recenze

Country Life

Country Life

Sít, sklízet, zpracovávat, prodat a zase zasít. Tak jako v běžné ekonomice, i v této hře jde o to vydělávat a vhodně utrácet. Tak jako v jiných podobných hrách, i zde můžete mít spoustu přátel, ale můžete se vesele obejít i bez nich.


Do začátku hry dostanete malé políčko na kterém si můžete v poklidu pěstovat některou z rostlin, které máte v nabídce. Nabídka je z počátku dosti omezená, avšak s tím jak získáváte body, vzrůstá i nabídka sazenic, stromů, zařízení i zvířat, která si můžete pořídit. Jednotlivé úrovně se dosahují velice rychle a tak není tak těžké během týdne dosáhnout 20 levelu.Sít, sklízet, zpracovávat, prodat a zase zasít. Tak jako v běžné ekonomice i v této hře jde o to vydělávat a vhodně utrácet. A co je nejlepší, své těžce vydobyté penízky si utrácíte dle své libosti, jak za různá hospodářská zvířátka, tak za všemožné vylepšení, mezi něž samozřejmě patří i postupně zvětšování územní rozlohy vašeho pole. To je nepochybně jedna z nejdůležitějších věcí ve hře, neboť váš původní prostor, který jste dostali do vínku je relativně malý a již brzy bude nezbytné ho zvětšit.I tato hra je založena na pomoci od vašich přátel, ale není to nezbytně nutné. Všechny budovy si můžete koupit a materiál potřebný na stavbu speciálních, o trochu rychlejších budov, si můžete také koupit. Tentokráte však ne za běžné peníze získané prodejem, ale za speciální peníze zvané Ranch Cash, které získáváte za postup do vyššího levelu. Samozřejmě, pár přátel se hodí vždy. Ulehčí vám to práci a ušetří prostředky a sousedé ukojí vlastní zvědavost, když nakouknou do vašeho zahradního království.Samostatnou kapitolku si zaslouží i dárky, které vám mohou vaši přátele poskytnout a vy na oplátku zase jim. I ty se postupně odemykají u dosaženou úrovní. Mezi nejužitečnější bych postavil takzvané OP. Jedná se o určitý druh automatizace. Poté, co z políček sklidíte to co si tam zasadíte je nejlepší to nechat "zpracovat". Jetel sní kráva, ta nadojí mléko a z mléka vytvoříte sýr. S každým zpracováním suroviny se její hodnota zvedá. Ale vy musíte u všeho klikat a to se po čase může stát otravným. A k tomu se právě hodí ono zmíněné OP. Kliknutím na ozubená kola v levém spodním rohu okna se vám otevře nabídka, ve které si vyberete co chcete aby se provádělo automaticky. A tak, zatímco vy spíte, nebo se někde učíte, vaše kravička si vesele přežvykuje a ve skladech se vám množí mléko, aniž byste museli hnout prstem. Ovšem za každou činnost, která se provede automaticky přicházíte o dané množství OP bodů, a tak je dobré si je šetřit.Na rozdíl od hry FarmVille, s jejíž recenzí už jste se na našem serveru mohli také setkat, Country life neobsahuje žádné zvuky. Sice si nemůžete vychutnávat bučení skotu a dalšího zvířectva, zato však je hra rychlejší. A buďme upřímní, mnoho z nás raději volí možnost vypnout zvuky a poslouchat svojí oblíbenou hudbu, či po očku při klikání sledovat nějaký ten film, nebo seriál.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 4 =

Jana | 16.02.12 v 11:34

mám 72 level,a je nad moje síly dosáhnout další,musíte mít 24000XP na 73 level,což by člověk musel sedět u té hry celý den a tak 14dní,proto už mi to nebaví,a samozřejmě OP dosáhnout je nemožné ,jinak hra je bezvadná. nové přátelé na lištu dát nejdou,asi nějaký problém

koco | 16.02.12 v 11:33

přátelé na lištu nejdou vložit,nějaký problém asi nastal,já je tam také nedám

Jana | 16.02.12 v 11:32

mám 72 level,a je nad moje síly dosáhnout další,musíte mít 24000XP na 73 level,což by člověk musel sedět u té hry celý den a tak 14dní,proto už mi to nebaví,a samozřejmě OP dosáhnout je nemožné ,jinak hra je bezvadná.

Jana | 16.02.12 v 11:26

problém mám též,proč nejdou dát na lištu přátelé?

oli | 13.02.12 v 10:33

Dobrý den, mám problém ve hře , nejdou mi na lištu dát sousedi jak je to možné a co s tím? díky

Kacirek_Donald | 18.11.10 v 11:54

Předem se omlouvám za ne úplně jednoznačné odpovědi.

Ivana: plocha se obvykle v těchto hrách rozšiřuje buď automaticky po dosažení určitého levelu, což je ovšem dost řídký způsob, nebo koupí pozemku za určitý obnos s podmínkou jistého počtu přátel a samozřejmě dosaženým levelem. Třetí možnost platbou speciální měny a potažmo za reálné peníze nedoporučuji a nefandím jí.

babizna: Doporučuji přečíst fórum hry na stránkách Facebooku. Lidé tam mluví o nějakém 75, 76 levelu, nicméně tyto příspěvky jsou už staré. Navíc z vlastní zkušenosti těchto her vím, že vývojáři přidávají další levely časem, aby zkrátka udrželi možnost postupu. Myslím si, že tato hra nebude výjimkou :).

babizna | 18.11.10 v 00:48

Kolik levelů má hra Country Life?

Ivana | 24.09.10 v 10:17

jakým způsobem rozšířím plochu farmy. Díky


galerie

Country Life Country Life Country Life Country Life

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce