recenze

BATTLE OF IMMORTALS

BATTLE OF IMMORTALS

Nechte se unést naprosto fascinujícím a neprobádaným světem pojatém ve fantasy stylu. Vydejte se na napínavou cestu za dobrodružstvím a získejte cenné trofeje. Ochočte si vzácné pety, které za vás neváhají položit vlastní život. Sdružujte se do klanů a udeřte proti společnému nepříteli.


Battle of Immortals si jistě získá mnoho hráčských srdcí. Nabízí totiž naprosto dokonalou grafiku, kde máme dokonalý přehled nejen o svém vlastním charakteru, ale hlavně o blízkém okolí. Jediným otočením kuličky si pohled přiblížíme či oddálíme a nastavíme si tedy obraz šitý na míru.Celkové prostředí je koncipováno tak, abychom se zde co nejrychleji zorientovali a měli každou položku tak říkajíc po ruce.Prvotními krůčky nás provede tutorial, bez kterého bychom se klidně obešli, avšak úplní nováčci se na něj mohou klidně spolehnout.Po dlouhých peripetiích souvisejících se stažením a nainstalováním hry, přejdeme konečně k něčemu zajímavějšímu, což zahrnuje stvoření našeho prvního charakteru. Navrhneme mu jméno, pohlaví, účes a tvar obličeje.Dále se soustředíme na výběr classu, kde bychom si měli dát opravdu záležet, jelikož své rozhodnutí již nelze vzít zpět.

Milovníci hrubé síly a přímého násilí jistě sáhnou po berzerkerovi a šampionovi, kteří ovládají boj zblízka a oplývají obrovským armorem.Slayer spoléhá na svůj tichý a utajený pohyb, kdy se k protivníkovi blíží nepozorovaně a napadá jej ze zálohy.Pokud milujeme jak černou, tak bílou magii, dáme přednost mágovi, jež svými kouzly udolá každého nepřítele. Jeho slabostí je slabý armor a boj na velkou vzdálenost, kdy nepředpokládá střet tváří v tvář.

Heretic v sobě snoubí velikou duševní sílu, jež k sobě poutá život i smrt a nezastaví se před ničím, jelikož strach je mu dočista neznámý.Konečně vstupujeme do neprobádaného světa, kde jistě získáme nejen obdiv a úctu spoluhráčů, ale hlavně ukořistíme spoustu zajímavých předmětů, včetně zbraní a léčivých lektvarů, které nám poražení protivníci ochotně vydají.Vrhneme se do práce a vydáme se na svou první misi, která je klasicky označena vykřičníkem. Připadá nám, že se v rozsáhlém světě ztratíme a přiděleného úkolu se nikdy nedopátráme? Žádný strach, i zde funguje systém automatického navádění, jež nás ke každé misi spolehlivě dovede.

Zanedlouho si chytíme prvního peta, jež se stane našim věrným společníkem. Zvířecí kamarád za nás v náročných situacích nasadí i holý život, a proto bychom se o něj měli pečlivě starat a udržovat tak jeho loajalitu.V levém horním rohu se zobrazuje výška našeho levelu, stav našich zkušeností, many a zkušeností. Pokud vlastníme peta, jeho podobizna se všemi náležitostmi leží hned pod naším profilem.

Co se týče boje, ten je naprosto intuitivní. Jednotlivé výpady, kouzla a obranu řídíme z předdefinovaných položek umístěných v levém dolním rohu obrazovky.Pokud utrpíme menší či větší zranění, své ztracené zdraví si obnovíme díky léčivým lahvičkám, jež získáme od svých padlých nepřátel.

Ovšem nesmíme zapomínat, že v mnoha klíčových situacích je nepřátel mnohem více než našich spojenců a naše utržená zranění jsou pak neslučitelná se životem.Jestliže padneme v poli, ocitneme se na hřbitově, kde se v případě absence lektvarů smíme nechat ošetřit.Poznejme sílu Immortals a vkročme do tajemného světa, jehož propracovanost bere dech. Přihlaste se zde a zažijte fascinující dobrodružství!
diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =

ponoška | 03.06.13 v 17:41

mám dotas jestli je na hře BATTLE OF IMMORTALS Vir


galerie

BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS BATTLE OF IMMORTALS

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce