recenze

SPP Ranch!

SPP Ranch!

Dokážete se postarat o ranč plný zvířátek? Musíte jim dávat vodu, jídlo, uklízet po nich a ve správný čas je vypustit do divoké přírody. I přes jistou jednoduchost je to roztomilá hříčka, které mnohé uživatele Facebooku chytne a (na dlouhou dobu) nepustí.

Ať už se jedná o kachničky, veverčičky, koníčky a jinou zvířenu, postup je jasný. Z těchto malých pišišvorů musíte vychovat statné dospělé jedince. K tomu je potřeba plnit základní předpoklady. Poté, co si vaše nové mazlíčky koupíte a libovolně pojmenujete, je na řadě krmení. Nenechte je hladovět a sledujte lištu určující jejich nasycenost. Dejte jim něco k pití a v případě nutnosti pokliďte okolí. Za jistou dobu už budou připraveni opustit váš ranč, leč není třeba smutnit, neboť za jejich propuštění dostanete pěkné peníze.


S těmi můžete naložit jak chcete, ovšem stále mějte na paměti, že bez zvířátek v ohradě to nepůjde. Část, i když to nás skrblíky bude mrze, opět vložíte do nákupu zvířat a pokud už jste se propracovali do nějaké vyšší úrovně, budete mít přirozeně větší výběr. A vybírejte moudře, neboť nejenom ceny se liší, ale také doba, za kterou bude možno živočicha virtuálně zpeněžit. Aby okolí a ranč jako celek nepůsobil fádně, je tu k dispozici ke koupi spousta věcí. Záleží jen na vás, co si vyberete a na co budete mít.


A přátelé? Samozřejmě tu nechybí a jejich pomoc, například posíláním různých dárečků, nikdy není na škodu.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 4 =


galerie

SPP Ranch! SPP Ranch! SPP Ranch! SPP Ranch! SPP Ranch!

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce