recenze

Zoo Paradise

Zoo Paradise

Snili jste někdy o tom, že byste měli doma spoustu zvířátek a vlastnit menší zoologickou zahradu vám nepřipadá zase tak nereálný požadavek? Nyní si to můžete zkusit v této facebook hříčce, kde skutečně ZOO vybudujete. Co všechno v ní bude, je jen na vás.

Na začátku máte určitý kapitál, takže nezačínáte úplně s nulou. Navíc ihned po startu vlastníte výběh se zebrami. Do výběhu si můžete pořídit další zvířátka, ale pouze daného druhu. Nelze umístit například k vodopádům, kde jsou zebry, hrocha. Každé zvíře je potřeba krmit, samo požádá prostřednictvím informačního obrázku o papání, takže budete mít vše pod kontrolou.


Návštěvníci chodí do ZOO také za zábavou, takže později můžete přikoupit nejrůznější atrakce jako je fotostánek, zmrzlinářský vůz atd. Ty vám pak budou vydělávat rovněž. Musíte se snažit, aby zákazníci zanechali v areálu co možná nejvíce peněz, proto si je můžete naklonit tím, že jim koupíte například pití.


Nejkrásnější část hry je obchod, kde budete své těžce vydělané peníze utrácet za rozvoj zoo. Můžete si nakoupit další výběhy a do nich zvířátka těch nejrůznějších končin. A tak se setkáte s roztomilými tučňáky, krásnými kočkovitými šelmami, dokonce si smíte pořídit i žirafy a slony. Každý si zde přijde na své. Postupem času areály upgradujte, aby byly ještě krásnější. S každým výběhem je možno pohybovat, proto nezoufejte, když se vám první umístění nepodařilo podle představ. V obchodě si dále můžete koupit dekorace, dřevěné sloupy, spoustu květin a stromů. Rozhodně si tedy nebudete stěžovat na nedostatek objektů, s nimiž můžete manipulovat.


Hříčka je samozřejmě na delší trať, protože trvá, než vaše zoo začne pořádně prosperovat a vydělávat peníze. Každý den je proto žádoucí, abyste se mrkli, jak na tom jste a zda-li zvířátka něco nepotřebují. Když to uděláte i vícekrát denně, tím lépe. CrowdStar, jež hříčku vyrobilo, je na facebooku poměrně známé svými simulacemi, v nichž dominuje roztomilost a milost, takže je i tahle hříčka vhodná pro ty nejmenší.


hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 1 =

Eva Kociánová | 28.11.10 v 11:06

prosím jak si můžu přečíst příspěvky na forum? ještě počítač moc neovládám.Dík

Eva Kociánová | 18.11.10 v 11:54

Dají se zvířata množit? Dům-porodnici mám a co prosím dál?


galerie

Zoo Paradise Zoo Paradise Zoo Paradise Zoo Paradise

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce