recenze

Zoo Kingdom

Zoo Kingdom

S vlastní zoologickou zahradou jsme se na Facebooku již několikrát potýkali. Tentokrát však budete mít možnosti, o jakých se vám ani nesnilo. Vybudujte ze své ZOO fenomén a udělejte z ní zábavní park, kde se budou cítit dobře jak vaši svěřenci, tak i návštěvníci.


Že v prvních levelech příliš mnoho na výběr nemáme, na to už jsme si jistě zvykli. Tady je to však trošičku jiné, protože autoři, jako by se snažili nováčkům vynahradit nedostatek prostoru, nabízejí přece jenom více možností, jak zařídit výběhy. Proto neváhejte a rozhlédněte se, jaké prostory jsou vám k dispozici a kolik zvířat do nich můžete umístit. Výhodou je, že do jednoho výběhu můžete umístit více druhů.To znamená, že výběh není svázán jenom s jediným určitým druhem, což vám otvírá široké spektrum tvůrčích činností. Čím více budete stavět a zvelebovat, tím rychleji porostete levelově. A neznamená to pouze otevírat nové výběhy. Můžete si vybrat z obrovského množství květinových záhonů, palem, stromů, laviček atd. Udělejte svou ZOO zajímavou. Zařaďte prvky, které jinde nenajdete. Vytvářejte zákoutíčka pro děti nebo třeba zamilované. A nabídněte svým svěřencům možnost realizace ve výbězích, kde se mohou předvést veřejnosti.Pozor si dávejte, aby zvířátkům nebo rostlinám nic nechybělo. Jako správci a ředitelé jste tady vy. Rostliny i zvířata si umějí říci o to, co zrovna potřebují, a tak když uvidíte, že vadne vaše flora, zalijte ji. Zvířata toho již potřebují o mnoho více. Musíte je umývat, krmit, mláďata chtějí, abyste si s nimi hráli. A všichni vám budou vděční, když je sem tam pošimráte a pohladíte.Hříčka nabízí velké množství možností a je uživatelsky přívětivá, protože zpočátku nabízí průvodce nebo tutoriál, chcete-li. Samozřejmě je zde možnost přizvat přátelé a porovnávat zoologické zahrady, jaké jste vytvořili. Pochlubte se s nimi i na nástěnce, ať každý vidí, co máte.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 2 + 1 =

wal | 25.04.11 v 14:10

dobrý den...mohli by ste mi prosim poradit?hraji tuhle hru na FB ale nevim jak se adoptuji zvirata a ani jak se rozmnozuji..dekuju..


galerie

Zoo Kingdom Zoo Kingdom Zoo Kingdom Zoo Kingdom

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce