recenze

Idle Worship

Idle Worship

Hmmmm, kdo by se chtěl stát bohem? No nehlaste se všichni, každý si to může vyzkoušet. Kde? Třeba v Idle worship, s kupou bahenních človíčků, bohatou aktivitou a velmi originální náplní.
Je libo dělat dobré zázraky nebo se stát modlou, u které se každý klepe strachy? Vše je možné. Idle worship přichází se neotřepaným tématem, zbrusu novým stylem a neskutečnou porcí smíchu a zábavy.

Jako správné božstvo musíte mít svůj národ oddaných lidí, kteří se nebudou zlobit, ani když někoho hodíte do sopky. Tím národem jsou zde postavy z bahna. Krom jejich hliněné vizáže, ale fungují jako kterýkoliv jiný člověk. Potřebují budovy na spánek a rodiny, jídlo a někoho, kdo je povede. Dokážou zastat základní práce jako sekání dřeva, rybaření, obstarávání energie, ale na čáry, kouzla a nadpozemské věci jste tu už pouze vy.

Krom určitého city managementu, se hra může pyšnit naprosto špičkovou náplní aktivit, kdy provádíte dobré a zlé božské skutky. Těch jsou desítky a dělí se na takové, které nějakým způsobem ovlivňují členy vaší populace, zajišťují interakci s ostrovy jiných hráčů a pomáhají rychlejší růst stromů (například). Jak roste vaše úroveň a moc, máte možnost nakupovat nová a nová „kouzla“. Jejich provedení často vyvolá úsměv na rtech a smích, animace jsou zde úžasné.

Dalším velkým plusem je, že se vše odehrává v reálném čase. Uvedu příklad jedné momentky. Kamarád vám vykouzlí na vašem ostrově dárek v podobě dřeva nebo peněz, ale než se rozkoukáte, někdo vám to vezme dřív, protože prostě může. Můžete také provádět různé lumpárny nebo dobré skutky, záleží na osobě. Potřeba přátel zde není nikterak nutná, ale co se týče energie... ta totiž vyprchává ohromným tempem. Většina aktivit vám ji žere jako kyselina, pomáhá vám sice váš národ v podobě uctívání, ale není to prostě dostatečné.

Idle Worship je plejádou ohromného množství objektů, parádních animací, náplni a sociálních aspektů. Po dnech zkoumání a zjišťování, co vlastně můžete dělat, zjistíte, že se ohromně bavíte a nechcete s hrou přestat.

hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =


galerie

Idle Worship Idle Worship Idle Worship Idle Worship Idle Worship Idle Worship