemilosrdný souboj šampiona arény a obsaďme jeho místo. Zakládejme gildy a nalezněme věrné spojence, s nimiž prožijeme napínavá dobrodružství. Vylepšujme si svou zbroj, jež nás ochrání před sebemenším zraněním. Vydejte se na nebezpečné mise zdokonalujte své válečné umění.


Dejte se ihned do práce, jelikož žádný správný gladiátor nemůže dlouho setrvávat v nečinnosti. Ještě dřív, než se začnete honit za zkušenostmi, si zvolíte pohlaví svého charakteru, jež budete provázet veškerým nebezpečím.Měli byste zvažovat pečlivě, jelikož své rozhodnutí nemůžete vzít později zpět. Poté smíte konečně vstoupit do světa násilí a věčných bojů.Nejprve je třeba si udělat obrázek o své vlastní postavičce, jejich vlastnostech a zbraních. V pravém horním rohu pohlédneme na stav našich financí, které sestávájí z několika zlaťáků a drahých rubínů, jež momentálně nevlastníme. Taktéž nesmíme opomenout důležitou kolonku uprostřed, jež zobrazuje náš věhlas, slávu a úroveň, kterou zvýšíme plněním důležitých misí.

Než se ovšem vydáme na cestu, musíme si opatřit dobrý meč, štít, zbroj a také jídlo kterým zaženeme hlad i vyléčíme zranění. Kdepak je asi seženeme? No přeci u zbrojíře, platnéře a vetešníka. Abychom si toto vybavení mohli dovolit, musíme si sehnat dostatečný obnos, kterým propriety uhradíme.V taverně se sice uhasíme žízeň a pochytáme nejrůznější klepy, ale hlavně zde najdeme osoby, jež nám nabídnou práci. Stačí si jen vybrat a začít shánět potřebné položky. Během každého úkolu je třeba si pečlivě přečíst instrukce, které nás dovedou až na místo určení. Zapřísáhlým patriotům jistě příjde vhod, že se nemusí lopotit se zdlouhavým překladem a domýšlet si některé skutečnosti, jelikož veškeré informace jsou sepsány v mateřském jazyce.Již byla řeč o vzácných rubínech, kterými zaplatíme velmi cenné oředměty. Ty získáme buď plněním misí nebo si je můžeme přímo zakoupit za skutečné peníze pomocí bankovního převodu nebo sms zprávou. Avšak zajímavější varianta tkví v těžce vydobytých kamenech, jelikož pak máme větší požitek ze hry.Našemu pohled jistě neunikne aréna, kde smíme konečně předvést své válečné umění. Jestli se ihned vrhneme na toto slibné políčko, naši touhu ihned schladí fakt, že zde můžeme vstoupit až od druhého levelu.

Nic naplat, buď se dáme do plnění misí nebo se nypravíme na cvičiště, kde si za pár zlaťáků kronajmeme plácek i s instruktorem, jež nám vysvětlí starodávnou techniku boje. Na tomto poklidném místě si zvýšíme svou inteligenci, sílu, obratnost, odolnost a charisma. Zkrátka vše, čeho se nám momentálně nedostává.Ve starověkém městě jistě rádi zavítáme do aukční budovy, kde se draží samé užitečné předměty, včetně zbraní, oděvů, lektvarů a dalších drahocenných položek, které jistě později využijeme. Stačí si jen vybrat vhodný objekt a přihodit dostatečnou sumu. Taktéž zde smíme prodávat nasbírané poklady.Pokud se vydáme na ohlušující tržiště, kde se každý obchodník snaží usmlouvat co nejlepší cenu, mezi nabízenými cennostmi si taktéž vybereme něco pro vlastní potřebu nebo naopak prodáme nehodící se položky.Pokud se cítíme jako opuštěný gladiátor, založme si gildu a bude po samotě. Stačí ji nějak nazvat a pozvat okolní hráče, aby se k nám přidali. Pak již neprohrajeme v žádné bitvě a dočkáme se věčného věhlasu.

Připojte se na http://s10.gladiatus.cz a staňte se obávaným gladiátorem, jež nemá slitování s žádným protivníkem! Zažijte zajímavá dobrodružství a schraňujte nesmírné bohatství a žijte Gladiatus!
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 2 =

Twister | 25.12.10 v 21:03

Určitě se podíváme. Dík za TIP ! :)

voklinec | 25.12.10 v 20:33

udělejte článek o weobé hře červený trpaslík

Anonym | 24.12.10 v 23:30

Hehe, já četl ten námět článku jako "plagiátoři ještě nevymřeli" :-D


galerie

GLADIATUS – gladiátoři ještě nevymřeli! GLADIATUS – gladiátoři ještě nevymřeli! GLADIATUS – gladiátoři ještě nevymřeli! GLADIATUS – gladiátoři ještě nevymřeli! GLADIATUS – gladiátoři ještě nevymřeli!

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce