recenze

Pool Live Tour

Pool Live Tour

Jak mistrně ovládáte tágo a dokážete se vyhrabat ze zašlé hospůdky mezi kulečníkovou smetánku? Dejte si ale pozor, abyste se zase šupem nedostali zpátky k Vočkovi do putyky. Najděte si soupeře nebo kamaráda a můžete se dát do hry.


Kulečníková hra, ve které sázíte peníze a snažíte se porazit živého soupeře. Takže šťouchejte, šťouchejte, šťouchejte… jo a taky dobře miřte.Své působení začínáte „U Vočka“ a další herny se vám odemknou po dosažený daného levelu. Ty se sem tam liší pravidly, ale hlavně sumou, kterou do utkání sázíte/můžete vyhrát. Do začátku nějaká ty „géčka“ dostanete, ale chcete-li si koupit v budoucnu další tága, budete muset vyhrávat a také se ke hře vracet den co den, abyste získali denní bonus.

Tága nejsou jenom na okrasu, ale každé z nich má určité vlastnosti, jako síla, míření, míru falše a životnost. Právě vzhledem k poslednímu atributu je dobré takticky měnit tága, pokud před sebou máte sérii jednoduchých strků.Při hře pak vždycky uvidíte alespoň směr koule při určitém úhlu, čili vcelku slušně lze zamířit. Protivníka vám hledá systém sám a moc vás nešetří. I dobří hráči se potulují v nižších kolech.Odměnou za vyhraný zápas jsou jednak peníze, jedna tzv. „wéčka“. Ty vám otvírají nová působiště spolu s dostatkem financí. Vtip je ovšem v tom, že když nemáte dostatek peněz a zkrátka tak nějak budete pořád prohrávat, ztratíte dosažený level a spadnete zpátky. Úroveň dva v tomto případě není žádná ostuda (říkám na svoji obranu).Bezvýznamným, ale sympatickým, aspektem je národní hymna, která se ozve po konci hry :-). Hra je v češtině a zápasy rychle plynou. Otázka je, jestli na vaše konto přibývají výhry. Můžete se podívat na statistiky soupeře, ale až po zahájení, nikoli před ním. Pak, k vašemu zděšení zjistíte, že hrajete proti zkušenému a hráči s vychytaným tágem a to je pak těžká práce…Hratelnost je však veliká a titul vás vtáhne na neuvěřitelně dlouhou dobu. Pokud jde o fyziku, tak mi sice nikdy nešla, ale dovolím si soudit, že je zde na slušné úrovni. Sotva by hra měsíčně čítala přes sedm set tisíc aktivních uživatelů.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

Tinka2104

Tinka2104 | 30.09.20 v 23:33

Ráda hraji kulečník.

Tomáš Adík | 03.09.14 v 10:50

Pro Melvin Derp: Kulečník co jsi přidal není špatný...Ale v dnešní době se již objevil http://poollivepro.cz , kde je jak 8-Ball tak i Snooker, či obyčejný billiard, takže pro mě nejlepší..:)

Aneta Pienczykowská | 19.01.12 v 13:45

Tahle hra je prima hraju to skoro rok na Facebooku a jsem tam level osm nebo devět .Je to rozhodně nejlepší kulečník co jsem kdy hrála takže doporučuji!Kdyžtak nějaké otázky MUJ FB JE Aneta Pienczykowská. PS drahá tága!

Melvin Derp | 09.06.11 v 12:27

Rozhodně lepší kulečník, hlavně po stránce hratelnosti a fyziky je http://www.miniclip.com/games/8-ball-pool-multiplayer/en/ (nejde o reklamu)


galerie

Pool Live Tour Pool Live Tour Pool Live Tour Pool Live Tour Pool Live Tour