recenze

Drachenkrieg

Drachenkrieg

Staňte se členy rozlícené bitvy dvou znepřátelených národů, kdy proti sobě stanou mytičtí Magmarové a všestranní lidé. Na pomoc podivuhodnému národu Magmarů přijde také obávaný drak Erifarius, jenž věří v neschopnost lidských králů držet pevně moc v rukou. Přidejte se k jednomu z národů a pomozte jim vybojovat zašlou slávu!


Drachenkrieg vychází z dílny známého Bigpointu a nabízí hráčům povyražení v celkem sedmi jazycích. Bohužel čeština mezi nimi není, avšak každý si jistě vystačí s angličtinou či němčinou, případně francouzštinou.Abyste mohli vstoupit do fantastického světa, je třeba si zvolit jednu z ras, kterou hodláte reprezentovat. K dispozici máte jak mužské, tak ženské pohlaví. Navíc lze změnit barvu kůže, vlasů nebo třeba styl účesu.Jakmile budete s charakterem spokojeni, smíte směle vstoupit do světa plného napětí a nebezpečí. Ocitnete se v základní vesnici, kde se rozkoukáte a pochopíte základní prvky hry.Drachenkrieg je klasická RPG hra, kde plníte zadávané úkoly za které získáváte speciální odměny ve formě oblečení, zbraní, peněz, ale také důležitých zkušeností, jež vám pomohou přehoupnout se do dalšího levelu.Již ze začátku je nutné říct, že prostředí, ve kterém se pohybujete je poměrně dosti chaotické a nepřehledné.

Jednotlivé questy jsou sice tradičně označeny žlutým vykřičníkem, ale žádnému NPC ani nesvítí nad hlavou ani není nijakým způsobem takto označen. Záleží pouze tedy na samotném hráči, nakolik je zkušený s takovým typem ovládání. Sice zde existuje něco jako tutorial questy, avšak i s nimi někdy potápete v temnotách.Zkrátka na ovládání si nejspíš budete trochu hůř zvykat, ale nakonec tento drobný nedostatek jistě překlenete.Abyste se v herním prostředí dobře zorientovali, je potřeba alespoň pár vteřin spočinout na horní části obrazovky, kde naleznete tlačítka na přepínání mezi jednotlivými oblastmi, jako jsou lokace, úkoly, charakter, mailbox, banka, achievementy a mnoho dalších.Naštěstí i zde existuje poměrně dobré řešení, jež vás vyvede z chaosu. Jakmile si totiž vezmete příslušný quest, po zběžném přečtení můžete naťukat jméno svého cíle a navigátor vám na malé mapce detailně ukáže cestu.Po trase se pohybujete velmi snadno, avšak po chvíli se zastavíte na místě a ne a ne se pohnout, i když klikáte levým kurzorem, až se z vaší myšky kouří. V čem je asi zakopaný pes? Pakliže byste již hledali příčinu v pomalém připojení nebo v nedostatečné RAM paměti, budete možná překvapeni. Po mapce se musíte totiž plynule přesouvat a navíc tak neučiníte častěji než dvakrát za sebou. Jakmile označíte hned dva můstky po sobě, spustí se časový limit, kdy chtě nechtě zůstanete na místě a čekáte, až uplyne.Když konečně dorazíte do oblasti, kde se skrývá cíl vaší cesty, stačí jej napadnout a boj může konečně začít. V Drachenkrieg lze zaútočit na libovolný level bez omezení, avšak dokážete si představit, jakou šanci byste měli v pozici prvního levelu třeba vůči pátému.

Boj ovládáte velmi snadno jednotlivými tlačítky tak, že si v daný okamžik zvolíte, jakou část protivníka zasáhnete. Na každé monstrum ovšem platí něco jiného a je třeba jeho slabiny rychle odhadnout. Také můžete některé útoky zablokovat.Ovšem stává se, že i když nasadíte veškerý svůj um, tak na útočníka přeci jen vaše síly nestačí. V takovém případě tělo hrdiny získá nehmotnou podobu a odebere se do chrámu, kde se opět stane hmotným.V bitvách nemusíte přeci proplouvat sami. Klidně se přidejte na stranu svých soukmenovců v již započatém útoku. Nezapomínejte, že bojujete v reálném čase a klidně se do hry může zapojit i skutečný znepřátelený hráč z opačného klanu útočící třeba i ze zálohy. V takovém případě záleží nejen na všem levelu, ale zbraních, počtu lektvarů a dalším vybavení.Svět v Drachenkriegu je opravdu rozsáhlý a neustále je pořád co objevovat. Pakliže vystoupáte na opravdu slušný level, směle vstupte do dungeonů a získejte opravdu cenné položky, které vás posílí nejen v obyčejném boji, ale také třeba v aréně, kde si změříte síly jak se svými přáteli, tak i soupeři.

Přihlaste se na stránku http://bp.warofdragons.com/ a začněte budovat svou válečnickou kariéru!
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =


galerie

Drachenkrieg Drachenkrieg Drachenkrieg Drachenkrieg Drachenkrieg

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce