recenze

Soccer Tycoon

Soccer Tycoon

Soccer Tycoon vám zábavnou formou umožní spravovat zázemí fotbalového týmu od tréninku týmu až po prodej zmrzliny ve stánku. Ústředním pojmem jsou tu, ani ne moc překvapivě, peníze. Tak jak jich vydělat co nejvíc. Jak zajistit, aby váš tým vyhrával?


Na úvod si zvolíte určitý typ manažera, který vám do začátku dá specifický bonus. Pak už se s fiktivním mančaftem fotbalistů musíte protloukat sami. Zapomeňte, že půjdete od vítězství k vítězství, když zázemí odpovídá bahnitému plácku někde za domem. A tak budete stavět.  Nabídce se vám otevírají nové možnosti a nabídky, jak zvyšujete dosažený level. Stadion, tribuny, občerstvení, to všechno vám pomůže vydělat peníze, když do toho zpočátku investujete.Zkušenosti a peníze získáváte za hraní zápasů, které jsou prezentovány jakousi výsledkovou tabulí, kde vidíte skóre, minuty, případná zranění a karty. Lze to přeskočit hned na výsledek a je klid.Pokud je hráč vykartovaný nebo zranění, můžete tomu dát čas a počkat, nebo v obchodě koupit příslušné věci, s nimiž svého špílmachra vyléčíte rychleji.

Pokud jde o trénink, je potřeba si kupovat i hvězdičky, které dáváte konkrétnímu hráči. Tím se zlepšuje celý tým, vy budete porážet silnější soupeře, tím získávat více financí a zkušeností, a mít tak rychleji to nejlepší, co hra nabízí. Před zápasem si můžete zvolit i strategii, kterou budete hrát.Oceňuji nastolené časové intervaly, které se pohybují v rámci několika minut, a tak se dá za jeden den odehrát spousta kol a udělat mnoho věcí. I ten nejdůležitější ukazatel energie potřebné k zápasům, se plní rychle. Horší už je to se stavbou nových prvků na stadionu (už v rámci hodin), ale to nikterak neznemožňuje dělat cokoli dalšího.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 4 =


galerie

Soccer Tycoon Soccer Tycoon Soccer Tycoon Soccer Tycoon Soccer Tycoon