recenze

Monster galaxy

Monster galaxy

Chytejte divokou zvířenu a následně své příšerky trénujte v boji proti dalším trenérům, naučte je další útoky, získejte více zkušeností a síly, staňte se mistrem a chyťte je všechny…hm, tohle už jsem myslím jednou hrál.


Stáváte se trenérem pok… tedy příšerek jménem moga. Nezní to špatně, ale co to všechno obnáší?V první řadě potřebujete nějaké to stvořeníčko, které by bylo schopno bojovat. Zpočátku není potřeba si moc lámat hlavu koho hodit do týmu, ale jakmile budete mít potvůrek doma více, stane se sestava vašeho týmu o fous důležitější (slabost, odolnost, efektivita, velikost zranění). Ke vstupu slouží druhá ikona vlevo nahoře, následným výběrem z jedné ze tří skupin dle rarity zařadíte napodobeninu zvířátka do týmu. Než si na to zvyknete, je to otrava, ale ve hře se to vyplatí.A jde se do světa. Základním prostředím je první mapa, po které postupujete po jednotlivých políčkách. Na každém z nich absolvujete souboj proti divokému moga monstru nebo se dočkáte rozhovoru s dalším trenérem.Pokud jde o souboje, probíhají po kolech s tím, že k dispozici máte základní útok, speciální „zodiak útok“, nějakou tu vlastnost ve stylu zvýšení možnosti zásahu nebo útoku navíc. Tyto útoky jen spotřebovávají energii. Výhodou je, že ještě před provedením útoku vidíte možná zranění, respektive jestli má soupeř odolnost nebo slabost. V případě nouze lze utéct či použít bonusový útok, v němž atakuje někdo z vašich přátel.Za vítězství získá zkušenosti pouze ten, který uštědřil finální úder, oslabeného soupeře se můžete pokusit také chytit. Takzvané „Seed“ představují „pokébally“ a lze ukořistit nový přírůstek do sbírky. Procentuální možnost úspěchu opět vidíte před samotným hodem. Těchto ballů není moc. Získáváte je obecně řečeno za každodenní hraní a za plnění questů ve stylu „znič tolik a tolik potvor“ nebo „pomoz tomu a tomu“. Questy máte přehledně zobrazeny, takže není problém si kdykoli vybrat zadaný úkol.Seedy můžete i koupit, klasické mikroplatby, ale vzhledem ke questům a občasnému vypěstování doma to není potřeba. Navíc zkušenosti se hodí vždycky.Peníze žádné, tudíž dekorace de facto taky žádné. Celý obchod je zatížen na mikroplatby, ale ono tam nic moc spešl není.Není tu ani klasická energie. Jen každý moga mazel má daný počet útoků, které když upotřebí, se mu po čase doplní. Zpravidla ovšem bude moga poražen dříve a pak musí odpočívat. Vás to nicméně nemusí moc vzrušovat a zkrátka hodíte do týmu jiné členy a jede se dál. Toto řešení se mi zdá velmi dobré a v podstatě odpadají problémy s čekáním na energii. Ano, sem tam si počkáte, ale na jedno hraní se dá dostat nesmírně daleko.Systém vylepšování byl zmíněn se ziskem zkušeností. Postup vaší obludky na vyšší level znamená více síly a více životů.Dalším pěkným aspektem je sbírání karet. Občas narazíte na kartu do série, které v případě zkompletování vyměníte za nějaký ten nášup do hry.Sečteno podtrženo hra od samotného začátku připomíná velmi blízkého klona Pokémonů, které známe například z gameboye. Záporem může být počáteční zmatenost a milovníci dekorativních titulů mohou zapomenout na zkrášlování pozemku. Také obtížnost by mohla stoupat strměji.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Twister | 23.01.12 v 18:03

Jedná se o Facebook hru, tedy je potřeba mít účet na Facebooku. Pak už stačí vyhledat si název, nebo kliknout na náš odkaz (ikonka Facebooku nahoře).

Sten | 23.01.12 v 17:01

Na cem vsem lze tuto hru hrat? a kde ji sehnat?

Lucynka | 17.11.11 v 20:27

Je to lehký si je nechat vyvynout !!!!!!!!!!!!!!!!

kucirka | 24.09.11 v 23:27

muzu se zeptat jak je to s evolucí?


galerie

Monster galaxy Monster galaxy Monster galaxy Monster galaxy Monster galaxy

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce