recenze

MONSTER WORLD

MONSTER WORLD

Staňte se všeznalým farmářem, jenž vskutku ovládá své pěkné řemeslo. Ovšem tentokrát nebudete pěstovat rostliny a jiné plodiny v podobě lidské, nýbrž se proměníte v roztomilého mimozemšťana. Také plodiny jsou trochu neobvyklé, jelikož nepěstujeme rýži, kukuřici ani pšenici, ale sodovky s limonádou, růžová srdíčka či sladké pruhované tyčinky. Vstupme do kouzelného světa zcela unikátních rostlin a tvorů a jistě nebudeme zklamaní.


Na počátku hry si smíme zvolit jednoho, z několika divných tvorů s jedním či třemi oky nebo zahnutými rohy. Jakmile si vybereme toho pravého, směle vkročíme na naši farmářské lokality.Musíme si uvědomit, že stvoření ví pramálo o přírodních zákonitostech, a tak se je potřebuje všechny teprve naučit.Nemusíme se nijak obávat, že bychom se na hnědých políčcích nevyznali, jelikož nás provází velmi užitečná nápověda, která je nám vždy po ruce.Nejprve se tedy naučíme, jak kopat příslušná polička. Jednoduše klikneme na tlačítko zobrazující hnědou plochu a přesuneme její obrys kdekoli na trávník vymezený plotem. Stvoření se tím směrem okamžitě vydá a začne kopat.Pak si vybereme základní plodinu, kterou hned zasadíme. Nyní nám zbývá jen čekat, až rostlina vyroste do plné velikosti. Délka růstu je u každé plodiny jiná. Čím vzácnější a dražší rostlinu si přejeme vysadit, tím delší čas potřebuje, aby dosáhla plné síly.Jestliže budeme naše rostlinné svěřence dobře opečovávat, brzy se dočkáme nejen veliké finanční odměny, ale především rychle dosáhneme vyššího levelu, kde si smíme zakoupit nové a nové plodiny.Vypěstované rostliny můžeme prodávat u robotka Roberta, jenž čas od času zavítá na naši farmu. Přístup na trh máme zpočátku zamítnut, avšak dosáhneme-li pátého levelu, smíme se konečně také připojit k všeobecnému smlouvání, skupování a prodávání vypěstovaných produktů.Monster world oplývá velmi hezkým grafickým zpracováním se spoustou pěkných detailů. Jistě si hru oblíbíme a budeme se těšit na pěstování nových atypických rostlin.hrát na facebooku

diskuze

odeslat

Nejsi automat? Napiš výsledek 3 + 5 =

Míša | 18.02.12 v 08:47

Potřebovala bych vědět co mám dělat když mi naskakuje na políčku text: Your helper is unhappy. Decorate your garden. Chápu to tak že můj pomocník není šťastný, že mám dekorovat zahradu. Ale jak? Vyzkoušela jsem toho už hodně.


galerie

MONSTER WORLD MONSTER WORLD MONSTER WORLD MONSTER WORLD MONSTER WORLD

naše databáze obsahuje: 26 944 her

Sponzoři ligy

inzerce