recenze

Archlord

Archlord

Profesionální MMORPG hra od vývojářského týmu Codemasters Online se dočkala freeware licence a není proto divu, že získala díky tomu hromady fanoušků po celém světě během několika málo dnů. Pohodlně se usaďte, zatáhněte rolety a záclony - Archlord vás pohltí.

Hned ze začátku musím říci, že Archlord je MMORPG čistě návyková, je hratelná, je graficky vyvedená - prostě profesionální. Z tohoto důvodu si troufám tvrdit, že pokud jste ještě nikdy v životě žádnou MMORPG nehráli, nyní se vám naskytla možnost přejít do zcela nového světa. Do nečeho nového. A protože se jedná o dříve titul komerční, tak vás nebude zlobit žádné padání, žádné neprofesionální servery - prostě si můžete užít hraní naplno a zdarma! A opravdu se nejedná o žádné laciné triky.CharakteristikaJak už bylo několikrát zmíněno: Archlord je MMORPG od týmu Codemasters Online, který mimo jiné tvoří takové online tituly, jako Dungeons & Dragons Online, Lord of the Rings Online a nebo mechanická RF Online. Každá z těchto MMORPG má něco do sebe. Archlord byl však z nějakého důvodu propadák a hned po stáhnutí, nainstalování a spuštění zjistíte možnosti, proč tomu tak bylo.
Hra je totiž už od pohledu hodně podobná MMORPG Lineage2 od NCsoftu. Jak postavami, tak i systémem soubojů, obchodování, stylu rozdělování zkušeností. Důvodem k neoblíbenosti bylo zřejmě zrovna tento důvod, lidi si řekli, že to je kopie a tak raději zůstali u originálu. Autoři Archlordu proto museli uvolnit tuto hru jako freeware nebo jí zrušit. Museli nějakým způsobem nahnat lidi a to se jim tímto tahem povedlo.Stáhnutí, registrace, generování klíčeSamotná registrace a stáhnutí probíhá bezproblémově. Což mě osobně velice potěšilo. Prostě a jednoduše přijdete na stránku hry, kliknete na zajímavý odkaz "stáhnout hru" a spolu s odkazy odkud jí můžete stáhnout se vám vygeneruje klíč. Klíč pečlivě někam zapiště a schovejte - po stáhnutí hry ho totiž budete potřebovat. Stejně tak jako při samotné registraci. Mezitím, co se hra stahuje vás krátký formulář provede registrací a zapsáním uživatelského jména a hesla do hry. Pokud vše proběhne v pořádku - stačí přes email aktivovat účet. Po krátké instalaci se spustí neméně delší stahování aktualizací (tzv: Patche). To také zaujme - v podstatě vše funguje plynule a bez komplikací, což normálně u MMORPG k vidění není.
Po připojení do hry si můžete vybrat mezi dvěma servery. Třetí se v době psaní tohoto článku teprva připravuje a bude zřejmě dle dohadů sloužit pouze pro platící a nabídne větší spektrum možností. Dalším dohadem může sloužit a bude spuštěn ve chvíli, kdy budou přetížené návalem fanoušků původní dva servery. Vše ukáže čas. Oba dva jsou v hlavních časech vytížené na 60%, což je uctihodné a tak lagování (trhání ve hře) je minimální.Tvorba postavyVaše postava - nebo-li avatar je to nejdůležitější na celé hře. Dávejte si pozor, koho si vyberete. Na výběr máte celkem tři rasy. Každá z ras umí některá povolání. Povolání jsou závazná a nelze je již během hry měnit.Člověk, Orkové a Noční elfové. Tři typické rasy pro fantasy, ale zde se liší tím, že některé umí to a druhé zase ono.

Lidi se mohou naučit čarovat a stát se Human Mage (mágem). Nebo se mohou stát chabrým rytířem - tedy Human Knight. Pokud ovšem člověka zajímá přesnost a nevěří vyšším energiím, ale pouze svým dovednostem - může se stát Human Archer (lukostřelcem).Narozdíl od lidí, nestvůrky zvané Orkové se mohou naučit trochu odlišné věci. Orkové mají odpradávna dle fantasy světa potřebu s někým bojovat a nepřestanou dokud nevymřou všichni, kdo se na ně pouhým slovem obrací například o pomoc. Proto mají veliké ambice se stát Orc Berserker - tedy válečníkem. Nebo se oddá šamanství a stane se Orc Sorcerer (čarodějem). Pokud ovšem dává přednost vyššímu vědomí a má rád stíny či tajemno - rozhodně nebude váhat a stane se Orc Hunter (stopařem).

Elfové jsou velice oblíbenou rasou. Vyvažují všechno zlo svou bezestřednou dobrotou z vnitra duše. Přesto si vybírají ve světě Archlordu ze dvou povolání. Prvním je Moon Elf Elementalist - elementální magie je v Archlordu opravdu perfektně zpracovaná. Hraní za tuto postavu je však opravdu těžké - neboť je hlavně ze začátku hodně slabá. Druhé povolání na výběr je Moon Elf Ranger - tedy střelec. Toto povolání je spíše pro ty, kteří chtějí být ve hře prostě elfem a nechtějí být znevýhodněný slabotou elementalisty.


Jak je vidět. Povolání je ve hře opravdu dosti. Každé povolání má k dispozici jiné zbraně, jiné vybavení a proto není vůbec jednoduché například nějaké najít - budete totiž muset některá vybavení i tzv: Craftit - tedy vyrábět.
Těžké začátkyPokud jste si hru dříve nekoupili. Doporučuji před hraním hry projít online manuál - je poměrně obsáhlý, ale je to dobrá průprava pro lidi, co se nikdy nesešli s žádnou MMORPG. Hra totiž neobsahuje žádný tutoriál. Po připojení vás vhodí do širého světa a je pouze na vás, jak umíte plavat. Já jsem tuto okolnost nevěděl - a prostě mi dávalo hodně zabrat se ve hře vůbec zorientovat. Nyní již vím, že jsem neměl odklikávat na stránkách informaci o tom, že by bylo dobré projít si manuál. Je pravda, že absence tutoriálu nijak výrazně nezdrží ve hraní ty, které by snad tutoriál obtěžoval.
Jak jsem výše psal. Byl jsem se svou krásnou čarodějkou vhozen do vody. Ale dlouho jsem se plavat neučil. Šlo to vážně, jako po másle. Tím, že jsem byl zvyklý z několika předešlých MMORPG, tak jsem brzy přišel na kloub ovládání kamery, našel jsem inventář, předměty, charakteristiku postav i mapu. Po krátké šlamastice, kdy jsem prosil hráče o pomoc a ti mě slušně navedli k hlavní postavě, která byla pro začáteční město důležitá, jsem získal první quest. Ten je pro všechny stejný - úkolem je prostě zabít 5 zelených červů. Je to opravdu jednoduché a tak zanedlouho postoupíte na druhý level, který vám odemkne další možnosti.Nováčkovský režim skončí během nasbírání prvních pár zkušeností a několika dalších postupů na vyšší level. Zkušenosti se zde nabírají stejným způsobem, jako u mnoha jiných MMORPG. Přirovnat to lze k RPG Diablo, kde za zabité nepřátele získáváte určitý počet bodů. Za překonání hranice (naplnění předem daných procent) se dostanete na vyšší úroveň a odemknou se vám nejen nové vlastnosti, ale i možnosti, které můžete poté dělat.
ObchodováníVybavení můžete najít buť vypadlé ze zabitých příšer nebo si jej smíte koupit v obchodech. Pokud přispějete Codemasters a zaplatíte pár dolarů či eur, tak pak máte přístup do takzvaného Chantra Shopu. Tam si můžete koupit právě mnohem vylepšenější zbraně a vybavení, které neplatící hráč prostě ve hře nenajde. Získáte tak tím výhodu nad ostatními.

Co ovšem je nejzajímavější na systému obchodování, tak to je režim daní. V každém městě - po celém světě Archlordu probíhají daně a ty se odráží každý den na cenách výrobků. Musíte si tedy vybírat, kde dobře nakoupit a kde ještě lépe prodat. Ve hře je tedy zastoupena ekonomika a to na hodně pokročilé úrovni. Opět - je nutno podotknout, že tyto věci odráží Lineage2.
Být Archlordem je zábava!V průběhu hraní se snažíte sbírat zkušenosti, nabíráte levely, učíte se nová kouzla a postupem času se může stát hra stereotypem. Hra nabízí i tzv: eventy. Jsou to události, které hýbou příběhem. Mezi typické eventy patří bitva o hrad - kdy je úkolem hráčů dostat se do opevněného hradu a vybrat poklad, který si posléze přerozdělí.

Nebo třeba je úkol, že musí hráči ochránit nějaké určité území před nájezdníky NPC (protihráři řízené počítačem). Tomuto bránění se říká Castle Siege a nabízí opravdu kvalitní zábavu od jedné hodiny, až po celý večer. Castle Siege probíhá jednou za týden na obou dvou serverech ve stejný čas. Probíhá v neděli od 18:00 našeho času.Eventy ale také omrzí. Je tu však jedna velká možnost. Tím hlavním lákadlem celé hry je totiž možnost stát se Archlordem. Poté můžete ve hře být tím nejhlavnějším - živým vládcem. Můžete čarovat déšť, můžete opravovat města. Musíte spravovat daně. Musíte je i vybírat. Musíte nabírat do gardy a hlídat všechna města, aby v nich byl klid. K tomu vám slouží nejen vaše osobní vybraná garda (sestavená z kamarádů/hráčů). Ta má také výhody v podobě dobrého žoldu a vlastností, které dávají možnost mít vyšší sílu než ostatní.

Pokud někdo dělá bordel. Můžete osedlat svého draka a elementály, kteří se o pořádek již postarají s radostí. Archlord má speciální zbroj. Speciální kouzla. Je prostě panovníkem celé hry a může dělat opravdu velké věci. To vše na měsíc. Poté přichází tzv: výzva. Archlord bez gardy musí dokázat znovu svou sílu, aby mohl dál panovat. Jinak ho vystřídá nově přihlášený hráč. Nakoec tedy boj vypadá tak, že proti Archlordovi bojuje skupina hráčů - ten kdo zanechá na Archlordovi nejvíce poškození - stane se Archlordem a tudíž je opět neporazitelný na měsíc on.Tato věc je opravdu hlavním tahákem a musím říci, že bych osobně chtěl v nejbližší době zažít takovou hrozivou bitvu. Když přímo ve hře stojí nad vámi 8 metrů velký drak a z něj chrlí Archlord meteority - může to být doopravdy zábava.


ShrnutíAť tak, či onak. Archlord je opravdu kvalitní MMORPG, které svým technickým zpracováním předčí mnohé jiné online hry. Nabízí vám dobře provedený ekonomický systém. Hraní bez lagů a hlavně je zdarma. Dále se můžete stát Archlordem, tedy tím nejvyšším ve hře, což je také nutné poznamenat. Co je však nedomyšlené, tak to je hratelnost, na kterou si budete trochu déle zvykat.

Abych to shrnul. Máte před sebou možnost hrát komerční online hru zdarma. Je to nabídka, která se neodmítá, tak hurá na GameShell a jde se stahovat. Instalace má pouhých 1.4 GB, což je téměř neuvěřitelná velikost, když si představíte, že se nakonec složka vyšplhá na 3.6 GB.Tak naviděnou - Archlordi!diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =

Pavel | 21.10.14 v 10:49

Nevíte někdo o dobrým free serveru ?

Kleo | 09.12.13 v 00:01

HRA SE K 1.1.2014 UZAVÍRÁ, NASTUPUJE ARCHLORD 2

sopric | 24.12.09 v 12:58

Kromě toho je to uplně blbej dotaz, pokud někomu něco nejde tak řešení se dá většinou najít na www.pilgrims.freeforums.org

MUDr. Mstibor Háborů | 18.12.09 v 17:29

Score: Myslíš si, že ti na takové pokřikování jako na pastvě někdo odpoví?

score | 17.12.09 v 15:50

hej co mam delat kdyz mam episodu 3

wejlls | 16.10.09 v 15:36

noo dobrý no hra mě zaujala tak hodně že se jí chci zahrát taky ae newim gde ji stahnu poradíš my na muj email wejlls@seznam.cz ? díky mockrat zatim cus...

lukas | 28.09.09 v 14:30

vipada to dobre

EmberTheWolf | 20.09.09 v 10:44

Vypadá to zajímavě!Jdu pařííít

Matej | 16.09.09 v 11:01

Nepoznate stranku na česky nebo Slovensky servr???? pls na e mail diky

BlackSun | 07.09.09 v 14:03

CM nekoupil licenci od korejcu takze Archlord pro EU a USA konci.

mira | 04.09.09 v 21:27

cau lidi neda se to hrat zadaco

Adam | 04.09.09 v 16:03

nemuzete mi nekdo rict kde mam sehnat (generování klíče) mam uz nainstalovanyho archlorda a registrace taky ale jeste to nejde pry potrebuju Regeration Key :( poradte pls

kde | 26.08.09 v 20:46

kde sezenu aktivacni kod na archlorda

Jiří | 08.08.09 v 21:22

ahoj piše mi to že pořat učet nene aktivovan co mam delat

Marek | 09.07.09 v 19:22

prosim kde muzu stahnout Diablo3+CD Key a cestinu do toho diky posleteme odkazy na stazeni na email:marcos00

maniak na compy | 12.06.09 v 08:09

metin je lepsi sem navarek a mam 79

Max216 | 10.05.09 v 11:01

porč to neí českry proč

Rosta | 06.05.09 v 14:59

P4z1t ja totiz nejsem nejaky paran.Hraji 2x tydne.Jo a ke vsemu z 30 na lvl 31 je hracka ale z lvlu 90 na lvl 91 to trva tak 2 mesice. A nejlepsi postava je Human Mage.

P4z1t | 05.05.09 v 22:14

archlord hraju teprve tejden ale uz mam lvl 31 :D

Rosta | 01.05.09 v 12:37

Uz hraji Archlord 3 roky mam lvl 96 je to uzasna hra.

tlachin | 18.04.09 v 22:58

asi si to stahnu ale zkuste 4STORY na 4story.cz je to moc husty a česky hodne lidi konkurence WOW a povedena.

ladacz | 14.04.09 v 00:51

no hra vipada slušně ohledně članku by to chtělo pro amatery jako jsem ja ohledně stahování ubec všech online her trochu víc visvětlit třeba registrace je tam dost složita a taky sem se nedozvěděl je server česky ???

HuBi | 10.04.09 v 09:30

Ahoj potřeboval bych poradit s archlordem protože mě to dost štve takže normálně si nainstaluju hru pak i ArchlordLoginPatch.exe otevřu archlord složku a čekám tak 2 hodky než se mi to dole dojede až do konce pak normálně dám game start a asi tak za 5 sekund se mi tam zobrazí:

Microsoft Visual C++ Runtime Library

Runtime Error!

Program: E:\Program Files\Codemasters\Archlord\alefclient.exe

abnormal program termination

Screen zde: http://image-upload.cz-warez.info/viewer.php?file=3zghkr7dnf9qyy5l38m3.jpg

Nevíte někdo co bych měl udělat aby mi to šlo? už jsem skusil re-instal ale furt to samí :(

veya | 05.04.09 v 18:59

dase v te hre delat neco jinyho nez behat a zabyjet potvory a prodavat reknete pl.
Je plneni Qestu nejak dulezity??,

Lolkobijec | 22.03.09 v 11:38

Na stránce hry,překvpaivě.Nebo bys mohl zkusit google.A nebo neotravovat v komentářích.

domik | 17.03.09 v 20:57

cau lidi kde mam stahnout archlord? predem dik

neřeknu | 15.03.09 v 20:38

Hej lidi zkuste rači Requiem: Bloodaymare je to nej Free MMO současnosti má super grafiku, hratelnost, prostředí prostě pecka.Mnohgem lepší než nakej Archlord rozhodně doporučuju. www.playrequiem.com

djmaxi | 12.03.09 v 19:22

Prosím poraďte už jsem se zaregistroval na té stránce ale když se chcu v té hře přihlásím tak to napíše že mám chybné heslo. je tam napsané nějaké COD vůbec nevím co to je pls. poraďte.

katlin | 02.03.09 v 14:48

Mě se teda víc líbí metin2 ,grafika tam (metin2) není moc dobrá ,ale je to česky ,zadarmo a o tu grafiku tam nejde hlavne že si pokecáte ( odkaz: www.metin2.cz

daniel geryk | 24.02.09 v 20:03

diky

Thanquol | 16.02.09 v 18:22

Zdravím, pokud potřebujete poradit ohledně ArchLordu nebo jen chcete občas navštívit nějaký český web o něm, tak navštivte www.archlord.php5.cz - největší český web o ArchLordu

Flamen | 13.02.09 v 14:50

kdo chces muze mi napsat na Email mam nejvetsi ceskou gildu na servru brumhard muj Email : Flame003@seznam.cz

elosin | 09.02.09 v 08:51

Schanim czech komunitu jsem na pvp serveru 292-425-580

sinky | 07.02.09 v 15:21

Hej lidi to je ale pravda ze je wow lepsi teda ja to hraju na mystiqu to je taky zadarmo server a s archlordem se to neda srovnat

lol | 07.02.09 v 15:17

LoL takova pi*ovina lidi stahnete si wowko na gamershell.com a vlezte na Sargeras(Free server) to je hafo lepší než nakej kokotlord

Laser | 07.02.09 v 14:56

Zdravim nabiram hracedo CZ gildy v archlordu plis kdyby mel nekdo zajem at napise na icq 481-402-163 pomuzu s instalaci registrace vse....d

laser | 04.02.09 v 17:52

Je to super hra a kdo by chtel pomoct treba z registraci vsechno udelam pak si muzete zmenit treba heslo i meno... distak mejl vise

laser | 04.02.09 v 17:50

Stazeni je rychle vyuzijte torrent nebo tak max20min a instalace hracka a kdo umi trochu anglicky tak registrace taky hracka a o tech nepotrebnych souborech nezapomente ze to byvalo oficialni(placene)a zabrani se tak vytvoreni vyce uctu jednoho cloveka ..

Mikicz | 04.02.09 v 05:38

http://www.pilgrims.freeforums.org/ forum guildy Pilgrims nej cz sk v Archlordu at vas neklame pocet clenu v guilde mame zbytek v alianci,ve hre kontaktovat /w Dumon nebo /w Astraia to je guild leader pokud neni online doporucuji procist forum najdete icq a jinak se da koupit od merchanta papir na mail pak zmackni U a porad si :))

Zitty | 30.01.09 v 14:50

uplne suuuper ale uz nehraju dou tam levly moc pomalu a ted uz chci Lineage 2 Gracia FINAL!!!

petula | 27.01.09 v 18:01

Ahojte, nevíte, jaký je nejvišší level? pls napište vzkaz na icko:463-728-306

fericinka | 23.01.09 v 21:41

taky vam dou levly tak straaasne pomalu

veya | 23.01.09 v 21:39

cau lidi nemate to nekdo cesky vubec tomu nerozumim:-)

Robinek | 21.01.09 v 16:46

nemuzete sem dat aj download tech her co tu mate na teto strance plosim

kuba | 10.01.09 v 09:43

dostal sem oryginálku na instaloval ale musim se nak zaregistrovat pošletemi odkas a návod pls.. budu vám děčný

DinDin | 07.01.09 v 08:21

arch/lord je zcela zdarma,zaregistruje te se kdys si nainstalujete hru ukaze se vam automaticky stranka na zaregistrovani,udelate si Accound a na email vam pride odkaz,na ten zmacknete a pak muzete parit a parit a parit xD

caw | 01.01.09 v 19:13

caw je to vsechno bezplatny pls?

Domik101 | 11.12.08 v 13:55

cau nevi tu nekdo kde se muzu zaregistrovat na asrchlord?

Thanquol | 07.12.08 v 19:43

Zdravim lidi, pokud se zajímáte o Archlord tak nezapomeňte kouknout na http://archlord.php5.cz - největší český web o této skvělé freeMMORPG hře

sopric | 03.12.08 v 10:29

Jak nejde???
Musíš si vytvořit účet na stránce Codemasters na kterou je ve 3. kroku odkaz, když se budeš řídit instrukcemi, tak to pude.

vojtina | 02.12.08 v 17:19

jak to mam stahnout mi nejde 3ti krok

sopric | 01.12.08 v 16:39

Možná ovladačem grafický karty, pokud ti to jakoby ořízne okraje obrazovky.

harty | 30.11.08 v 18:48

Hej, pls pomoc, když to mám na nejnižšim rozlišeni, je to v klidu, ale jak dam největší, zmizí mi interface, nevíte čim by to mohlo být?

sticka | 29.11.08 v 19:12

Uz jsem to vyresil. Prihlasil jsem se do sveho loginu na www.archlordgame.com vlevo dole a prihlasil jsem si archlord :)

sticka | 29.11.08 v 16:23

Dobrý den, proč mi při správných údajích(nick pass) píše ze se nemuze připojit? Nejdriv pise:waiting for response a pak cannot access the login server. Prosím pomozte

blitzboy300 | 21.11.08 v 21:22

Prosim kdyby byl nekdo tak hodnej udelal mi profil do LastChaos totiz ja ho neumim vitvorit kdy tak na vylettuning@seznam.cz

sopric | 18.11.08 v 22:41

Znova bych tady chtěl upozornit na stránky http://pilgrims.freeforums.org . :)
Všichni co máte zájem se stát součástí Pilgrims na serveru Gaiahon. Info jak a co najdete v sekci Pro nováčky. :)

lotrobat28 | 17.11.08 v 13:01

uz my to slape moje chyba a jeto dobra hra.

lotrobat28 | 16.11.08 v 23:14

tak to ted nevim to je prvni mmorpg tak se neviznam?

sopric | 15.11.08 v 23:31

Neloguješ se náhodou během restartu serverů?

lotrobat28 | 15.11.08 v 22:36

mese nejde prihlasit pisu kod a heslo i presto mito napise(cannot access the login server) nevim co stim???

D4rkCh4o5 | 11.11.08 v 10:33

jasnee lebo ked si stahoval tak ti to vypisalo dlhy kod a pomocou neho musis spravit "SUBSCRIPTION" a potom ti to uz pojde :D prajem vela zabavi.....

kurak | 26.10.08 v 17:55

jak vam to jde me se nejde zalognout mam registraci aktivoval pres e-mail a kdyz se chci lonout tak to pise spatne heslo a nelze prihalsit je to na hovno

Burak | 21.10.08 v 21:27

Nejvetší guildu však naleznete na Gaiahonu = Pilgrims ... maji tam uz nekolik hoodne velkych lvlu =)

Archlord | 08.10.08 v 00:16

Ked sa vam to podari rozbehnut tak vam doporucujem najmladsi server Evangardu , tam si sk/cz hracov do guildy uz najdeme...

Martes | 23.08.08 v 02:05

je jedno jestli to stahnu na russia nebo na united kingdom???? díky:když tak moje icq 378492348

blaizer | 20.08.08 v 15:35

nevite nekdo jak se zvisuje uroven vareni,alchemie atd.????

Desert | 17.08.08 v 15:42

EPISODA III přichází ! = + 30 % herniho obsahu!!!!

Will | 31.07.08 v 20:26

Tak vcera sem si to stahnul, regnul se(pro ty, co maji alespon zakladni znalost anglictiny se nevyskytuje zany problem) a muzu jen doporucit!zorientovani se ve svete je otazka chvilky, a hra je celkove opravdu dost chytlava.. -> ted jen doufam ze narazim na nejakou CZ Guildu, preci jen samotneho to cloveka moc nebavi, sem na servru Brumhart, nick Sheepman -> takze pokud chcete, urcite se ozvete;)

mateze | 30.07.08 v 08:32

ahoj kdoby sis emnou zahral? at napise na icq 383121455 a kdybi nekdo chtel tez poradit at tez napise

brb | 29.07.08 v 12:34

cekam dva dny na aktivacni a-mail a porad mi neprisel pomozte

brabik | 28.07.08 v 14:43

nainstaloval jsem si origos a nejde mi parit a rednul jsem se co mam delat dik odepiste

Nexter | 26.07.08 v 08:34

kde se regnu do hry???

neo | 19.07.08 v 07:01

stahnete si to pres mininova

marS | 15.07.08 v 11:03

zdravim, mam mensi problem dneska jsem si hodil archlorda do notebooku a po instalaci kdyz spustim hru a zacne se aktualizovat tak mi to po case spadne a nic se nedeje kdyz archlorda spustim znovu zacne znovu aktualizace a opet spadne ...nwm co stim ... jindy jsem Archlorda hraval v pohode ted mi nejde )-: predem diky za rady

BB | 07.07.08 v 17:17

Nop udelal jsem vse co tam mam udelat ale stejnak kde to stahnu ????!????

BB | 07.07.08 v 17:14

Cao vsem helette chci sui tuhle hru stahnout na jejich strankach a udelam vsechno co reknou a u kroku 3 me to daaaaal nepusti i kdyz jsem loglej nwt co mam delat ?

wwwit | 06.07.08 v 20:32

hej ja newedel o nakym caste siege ze je v archlord hele mr.admin plis napis mi na icq: 477-112-195 a nedy zahrajem spolu sem na servru Giahon nebo jak se menuje mam tam archera docela chabeho xD 35 lvl xDDDDDD napis

LoLiK | 05.07.08 v 22:36

ahoj docela mne to zaujalo a chtela bych si zahrat a nevim jak s tim zachazet prosim pomocte mi:napiste mi na ICQ 375472129

BoboKesh | 05.07.08 v 18:51

Hej ty jsi fakt máslo bujone :D takej dotaz :D:D:D:D

Methdoman | 29.06.08 v 01:02

tak jasny ono se to ze srandy asi nejmenuje online MMORPG

máslo | 27.06.08 v 21:11

musim bejt při hraní připoojenej na internet...? díky za odpověť

Ilien | 21.06.08 v 19:05

Když jsem tu registraci skoro dokončil aktivoval jsem to a pak se tam objevilo, že to chce jméno produktu, registration key a word below. Co mám zadat do registration key?

sopric | 19.06.08 v 12:07

Neplatí se nic, jinde než na stránkách codemasters se registrovat nedá. Při registraci uveď všechno správně, oni to kontrolujou a banujou za nesprávný údaje.

NarutoV | 17.06.08 v 16:36

Cus hej vsichni nebo nekdo reknetemi kde se registruje na Archlord ja mam stránku www.archlord.com a tam si to najdu a je tam registrace přes codemasters??????jestly jo tak se za to platí ne?????????!!!!pls reknetemi kde!!!!!!PLs!!!!!!!!

bybysan2024 | 16.06.08 v 12:48

Prosim poradte regisroval sem se activolav ucet a kdiz zapnu hru viplni ID a passworf tak to pise Waiting for response a pak server connection enden . Pls co s tím? NAPISTE NA EMAIL

sopric | 31.05.08 v 17:04

http://youtube.com/watch?v=HwUyNy1UxDQ

sopric | 31.05.08 v 17:04

Ahoj, tady je recruit video guildy Pilgrims. Největší a nejsilnější česká guilda na serveru Gaiahon. Vytvořil ho hráč Tamika(Soumrak). Kdykoliv můžete požádat o přijetí na http://pilgrims.freeforums.org/ nebo přímo ve hře nějakého hráče.

Disciples | 19.05.08 v 13:24

Nazdar lidi, hledam dobreho hrace ve Archlordu kteri byl snama ve guilde , kdyz mate zajem tak napiste vase ´meno a napiste take jakem nesde ste:::::::::

Daareus | 16.05.08 v 10:24

zdravíčko...jak se dostanu k hernímu manualu?

hNoke | 15.05.08 v 19:13

lol no konecne nejaka stranka, kde sem se poradne zasmal ( Čusik...mám problém hru v PC extrahovat a když ji chci dostat do moobilu, tak v něm nefunguje...jak ji správně stáhnout?? Dík Mára ) to sem fakt jeste nevidel, aby nekdo hru, ktera ma vic nez 3gb zkousel rozchodit v mobilu...

Mečislav Kozel | 04.05.08 v 12:06

State = stát (pouze USA a Kanada), dej NOT APPLICABLE. Other Country: vyber Czech Republic.
Area/Province: něco si vycucej z palce
Zip code = poštovní směrovací číslo. Address line 1 = první řádek adresy,něco si vymysli, třeba Klikatá 33.
Po vyplnění si zvolíš přezdívku, heslo a otázku pro případ, že heslo zapomeneš.
Dál nevím, protože to nemám v úmyslu hrát, takže jsem registraci nedokončil.

Jiruz | 04.05.08 v 06:39

A ješť co tu: Address line 1

Jiruz | 04.05.08 v 06:22

Dobry mam dotaz registrace se děla ai tu že? https://cogaccounts.codemasters.com/account-signup.php

nevim ale co vipnit v okinkach:
State (US/CANADA only): ,Other County / Area / Province: ,Zip / Postal Code

A po viplněni ziskam co?


fro3333@seznam.cz

Vašek Hrnčíř | 21.04.08 v 16:00

jo lidi já zapoměl muj email je stifmisteer@seznam.cz

Vašek Hrnčíř | 21.04.08 v 15:57

Hele lidičky plsz jak to mam udělat já to spustim a che to něaký ID a td a to já nechápu plz jak nato odepiš te na emali muj plz co nejdřív dík

ERIK | 19.04.08 v 13:59

FDFD

Yoh | 17.04.08 v 16:45

Muje ema-il Michal.flecek@seznam.cz

Yoh | 17.04.08 v 16:44

ahoj pářu se tu s tim asi uz 4 dny a porad to nechapu pliz kdo s tim umi at mi napise na email pliz diki moc

Marecek78 | 17.04.08 v 15:19

pls password lvl30

Marecek78 | 17.04.08 v 15:17

je to fakt super hra ja jim mam

CZSOLDIER | 14.04.08 v 13:57

pls když to zapnu dám id a password naskočí mi : Waiting for response a pak server connection enden . Pls co s tím?

danielk | 11.04.08 v 14:26

pls neni naka gilda na evangarde zatim sem nikoho nepotkal jsem danielkk
orský střelec lvl 14 napiste pls

Jane4Ever | 10.04.08 v 13:33

Hele za 1)Vůbec nevim kde to stáhnout a jestli už,tak už to bude zase chtít ký torenty!

2)GuildWars sou ae lešpííííííí!to vám to ještě nedošlo?:D

Mara | 08.04.08 v 12:59

Čusik...mám problém hru v PC extrahovat a když ji chci dostat do moobilu, tak v něm nefunguje...jak ji správně stáhnout?? Dík Mára

sopric | 08.04.08 v 12:37

To Raynar: Ano, českých guild je zde hodně. Jmenuju např. Pilgrims, HeartofUrope, Czechband, atd. Od guildy Pilgrims je onlajn někdo prakticky pořád. Kdyžtak se koukni na http://pilgrims-clan.wz.cz/ a ve hře napiš jejich členům a někdo ti určitě rád poradí.

sopric | 08.04.08 v 12:32

Ahoj, Archlord je docela dost nestabilní hra a s XCrashReport.exe měl někdy problém snad úplně každý. Dá se to vyřešit tak, že po spuštění klienta klikneš na políčko "Setup" a ukazatel na jakési přímce posuneš úplně do leva a tak snížíš detaily na minimum. Pokud se dostaneš do samotné hry tak stiskni tlačítko "O". Otevře se nabídka nastavení a v záložce "GFX" snížíš další detaily. Ale s grafikou sem problémy nikdy neměl. Mě to padalo z jednoho důvodu, a to kvůli zvukovým efektům EAX. Když je vypneš, tak by vše mělo být v pořádku

slávek | 07.04.08 v 21:05

zdar..hele nevíte co s tim? nejde se mi připojit do hry... acc mám i aktivovanej...všechno..a stejně mi to píše že ho mám špatně....

Raynar | 02.04.08 v 16:46

pls je tam jeste nejaka ceska guilda psal sem snad vsem ale nikdy nesjou online

Remorseless | 01.04.08 v 17:39

Ahoj mám takovej problém vše jako stahování, registrace, update proběhlo v pohodě ale když spustím Archlorda tak při tom jak tam je Loading... mi to hodí chybu s XCrashReport.exe.....Firewall mám na Archlord vypnutý...

David Pečenka | 27.03.08 v 06:43

ne vůbec se za to neplatí ani si hru nemusíš kupovat protože je stažitelná na www.archlordgame.com a registrace taky

David Pečenka | 27.03.08 v 06:40

wow tady to je z úplně jinýho pohledu až si hru spustíte tak vás to mrtě překvapí jak dlouho se budete dostávat od 20 levlu

johny | 19.03.08 v 19:45

Jenom by mne zajimalo jestli se za to plati

Hunter | 16.03.08 v 03:03

jee prominte:D ten E-mail je: jaky14@seznam.cz a ne volny na volny mam jiny:D pardoon takze naposled muj E-mail je: jaky14@seznam.cz !!! bye bye

Hunter | 16.03.08 v 03:02

Ahoj lidi hraju ArchLord a další mí kámoši jestli máte zájem hrát s náma tak pište na E-mail: jaky14@volny.cz a předmět pište: Arch-zábava
no jestli máte problém s připojovánií atd...rádi pomůžem ale je tu problém jestli hrajete na jiným serveru ,tak by bylo dobré jí tam kde hrajem my! ale to je na vás no také nemáme veliké lvl kolem 10 atd..takže bysme dobře hrály spolu takže kdo má zájem pište na E-mail a prosím : mějte Skype a když nás bude více tak pujdem na Team Speak kanál máme takže je to good pište pište a ahoj...

parasejr | 11.03.08 v 07:48

cus tak sem to stahnul,zaregistroval se,aktivoval,no prstě vše,a když se chci ve hře přihlásit,píše to cannot access to login server. Jak to mam chápat že není přístup k login serveru..?To jako neběží dočasně?Nebo se k němu ode mně prostě nejde připojit??Nebo co?Pls o radu fakt bych si to chtěl zahrát...

paluso | 04.03.08 v 20:49

Prosimva nekoho ja si to stahnul anevim na jakych strankach see mam zaregistrovat prosím pomoc napište prosím nekdo na mail dekuju

JamkaLamka | 02.03.08 v 13:44

Hm sem za debila už wím ale newíte jak by to šlo udělat abych to mohl stahovat po kouscich?

JamkaLamka | 02.03.08 v 13:39

Lol nwm jak to mam stahnout :-D

ANONYM | 26.02.08 v 13:59

Tato hra je velice dobra .... doporucuju !!!! Ma svou atmosferu a sve plus !

archi | 21.02.08 v 16:53

ako pecka hra.. :D podla mna lepsie jak wowko.. :D ale to je moj nazor :D aa inac toto v clanku ma dost dostalo ... Toto povolání je spíše pro ty, kteří chtějí být ve hře prostě elfem a nechtějí být znevýhodněný slabotou elementalisty. .. sak ona neni slaba len ma nazaciatku malo HP .. a tie sa vyrovnavaju s tym ze sumon vecsinou graduje mobou naseba... a potom to tak vizera ze ked som zanu hral dokopi ma zabili iba vtedy ked som mal lagy...

j3st3r | 14.02.08 v 11:04

lepsi napad? mrkni se na sword of the new world

enj | 03.02.08 v 21:35

Jeste me dostalo: "Jak je vidět. Povolání je ve hře opravdu dosti." :)

enj | 03.02.08 v 19:45

Hm, dalsi klon L2+WoW, ze je to bavi porad vyrabet, nema nikdo lepsi napad nebo co ?

Jircus | 30.01.08 v 22:12

A co se guildy týče, na Gaiahonu je nejvetši česko-slovenská Pilgrims. Její leader je Dumon - určitě mu napište

Jircus | 30.01.08 v 22:11

Je to dobrá hra. Niní mám level 35 a užívám si jízdy na koni. :D Určitě doporučuji, myslím že tato hra nezkalme.

xcx | 28.01.08 v 18:57

Takze na serveru Gaiahon je ceska guilda Pilgrims uz pomerne s vysokymy lvly :) . Pridejte se k nam ...

Gagarin235 | 21.01.08 v 13:00

Tak lidi- an Brumhartu je CzechCOREII , na Evengarde je Czechhunters Kdyztak mi napište- nick Playforfuncz na Evengarde sem Moonelf Elementalista zatim lvl 25.

kubo | 19.01.08 v 12:24

Ja ma problem s patchom.Ked sa mi stahuju tak ide vsetko v poho ale ked sa zacne stahovat ten co ma 118MB a uz mam z toho 100 percent tak mi nahodi chybu neodesilat co mam s tym robit???

nero | 18.01.08 v 17:05

nej je MU online

Bill | 18.01.08 v 12:58

tahle hra je mezi free mmo jedna z nej, lepe receno nej byli kdysi KnightOnline ale ty sou uz ted jen pro premium useri.Zacal som tedy asi tak pred rokem a pul schanet neco jineho co bi mne bavilo.Nenasel! Skoncil som u tehle gamesi (uz ji taky nehraju) a musim ryct ze som nenarazil na lepsi.Hral som ji asi mnesic a pak este jeden tyden po neaké té době.LastChaos nebol spatnej ale trpěl zoufale odfláknutou hratelností a nedostatkem itemů.Celkoví dojem z grafiky pak kazilo pomalé lvlování a dementní pvp.v archlordu je to podobné ale něák tak snesitelnější.z hruba třikrát víc itemů a pvp od relativně brzy dosažitelneho lvl.+je samozřejmně i víběr rasi.No co, ale recenze tu už jedna je tak už držim hubu.

Nero | 05.01.08 v 14:13

mno najedes na stranky archlorda das stahovat a mas tam nabytku odkad tak das gameshrale a stahnes to z usa nebo vodnekad ale ne z evropy

RockMac | 04.01.08 v 15:22

A ten gamesrale je kde ?

Nero | 03.01.08 v 16:03

Tak sem to vyřešil je to jednoduché stáhnete si to na gameshrale (nebo jak se tpíše)
ale nestahujte z evropy mam odzkouřenou Ameriku tak odtamtuď a de to v pohodě OK zdar

Nero | 01.01.08 v 17:25

a odkad se da ten patch stahonout

xxxmen | 31.12.07 v 13:11

ten patche takhle musis stahnout asi petkrat a pak to pojede

Sephiroot | 26.12.07 v 22:45

mam problem jako raptor a nero kdyz sem si stahnul hru a udelal si ucet. ok dobry ,ale kdyz sem nainstaloval hru a zapnul ji tak to stahuje patche ,ALE kdyz se dostahujou tak se launcher vypne a hra se nezapina !!!!! kdy z to dam znova ZASE patche jedou znovu a pak se to zase vypne !!! pls POradte mi nekdo na mail kili4@seznam.cz nebo piste sem do Fora dik moc tem co mi poradi

Nero | 24.12.07 v 21:40

pls lidi mam stejny problem jako raptor hra pos tahnutí aktualizací vipne a když ji zapnu vse zacne stahovat odznova

Pacik | 07.12.07 v 18:50

To Voticek1: Nediv se ze je zdarma kdyz je to jen kopie Lineage 2, a ma tam par vylepseni... Ale hra vypada docela dobre, kdyby mi sly stahnout patch tak ji mozna i zkusim. Ale Lineage nikdy neopustim

Raptor | 07.12.07 v 17:23

JancuraJan@seznam.cz

Raptor | 07.12.07 v 17:18

Lidi mám problém nainstaluju stáhnu patche ale když dostahuju downloader se vypne a když zapnu hru zase se zapne downlader a začne se stahovat znova pořád dokola....co mám dělat? please poraďte, nejlíp na mail dík

Punisher.cz | 03.12.07 v 12:24

čus lidi nevim kde tuhle supr hru mám stáhnout poradte mi pls

kk | 22.11.07 v 17:15

jsem sice zacatecnik, ale hledam nejakou partu lidi, se kteryma bych mohl hrat.. solo je to nuda a s cizincama docela o nicem :( Kdyztak piste na mail

Quest | 19.11.07 v 16:20

http://www.archlord.wbs.cz/
Podte podropit CZech Comunite

Voticek1 | 18.11.07 v 22:28

Zdravím, hra Archlord je vážně super,je až s podivem že je zdarma.

Dovoluji si vás pozvat do guildy "czechcrown" a bojovat s cechy :D

Pavel | 13.11.07 v 17:27

kde tu hru sezenu

Tricero | 05.11.07 v 05:44

Nevím ta věta znamená odepření přístupu k přihlašovacímu serveru(Cannot access the login server)

Jirius | 03.11.07 v 15:18

Pojďte se přidat do CzSkHorde je nás tam kolem 45 a je to supr

thrall | 01.11.07 v 20:49

to znamená že nemáš udělanej učetz nebo ho máš špatně

Farma | 28.10.07 v 18:51

Co mam delat když se mi objevuje věta Cannot access the login server! Předem díky za odpověď!

Yerome | 26.10.07 v 01:50

BTW je to celkem zajimava hra... zatim me to bavi :_D

Yerome | 26.10.07 v 01:50

A neni nahodou nejaka ceska guilda i na Evengarda serveru ? :D Tam by se mi to hodilo o dost vic :p

Pg24 | 25.10.07 v 14:10

Já sem taky u CzSkHorde je to tam super.

LOLO | 19.10.07 v 16:50

Guilda CzSkHorde je na sereru Gaihon a cita ji kolem 40 hracu ... pripojte se i vy !!!!

LOLO | 19.10.07 v 16:50

Guilda CzSkHorde je na sereru Gaihon a cita ji kolem 40 hracu ... pripojte se i vy !!!!

Dan1 | 13.10.07 v 16:06

Ahoj koupil jsem si original za 300Kč je tam klíč i nějaký manuál prostě paráda!§

Dan | 06.10.07 v 18:35

Hele kdyby vam to stahovalo tak 40kb za sec tak skuste jinou stranku me to tez tak udelalo jina stranka a bum hned 100kb sec i kdys mam mit 2mega za sec xD

Martin | 04.10.07 v 18:09

pls napiste mi CD klíč na Archlord PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bzzzum | 02.10.07 v 20:46

NO to tam asi zaskrtl ze chce zasilat ty novinky ... nvm jak to odstranit

Bajzik1 | 02.10.07 v 18:20

Co se tyce arhclordu nevim jestli ma NewsMail. Mam takovy pocit ze dokonce ani ne.. co je smula

UnHynek | 02.10.07 v 17:29

Myslíš Newsmail Freegame.cz? Jesli myslíš ten náš, tak dole v emailu je odkaz na logout. Pokud myslíš info mail hry Archlord, tak to netuším, ale měli by mít také odkaz někde v emailu na logout.

Bajzik1 | 02.10.07 v 14:16

A newsletter kde ?

invade | 02.10.07 v 14:04

Cauwec, pls poradte mi nekdo!! Uz nechci, aby mi prichazeli ty informacni maily, co vyslo a tak..., Zkousel jsem si v profilu uz zmenit meno mailu, ale porad mi to chodi na ten starej, pl s poradte...

Lukeace1 | 02.10.07 v 13:02

dobry uz sem to nejak prosel

Lukeace1 | 02.10.07 v 12:57

ahoj mam prolem s tou registraci chce to po mne zip kode a jakysi tokovy blbosti prosimvas pomozte mi....co tam mam dat?

Scoorpin | 01.10.07 v 13:52

Hele jde vam ted nekomu pripojit me to pise cannot acess co to je ?????? vse zadavm dobre .. :(

Scoorpin | 30.09.07 v 09:56

Ano je tu dost guild .. napr. CzSkHorde

anonym | 28.09.07 v 10:34

heč! já mám rychlost stahování 350kb/s

Luke | 27.09.07 v 10:22

Teď hraju

leo | 26.09.07 v 21:46

server ten na G neviem spomenut na meno :-D...sakra kto mi pomoze zabit polga?:-DD...btw:human knight lvl 9 Svatopluk

PeTeR | 26.09.07 v 16:55

je to to dobrá hra. Pls nevieto niekto o nejakej česko/slovenskej gilde?

icq chat | 25.09.07 v 18:05

cus archlord je sice hra paradni (koro jako vsecy ostatni v mmo) ale nemohli by ste davat na mmorpg viiice her :-)

Forum | 25.09.07 v 17:54

Forum o Archlordu :
http://archlord.realbb.net/index.htm

Scoorpin | 25.09.07 v 15:03

No ja jsem taky orc sorcerer a na lvlu 10 (zatim) .... se nede uvidime

Luke | 24.09.07 v 16:21

No ja taky hraju na tym prvnim nick: Luhas sem orc berserkr

Scoorpin | 24.09.07 v 15:46

ja taky hraju a jsem celkem spokojeny akorat to proste nefakci acces login ... nekolikrat jsem se pripojil na poprve a ted porad nic ... :( :( :( mimochodem ... jde si vzit za human mage muze ? me tam vzdycky vyskoci zenska a tu ja neci :P ... no vystupuju pod predivkou Scoorpin a jsem orc

nero | 23.09.07 v 19:27

napište sem svoje přezdivky a na jakym servru paříte ja hraju hned na tom prvnim a sem nero321654 jo a jak si mam vilepšit zbran zajdu ke kovari dam tam zbran a co mam dat do toho druhyho policka

honzi$ | 23.09.07 v 18:00

S.O.S.
Nejde se mi tam lognout firewall mám vypnutej a pořád nic založil jsem si 3 profily a ani na jeden se mi to nepovedlo !!!!!!!!! =-(

radbrad4 | 23.09.07 v 11:31

Ahoj. Mám stejný problém jako spider5. Na stránkách se lognu normalne, ve hre ne a ne se lognout. Pise mi to incorect password. Firewall mam vypnuty (stejne je tam na 2 veci) Pomozte. WoW je stejne nejlepsi, ale musite hrat na official. Dík předem.

spider5 | 23.09.07 v 10:39

Zdá sa mi, že to tu už niekdo spomínal, ale aby nebol sám. V hre v menu, kde treba zadať ID a heslo, nech zadávam koľko krát chcem svoje údaje, ktorými som sa registroval a ktorými sa bez problémov zaregistrujem na bezcennej stránke codemasters online do hry sa proste nemôžem prihlásiť, lebo mi to vypisuje wrong password/ID.

Jidas | 22.09.07 v 15:13

aby vam ty vase problemy s ID nezevsednili, zde je muj
Error starting Engine
Error initializing RenderWare

Alien | 22.09.07 v 09:39

kdyz jsem si t stahl co potrebuju za program aby se mi to otevrelo mam tu totiz nabidku najit vhodny program pomoci webove sluzby atd.

Marek | 22.09.07 v 08:25

Mám pár otázek chtěl bych vědět jetli v archlordu je narváno na servrech nebo jestli tam nikdo není.

Luke | 21.09.07 v 18:45

jo a kde seženu tu ID pls řekni mi kdyžtak id na ktere hraješ ty dik

VENCA | 21.09.07 v 18:20

Zdar, mam takovej problém.V mailu kliknu na odkaz, kde mám zadat key.Ale pak mi to napíše "This key does not appear to be valid. Please re-enter your key and double check you have entered it correctly. If you are sure you have entered your key correctly please contact customer services "....poraďte mi pls, co mám dělat.Dík Venca

Fiolax | 21.09.07 v 16:39

Nároky jsou perfektní. Hru rozběháš slušně na Pentiu s taktem 1.6 GHz a 512 MB Ram. Doporučuji ale využít silnějšího počítače. Na plný detaily bez kousání jsem to rozjel na AMD Turion 1.8 GHz a 2GB RAM. Samozřejmě záleží i na grafické kartě. Já mám 256 MB vlastní paměti na grafické kartě - to se hned lepšíc hraje :).

Co se týče ID a hesla - to je to, na které jsi se registroval Luku ...

Luke | 21.09.07 v 15:20

Čus chcu se zeptaa naistaluju regnu se a ve hře to po mně chce ID a heslo jaky je ID a heslo mám použit to co sem si dával v registraci??

Luke | 21.09.07 v 15:20

Čus chcu se zeptaa naistaluju regnu se a ve hře to po mně chce ID a heslo jaky je ID a heslo mám použit to co sem si dával v registraci??

Matty | 20.09.07 v 21:23

No otestuji tohle,ale jak já říkám není nad WoW:-) sice se za něj platí, ale je to kvalitka:-)

Mintaka | 20.09.07 v 20:51

Hledaj jsem i na jejich stránkách a nebyl jsem moc úspěšný.

Mello | 20.09.07 v 12:13

skoda ze nemam doma net hned bych si to zahral

Spooky | 19.09.07 v 16:49

TomasV9 tady se to das tahnout www.Archlord.com

Larrax | 18.09.07 v 21:05

Ras napsal:
aneb moznost nakoupit herni vybavu za realne penize, to proste k dobre hre nepatri - proc se pak o cokoliv snazit......
Na tohle si taky dejte

pozor... Hra do ktere ste nic nedali musi byt zatracene dobra hra aby neprestala bavit, coz MMORPG vetsinou je ale... opravdu kupte si hru... ne download... to je moje zkusenost :)

Larrax | 18.09.07 v 21:01

lol to je problemu xD
Si radsi kupte Guild Wars a to neomrzi :) ani se nestane stereotypem ;) Hraju to sice jenom 7 mesicu ale jeste me to neprestava bavit... spis naopak :P Ale archlord je taky good jestli nechcete davat 500Kc za koupi GW :)

TomasV9 | 18.09.07 v 19:33

kde se to stahuje na jake strance?????

Spooky | 17.09.07 v 17:49

Nejak se nemuzu pripojit prezto ze pisi spravne id a heslo pise mi to ze je heslo spatne skousel sem si jej zmenit ale stejnej problem, poradite nekdo?

nero | 17.09.07 v 17:19

ok sem chytrý chlapec a pochopil sem ze na strankach kde se generuje klic atd se mam i přihlásit dnes mi to ale palí

miras1 | 17.09.07 v 16:58

abych tu vysvetlil ty vecicky vcera spadnul login server takze dnes uz to fachci v pohode vcera to neslo dosti dlouho a jen k autorovi teto recenze tato gamesa je naprosto prumerna a za jejim stazenim z prodeje nestoji jen podobnost s L2 ale take silna kritika. Je mnoho free mmorpg lepsi nez toto

Ras | 17.09.07 v 10:52

aneb moznost nakoupit herni vybavu za realne penize, to proste k dobre hre nepatri - proc se pak o cokoliv snazit......

Jumbo | 17.09.07 v 09:10

niektory tu pisete ze vam nejde pripojit a podobne, mne to ide celkom v pohode na prvy raz, skor by som sa zamyslel nad pripojenim do internetu, ked je to vzdialeny server tak zalezi na tom ake mate pripojenie. mne to ide a kamos si ani nezahra, ma rychlejsi net ale nejde mu to po nom dobre, hold niekedy nie je kvalita netu v rychlosti

Fiolax | 17.09.07 v 07:58

Držím ti palce :)... já se tam vážně loguju v pohodě :).

kodo | 16.09.07 v 23:47

No stahnul sem hru (cca 600kb/s :P), regnul se, zadal klic, vytvoril ucet, ale uz neprihlasil..
Ale neni mozne, ze bych na to neprisel, to bych pak musel sahnout znovu po Wowu a to by me prislo ku*va draho :)

Fiolax | 16.09.07 v 23:12

Přetížené servery nejsou. Hraju to dost často teď. Takže při troše štěstí na mě narazíte. Mám čarodějku - jako na obrázcích v článku. Asi takhle: u MMORPG je nutné si dát pozor na spousty faktorů.

Musíte mít povolený javascript při vyplňování registračních formulářů. Občas blbne FireFox tak musíte přes Internet Explorer apod.

Ale já to měl vážně bezproblémové. Přišel jsem na Gameshell a stáhnul hru cca. 100 kb/s rychlostí. Tedy za necelých 7 hodinek jsem to měl doma. Potom jsem to nainstaloval. Zaregnul jsem se na stránkách Codemasters a zadal vygenerovaný CD key. Vytvořil jsem si účet, vyplnil username a password - a hotovo.

Nakonec jsem přes Firewall povolil, aby hra mohla na internet a po vložení username a hesla jsem se připojil k serverům. Vybral jsem si první server, neboť oba dva servery mají vytížení na Médium a to po celý den. Vůbec nejsou přeplněné.

Je pravda, že je to pro někoho dosti obtížné. Obzvlášť pro ty, kteří se s MMORPG hrami nesetkávají tak často. Archlord je ovšem profesionální komerční hra zdarma - tak to musíme respektovat a holt nějaké ty problémy přijmout.

Já si však pouze myslím, že to byla náhoda, že zrovna v tom úseku vám to nefungovalo. Před chvíli jsem se nalogoval na první pokus - zvláštní :).

Tak snad jsem vám trochu pomohl a objasnil pár věcí... kdyby něco, ptejte se. Sleduju tady dotazy furt :).

kodo | 16.09.07 v 20:15

taky se nemuzu prihlasit a to sem se zaregistroval i podruhe a stejne to porad nejde.. me to teda moc bezproblemove nepripada..

HejHou | 16.09.07 v 18:20

Tak se mi zdá, že pokud si člověk vymezí tak 3h na přihlášení do hry a pak nějakou tu minutku na samotné hraní, že si i zahraje:)

GtW | 16.09.07 v 18:11

to je to same, co vidim ja... bojim se ze to znamena pretizene servery...

HejHou | 16.09.07 v 18:09

A další oblíbená věta -Cannot access the loggin server-, nevítě co s tim?
PS: ID a heslo je ok!

HejHou | 16.09.07 v 18:05

Trvá mi asi 10min než se "podaří" dostat do menu, kde se vybírá server, jinak věta -weiting for response- už mě docela děsí a i pak to často zatuhne, co s tim??? díky

GtW | 16.09.07 v 18:03

Nechapu, jak jsi mohl napsat bezproblemove stazeni instalace, registrace... :-( Stranka codemasters je naprosto priserna, registrace zdlouhava, vyzaduju mnoho zbytecnych udaju a jeste mi to nekolikrat selhalo. to ani nemluvim o tom, ze mi neustale nesel vlozit klic pro aktivaci, prestoze byl cerstve vygenerovany. v tuto chvili mam stazenou hru, po hodine vytvoreny account a stejne se nemuzu dostat dovnitr, protoze se pry nedostane na login server :-( tosite nekdo, co s tim?

Fiolax | 16.09.07 v 14:31

Ano - stahovalo se mi to dost dlouho, ale když se podíváš, máš tam více tzv: mirrorů. Nebo-li zrcadel odkud můžeš stahovat. Hra je hodně populární, takže trvá to stahování docela dost dlouho. :)

Nero: Prosímtě, archlorda musíš stáhnout přes www.archlord.com - protože se tam musíte ještě zaregistrovat a vygenerovat si CD klíč - který je zdarma ;-).

Alien | 16.09.07 v 14:24

taky se vam to stahuje tak pomalu?Ja mam rychlst normalne tak 600kb/s ale tohle se stahuje jen 20kb/s

nero | 16.09.07 v 12:30

nemohli byste sem přímo dát link do týhle fakt super hry dík předem

Fiolax | 16.09.07 v 08:24

Ještě jednou jenom pro jistotu přidávám odkaz na Archlord webpage ... je to http://www.archlord.com .


galerie

Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord Archlord