recenze

STAR FEVER AGENCY

STAR FEVER AGENCY

Možná v sobě konečně probudíte manažerského ducha, jenž touží po pořádném výdělku a hlavně seberealizaci. K tomu, abyste si otevřeli svou vlastní agenturu, potřebujete zejména hodně podnikavosti a také ostré lokty, jež se vám v džungli fám, klepů a intrik určitě sejdou.


Správný vedoucí agentury, jež pomáhá novým hvězdám na jejich křivolaké cestě za výslunním, musí také dobře vypadat, aby je nalákal hned zpočátku na svůj fešný zevnějšek.Volba pohlaví záleží pouze na nás. K dispozici dostaneme širokou škálu silně nalíčených obličejíčků, ze kterých si jen stěží zvolíme ten pravý.Jakmile ukážeme na vysněný profil, ještě k němu přidáme jména a smíme se pustit do slavného podnikání. Nyní si musíme pečlivě prohlédnout nervózní kandidáty a učiníme zásadní rozhodnutí.Vycházející hvězdičku potřebujeme nějakým způsobem zviditelnit, proto svému svěřenci začneme shánět pořádný "vohoz", aby všem přecházel zrak.Pomalu procházíme jednotlivými obchůdky, drogériemi, psychoterapií a kadeřnickým salónem, kde jej či ji snad změníme k nepoznání.Je nutno podotknout, že celkové prostředí je velmi nepřehledné a v jednotlivých obchůdcích, manikúrách, autoprodejnách se velmi snadno ztratíme.Co se týče grafiky, ta je docela zdařilá, avšak možná by neškodilo trochu zvětšit jednotlivá písmena a ubrat na detailech, kterých je opravdu přehršle. Alespoň se můžeme zaposlouchat do velmi příjemné melodie, která odlehčuje trochu uspěchanou atmosféru.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 5 + 3 =


galerie

STAR FEVER AGENCY STAR FEVER AGENCY STAR FEVER AGENCY
The Smart of Seduction

The Smart of Seduction

online hry / chuťovky

Zahrajte si povedenou chuťovku k příležitosti vydání nové Playboy voňavky. Projdi všech 5 levelů a vyhraj iPhone S6 nebo každý den lístky do kina.

Hrát hru

naše databáze obsahuje: 25 734 her

nejnovější komentáře

Nebaví
Dnes! v 16:45

Hezká hra
Dnes! v 16:44

Potřeboval bych lepší odhad
Dnes! v 16:40

Docela dobré
Dnes! v 16:37

Nic moc
Dnes! v 16:36

Průměrná hra
Dnes! v 14:22

Sponzoři ligy

inzerce