recenze

Army Attack

Army Attack

I válka může být zábavou a hrou, hlavně pokud je brána se špetkou humoru. Vaše země je obsazena nepřátelským diktátorem Viceroy Vile a čeká na osvobození, které je ve vašich rukou. Ukažte, jací jste stratégové.


Ve hře Army Attack jde čistě o strategický pohyb vašich jednotek, dostatek zásobování a mít nějaký ten příjem na nové jednotky. V první fázi se zdá být hra dost složitá, ale přestože se zde vyskytuje množství věcí a budov, tak je vše přehledné a naučíte se systém velmi rychle. Pohyb po mapě a dobývání různých částí je plynulé a díky dobře a pestrobarevné grafice i přehledné. Vše se postupně odemyká, podle toho na jaké jste úrovni, a jednotky, kterým čelíte, jsou většinou na stejné úrovní (ovšem mají méně životů), ale útočí ve velkých číslech. Hrou vás pěkně provede i systém úkolů a misí, které vás usměrní na to, co je potřeba a dává pocit stálého přísunu něčeho nového.Akčních bodů je 30, což není špatné a jako obvykle se postupně doplňují, mohlo bych jich být více, jelikož akce je velmi svižná, ale existuje možnost, že si je dokoupíte mikroplatbou. Ty jsou tu na různé maličkosti, ale i na běžné věci. Můžete si nakoupit základní materiál, peníze, ale i speciální předměty. Hra se ovšem dá hrát i bez těchto plateb.Přirozeně je zde nějaký motivační systém, jak zapojit přátele do zápolení a tím jsou žádosti o speciální materiál (hlavně na budovy). Ty se dají v průběhu boje získávat z nepřátelských jednotek a budovat, ale pokud chcete, aby se něco dostavělo rychle, tak vyšlete žádost.Celkový dojem je skvělý, hlavně co se týče náplně, která je více než obsáhla a parádnímu zpracování.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 4 + 5 =

Vladka | 15.02.14 v 09:29

tak asi takto, jako hra fajn, ráda ji hraju, ale v posledním týdnu katastrofa. Bud se vůbec nenačte nebo strašnej problém s ovládání.

honza | 09.04.12 v 16:20

ahoj kdo hraje tu to hru tak je na pul vul a na pul dobrej nachle :-)


galerie

Army Attack Army Attack Army Attack Army Attack Army Attack

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce