recenze

Sochi 2014: Olympic Games resort

Sochi 2014: Olympic Games resort

Zimní olympijské hry v Soči se blíží a na Facebooku se objevila i hra, která si tuto událost bere jako hlavní ideu své budovatelské strategie. Postavte si vlastní rekreační oblast v Soči.
Připravte se na budování hromady domečků, hotelů, občerstvovacích a zábavních zařízení. Klasická stavitelská hra, tentokrát však s tematikou olympijských her v Rusku. I proto se také dočkáte různých stadionů, na kterých se budou odehrávat animace adekvátních sportů. Celkově vaše městečko jako živé. Lidičky chodí po ulici, továrny vesele produkují a zákazníci si užívají nabízených sportovních aktivit. Vy si zatím sbíráte peníze ze všemožných budov a získáváte kapitál na rozšiřování území, se zvyšujícím levelem odemykáte nové budovy a není žádná energie, která by vás zastavila.
No, takto by to vypadalo za zcela ideální konstelace. V praxi tu existují dvě cesty. Buďto naženete do hry spoustu aktivních přátel, nebo budete dlouhé dny živořit na jednom místě. Základní budovy postavíte bez větších potíží, peněz je také dost, ale zásadní zádrhel přichází ve chvíli, kdy už chcete něco lepšího – třeba stadion. Kromě místa, dostatku peněz a cementu, které produkují budovy a továrna, je třeba také speciálních itemů. Ty můžete získat od lidiček výměnou za produkované suroviny, zaplatit si, nebo o ně požádat přátele. Platit se nikomu nechce, ale běžným hraním to celé trvá neskutečně dlouho. Čekáte zkrátka náhodu, která by vám přinesla daný předmět a pak… zase čekáte na jiný. Klasickým a poctivým hraním se zkrátka nikam nedostanete. Jedinou schůdnou cestou jsou tak přátelé, a protože tyto speciální předměty potřebujete holt na (takřka) všechno, doporučuji jich mít při hraní tohoto titulu hodně!
Hra vypadala na první pohled jako běžná budovatelská hra, kterých je na Facebooku víc než dost. Vyčnívat měla fajn tematikou, ale absolutně ji zničila brutální potřeba placených nebo zasílaných předmětů od přátel. Škoda, pokud ale máte velkou skupinu přátel tohoto stylu, může to být hra pro vás. Ostatní ať si raději najdou ne tak „vysávací“ hru.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =

Laugher

Laugher | 07.07.16 v 13:25

Budovatelská hra

.,.,. | 03.02.14 v 19:40

Hra načte a nejde mi na nic kliknout


galerie

Sochi 2014: Olympic Games resort Sochi 2014: Olympic Games resort Sochi 2014: Olympic Games resort Sochi 2014: Olympic Games resort Sochi 2014: Olympic Games resort