recenze

Hotel City

Hotel City

Chcete si postavit hotel zcela vašich představ? Tak teď máte šanci. Vybudovat impozantní ubytovací zařízení se vším, co k tomu patří však znamená strávit spoustu času hraním této gamesky a utratit nehorázný balík peněz za rozmanité místnosti a bezpočet věciček do pokojíčků.

Od zaplivané ubytovny k hvězdičkovému hotelu, toť výzva pro vás a vaše stavitelské schopnosti.


Slušný počáteční rozpočet máte, a tak se můžete směle pustit do díla. V první řadě je nutno postavit pár pokojů, aby budoucí návštěvníci měli kde spát. Nocleh je jeden ze zdrojů peněz na další stavbu a rozšiřování. Tím myslím například výstavbu posilovny, jídelny, ale i rozšiřování a vylepšování dosavadních pokojů (nebudu tu vypisovat jednotlivé předměty, protože je jich opravdu hafo :-)) . Za další objekty zlepšujete komfort pro hosty a zkušenostní body na vaše konto přibývají hnedka veseleji.


S vytvořením nové místnosti můžete najmout personál z řad vašich přátel na Facebooku a stejně tak vy můžete pracovat na nějaké pozici v hotelu vašeho kamaráda. Dobré je to v tom, že takto získáváte další peníze v podobě tuzérů.


Abyste měli přístup k těm lepším věcem, musíte hrát s určitou pravidelností, s čímž souvisí doba, po kterou váš hotel bude otevřen. Lze tak snadno vypočítat, kdy se ke hře „musíte“ vrátit. Sympatická je také možnost pojmenovat budovu dle vaší fantazie a nějak vtipně :-).


Odemčení hezkých doplňků a výbavy chvilku trvá, ale s každým postupem na další úroveň získáte něco nového, a tak se určitě při hraní nebudete nudit, ba naopak vás to požene dopředu.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 2 =

marek | 09.03.13 v 21:17

proč mito nejede kurwa pošlte temito

monika | 10.11.10 v 16:15

jjj díky


galerie

Hotel City Hotel City Hotel City Hotel City

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce