recenze

Fists of Fu - zběsilá mlátička online

Fists of Fu - zběsilá mlátička online

Fists of Fu. To je šílená multiplayerová mlátička, ve které bojujete v týmu, plníte questy a zažíváte skvělé dobrodružství s prvky RPG. Máte-li rádi hry ve stylu hromadných bitek, je toto jedna z alternativ.


Nakopat hromadně pár zadků je jistě lákavá nabídka. Registrace na Outsparku není ničím zvláštní a třeba já osobně jsem využil svého starého účtu pro jinou hru Project Powder. Vstup do hry podmiňuje výběr postavy. Tři třídy a pohlaví dává celkem šest standardizovaných postav.

TřídyKouzelníciUmí využívat sílu elementů, přírody a svých psychických sil, které v kombinaci se spirituální energií slouží ke vzniku mocných kouzel. Obecné omáčkové žvásty. Myslím, že důležité je, že kouzelníci jsou výhodní spíše na boj z větší dálky.

LukostřelciVznešené řeči nechávám stranou :-). Údajně nejlepší volba pro začátečníky. Zbraň použitelná jak pro boj zblízka, tak zdálky.

BojovníciVyzbrojeni mečem (pěkně velkým a ostrým) rozsekají všechno a všechny v dosahu. Ten je samozřejmě menší než v porovnání s ostatními. Zato je však silnější. I moje volba pro svět Fists of Fu.Každý vstup do takové hry si užívám, protože je vše nové a nic nevím. Počáteční zmatek je třeba přežít. Zorientovat se a jde se. Svět je rozdělen do jakýchsi vesnických lokací. V každé z nich jsou ostatní hráči a obvyklé postavy dávající vám questy nebo budovy pro nákup zbraní, brnění, hadříků a mnoho dalšího, co se hodí a samozřejmě na to nemáte peníze. V první řadě doporučuji projít tutoriál. Jestli je totiž ve hře nějaký dominantní prvek, pak je to rubačka jak Brno a bez rychlého ovládání a koordinace pohybů do gombíček nemáte šanci vyhrát. Samozřejmostí je mapa.Jak už jsem naznačil, tak hlavní náplní je online boj. I když je tu k dispozici i jakýsi režim dobrodruha, ale o tom se zmíním později.

Přistoupíte do online bojových arén a můžete si vybírat. Lze bojovat jak jeden proti jednomu, tak v týmu. Osobně považuju za zábavnější mlátit se ve skupince. Jednak se tím smazávají (alespoň částečně) rozdíly v dosažených levelech – o hodně vyšší úroveň sami zkrátka neudoláte – jednak lze lépe vymyslet strategii – něco ve stylu „tři na jednoho“ je fakt super.Samotná hra pak znamená, už se trochu opakuju, pěknou, neustálou, dynamickou řežbu. Levely jsou konstruovány poměrně jednoduše. De facto to jsou různé lávky, po kterých běháte a skáčete ve snaze najít a zmasakrovat soupeře. Zpravidla se stane, že se vytvoří jeden větší chumel, v němž se to bije, přičemž se nemusíte ohlížet na to, kdo je s vámi a kdo ne. Členovi vašeho týmu ublížit nemůžete. Kromě běžných pohybů a jejich soustav tu nechybí ani nějaká ta bojová specialita.

Co se týče režimů, tak tu najdete například boj na čas, nebo na určitý počet zničených protivníků. Vítězný tým obdrží tučnou odměnu – zkušenosti a peníze. S penězi se dají dělat velké věci – nákupy ve vesnici. Zkušenosti zlepšují vaši postavu a ruku na srdce, vyšší level budí i jistý respekt.Můžete se vydat i na průzkum okolí. To znamená prošmejdit nějaký ten lesík, planinu a cestu pročistit od hordy nepřátelských potvor s tím, že na konci čeká i nějaký ten boss. Není to špatná alternativa, nakonec je to poměrně slušný zdroj peněz a „expení“, ale mně to po jisté době přestalo bavit. Každá tato oblast se totiž může hrát pořád dokola a i když to slouží k odemykání vyšší obtížnosti, radši se budu mlátit někde v online aréně.

Velmi se mi líbila grafika. Takový „mix“ 2D a 3D rozměru. Abyste rozuměli, pohybujete se ve stylu klasických 2D plošinovek, arény se však různě otáčejí, čímž vytvářejí pocit celistvosti, :-).

Koncept hrubějšího charakteru byl nastíněn. Já vám přeji spoustu vítězných klání v této zábavné a neskutečně návykové MMO .
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =


galerie

Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online Fists of Fu - zběsilá mlátička online

naše databáze obsahuje: 26 946 her

nejnovější komentáře

Zdravím, můžete mi prosím poradit? Hraji už nějakou dobu Candy Crush Sodu přes Facebook. Před několika dny se mi stalo, že se mi hra normáln...
18.09.2019 v 20:27:24

ahoj
15.09.2019 v 06:21:52

Gratulace (-:
09.09.2019 v 13:18:42

Gratuluji (-:
09.09.2019 v 13:17:48

Gratulka (-:
09.09.2019 v 13:16:59

Gratulace vítězům (-:
09.09.2019 v 13:16:31

Sponzoři ligy

inzerce