recenze

Emoticon defense expansion map

Emoticon defense expansion map

Emotikony vládnou světem a smajlíci se staly doslova fenoménem naší doby. Proto vás jistě neřekvapí, že se dostaly až do strategie, kde budou vrhat ohnivými kuličkami a bránt cestu nejůrznějším individuím. Pomůžete jim v jejich snažení a ubráníte tak východ ze hry?

Cílem hry je, aby se žádný nepřítel nedostal z jednoho konce levelu na druhý. Většinou se nepřítel vyskytuje v hojném počtu. A očekávat zde můžete všelicos, ať už to budou prasátka, chobotničky nebo dokonce květiny. Důležité je, aby ani jeden neprošel. A že je terén značně členitý a cesta se klikatí, o tom nemůže být pochyb.


Vezměte si smajlíka levým tlačítkem myši a umístěte jej někam do prostoru. Většinou tam, kde si buete jisti maximálním využitím. Dobrá strategická místa jsou potom křižovatky a nebo zatáčky, kde může smajlík zasáhnout co největší počet nepřátel, popřípadě na jednho může působit co nejdelší dobu. Jakmile jste s pokládáním skončili, stiskněte „Next wave“ a sledujte, zda byl váš odhad správný.


Předtím, než vstoupíte do samotné hry, si můžete vybrat prostředí, kde se bude bitva odehrávat a dále pak i nastavení. Pokud si fandíte a myslíte si, že v hájení hradů, zámků a cest jste profesionální, zvolte si mód „Hard“. Pamatujte, že každá další vlna nepřátel bude silnější. Nejenomže se budou skupiny pohybovat rychleji, ale budou i mnohem silnější, proto umisťování smajlíků nepodceňujte.


Hříčka má na poměry velmi pěknou hudbu a je dobře ozvučená. Snad by se dalo i říci, že hlavní věc, která vás nejdříve zaujme, bude hudba. Grafika už je poněkud chudší, ale na druhé straně dobře funkční. Jde o netradiční náhled na strategii, kde se snoubí taktika s humorem.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 1 + 5 =


galerie

Emoticon defense expansion map Emoticon defense expansion map Emoticon defense expansion map

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce