recenze

Verdonia

Verdonia

Půvabná historická hříčka, která vás zavede do samotného středověku. Postavte si své vlastní hradiště, uspořádejte budovy, jak potřebujete a neustále vylepšujte, co jste již vystavěli. Uvidíte, že se vám zalíbí procházet středověkými uličkami a tak trochu snít.

Třebaže by mnoho z vás vystavělo to nejnádhernější město během několika desítek minut, hříčka vám to jen tak nedovolí a bude vám krásu historických staveb dávkovat po částech. Proto se zpočátku dostanete pouze k jednoduchým budovám, jako jsou obytné chudinské nebo měšťanské domy. Teprve ve vyšších levelech začnete stavět velkolepá dílka.


Hrací plocha je rozdělena do polí, kde můžete postavit nějaký dům. Klikněte na plochu a počkejte, až se vám načte nabídka, z níž si můžete vybrat. Dávejte při tom pozor, kolik co stojí, protože vaše pokladna není nevyčerpatelná. Aby domy nebyly tak opuštěné a vaše město nebylo městem duchů, můžete rekrutovat nejrůznější povolání. Ke každému domu bude speciální nabídka. A tak se dočkáte například obránců, stavitelů atd.


Další lahůdkou je zde možnost navštívit jiné království a porozhlédnout se po dobrých tipech pro to své. Správné hradiště je obehnáno vysokou hradbou a pokud možno kolem se nachází vodní příkop a jiné nebezpečí, které by nepřítele odradilo od útoku. Klikněte na své základy hradeb a vyberte si, co zrovna chcete vybudovat. U každé akce dále uvidíte, kolik času zabere.


Jakmile vás omrzí stavět domy pro měšťany a budete se chtít trochu provětrat, zajděte si na svá pole. I když jich zpočátku nemáte moc, je to dost, abyste si vystavěli malé předměstí nebo venkov, chcete-li. Pokud stisknete ikonu Kingdom, přemístí vás hra do pustiny, kde můžete svádět nejrůznější bitvy.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 2 =

frodopipin

frodopipin | 10.02.16 v 06:48

Super hra


galerie

Verdonia Verdonia Verdonia

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Nejlepší hráči dne

Sponzoři ligy

inzerce