recenze

Ravenwood Fair

Ravenwood Fair

Zbudujte si vlastní „Hospodu na mýtince“ a otevřete ji zákazníkům. Zahájit byznys uprostřed lesa bude vyžadovat v první řadě slušnou zásobu dřeva, posléze pak krystalů, stromové pryskyřice a dalších věcí. Takže? Jde se sekat.


V hustém lese něco stavět, kde prolétne jednou za čas nějaká ta vrána a prolétne vzducholoď? Jo, to zní jako dobrý nápad. Jestli je tu něčeho dostatek, pak jsou to stromy vhodné na pokácení. Sejměte je k zemi a na získaném pozemku můžete následně stavět. V sekci produktů lze vybírat z budov, her, doplňků a ještě dalších věcí. První tři zmíněné jsou dle mého soudu nejdůležitější. Vždy budete potřebovat dřevo, peníze a energii. Dost často také další suroviny. Dřevo máte z pokácených stromů, energie se vám doplňuje samovolně či si lze koupit za houbičky jednorázový balík, peníze vyděláváte na atrakcích a činností v lese.Jelikož v těchto lesních hvozdech budujete takový přírodní lunapark, nepotrvá dlouho a ostatní zvířátka se půjdou na tu krásu podívat. Nechají vás vydělávat, takže proč ne. Starejte se o ně a doplňujte zásobu v atrakcích a uklízejte.Veškerá aktivita je neustále doprovázena sekáním do stromů. Dalším prospěšným faktem je to, že krom dřeva a placu získáváte také zkušenosti, nějaké ty mince, houbičky sloužící k nákupu energie a další materiál, který upotřebíte k plnění questů.Ještěže tu ty questy jsou. Hře dávají jistý směr, vy víte, co máte dělat, na co se zaměřit. Navíc za jejich splnění přichází tučňoučká odměna.Hlavní náplň (snaha vymýtit celou obrostlou plochu – skutečně to budete dělat opravdu často) doprovází množství menších akcí, řekl bych. Stavba, všeobecné dekorativní práce, ale také ochrana vašich návštěvníků před nástrahami lesa a, moje oblíbené, mlácení lesní příšerky lopatou. Škoda, že všechny akce jsou automatické – stačí kliknout a postavička už koná danou práci.Nakonec se vyplatí i navštěvovat ostatní. Je to přinejmenším bonus v podobě energie, když už vás nezajímá, co pěkného má kolega vedle v lese. Plusem je rozhodně to, že k vybudování něčeho pořádnějšího de facto žádného kamaráda nepotřebujete. Ano, trvá to déle, protože vám nikdo nepošle potřebnou surovinu. Ano, nemáte koho navštěvovat. Ale pokud jde o plochu, tak tu si musíte vytvořit sami. Totéž je věc atrakcí a dalších věcí ke koupi, které si musíte odemknout dosažením jistého levelu (ne že bych neměl žádné kamarády, ale už jsou mírně řečeno otrávení z mých pozvánek do množství her, které jsem na Facebooku zkusil…).Hra je v podstatě takovou variací na titul FrontierVille, což jistě poznáte, pokud vyzkoušíte obě hry a porovnáte je. Zde jen tedy není onen aspekt pěstování jako například ve FarmVille.Osobně mám ale blíže spíše ke zvířátkům z lesa. Možná je to i příjemnou hudební stopou :-).hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Jmenos Prijmenik | 27.04.19 v 23:59

naprosto k nicemu recenze. neprofesionalni, povrchni. stejne jako tento portal. kde je odkaz, kde je datum ?

Pavlínka2C

Pavlínka2C | 22.02.15 v 09:59

jedna z dalších krásných her kde je stále co dělat

Šárka | 29.03.11 v 12:30

Ahoj, prosím, nevíte, jestli je možné smazat budovu, která ještě není postavená? Omylem jsem si ji tam dala,ale už ji mám a trošku mi tam překáží :).....děkuju za odpověď :)


galerie

Ravenwood Fair Ravenwood Fair Ravenwood Fair Ravenwood Fair Ravenwood Fair