recenze

Tiki Resort

Tiki Resort

Také si říkáte, že vůni léta a moře se nic nevyrovná? Což teprve, kdybyste vlastnili malý kus pevniny někde v Tichém oceánu. Jeden takový můžete mít právě nyní. Najdete tam všechno, co si může turista přát. A co nenajdete, to můžete klidně dokoupit.


Aby váš ostrov prosperoval a vy si mohli dovolit další a další vymoženosti, je zapotřebí se o něj starat. Na počátku své hry dostanete do vínku přes dva tisíce zlaťáků, s nimiž si můžete dělat, co jen chcete. Zajděte do obchodu a rozhlédněte se, co by se vám líbilo a bez čeho váš ostrov rozhodně nemůže být.Doporučuji nakoupit nejdříve atrakce pro turisty a ostrov zvelebovat přírodními úkazy až posléze. Potřebujete vydělat a pokud chcete, aby měla hra spád a vy příliš dlouho nestagnovali, je nutné vložit peníze do byznysu. Však ony se vám vrátí mnohem dříve, než si myslíte. Ale pokud tak nechcete učinit a dáváte přednost přece jenom přírodě, můžete si vybrat palmy, nakoupit mořské hvězdice nebo kraby na pláž.Vynikající je, že se co chvíli objeví v nějaké části bedna, v níž je ukryto nemalé jmění. Klikněte na ni ihned, jakmile ji spatříte, a vaše úspory dostanou velmi účinnou injekci. Občas je možné dokonce i z moře vylovit dřevěnou truhlici. Proto pátrejte očima okolo a hledejte, zda se k vám nekolébá nápadný předmět.Vaším dalším úkolem je, aby se turisti cítili jako doma a když na ně kliknete, aby měli nad sebou napsáno slovíčko „Happy“. Toho docílíte, když budete pravidelně uklízet odpadky, které všude kolem rozhazují. Učiňte šťastnými i vaše zvířátka. Stačí je co chvíli pohladit.Hra má oproti jiným simulacím velkou výhodu, a tou je její rychlost. Nemusíte čekat týdny, než se vám podaří nashromáždit jmění, abyste to mohli pořádně rozjet. Stačí vám do začátku jen několik stánků a úspěch bude na světě.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 5 =

malleus | 08.07.10 v 16:39

Tiki Resort je hlavně velmi stereotypní, tvůrci přidávají nové atrakce velmi poskrovnu a ty hezké si nechávají zaplatit. Dekorací je také jako šafránu, navíc na vylepšení musíte shánět sousedy, což osobně nesnáším. Jako výborný budovatelský ostrov na FB bych doporučilHappy Island, tam je možno se vyřádit do sytosti :).


galerie

Tiki Resort Tiki Resort Tiki Resort Tiki Resort

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce